Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Топ 3, Скандалы В Ладижині захопили спиртзавод

В Ладижині захопили спиртзавод

Саме така новина облетіла місто Ладижин зранку. На місце події або можливого конфлікту виїхали представники Ладижинського майдану, громадськості міста та депутати Ладижинської міської ради Андрій Скакодуб, Юрій Васільєв, Ігор Шевченко, Віталій Сутик, Валерій Дубров, Микола Цехмейструк.

Як з’ясувалось, група представників Народної самооборони за дорученням Майдану, виїхала в місто Ладижин, щоб здійснити моніторинг роботи місцевого спиртзаводу на предмет наявності необлікованого спирту, який по інформації самооборонців міг продаватись без будь-яких документів.

У самооборонців викликав багато запитань величезний спиртовоз, який знаходився біля прохідної заводу і чекав завантаження спирту з вчорашнього дня не маючи на це документів, які за поясненнями керівництва заводу повинні були надійти.

Метою таких дій гості з Майдану назвали боротьбу з корупцією та з тіньовим сектором.

В ході довготривалих розмов та консультацій з працівниками ДП «Екстра» було знайдено мирний варіант вирішення конфліктної ситуації. Керівництво спиртзаводу пред’явило документи і спір був вирішений, ніякого «лівого» спирту на заводі знайдено не було.

Координатор Народної самооборони міста Ладижин Віталій Гулєватий закликає у випадку виникнення подібних ситуацій відразу телефонувати йому ( 0978574849), адже сьогодні дуже багато є випадків, коли під виглядом Народної самооборони працюють мародери.5810_dsc00416.jpg (54.78 Kb)
2684_dsc00417.jpg (105.5 Kb)3996_dsc00418.jpg (107.62 Kb)1853_dsc00419.jpg (107 Kb)3843_dsc00420.jpg (96.62 Kb)1870_dsc00421.jpg (101.96 Kb)3351_dsc00422.jpg (88.28 Kb)
27 лютий 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1389 Коментарів: 4
Написав: Сашко 27.02.2014 - 22:29
Чистої води БРЕХНЯ що Скакодуб Андрій там був, кажу Вам шановна громадо як каже пан Ляшко – БРЕХНЯ
Написав: Arhip 27.02.2014 - 22:36
Шановний Сашко, як ви думаєте, хто знімав на відео?
Написав: Arhip 28.02.2014 - 00:03
В Україні є спиртова мафія і її не знищила жодна влада,тому що вона завжди була гарним донором для тіньових коштів на політичну діяльність. Щоб її ліквідувати, потрібно корпоратизувати всі спиртові підприємства та передати в приватну власність, тоді проблем не буде. Якщо потреби Мінохорони здоровя в спирті забезпечує одне ладижинське підприємство. то питається для чого в Укрмедпромі їх 6? Не може Мінохорони здоровя продавати спирт для горілки і тим самим гробити життя людей. Тому акцяя потрібна, але діяти потрібно розумно з самого верху системно, а не по пацанськи.
Написав: Сандул 28.02.2014 - 00:04
Arhip,
Подивився відео і остаточно переконався що ви придурки! Важливі такі! Ідіть собак розводьте на мило! Що ви будете робити через місяць, два?

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль