Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Топ 3, Скандалы В Ладижині захопили спиртзавод

В Ладижині захопили спиртзавод

Саме така новина облетіла місто Ладижин зранку. На місце події або можливого конфлікту виїхали представники Ладижинського майдану, громадськості міста та депутати Ладижинської міської ради Андрій Скакодуб, Юрій Васільєв, Ігор Шевченко, Віталій Сутик, Валерій Дубров, Микола Цехмейструк.

Як з’ясувалось, група представників Народної самооборони за дорученням Майдану, виїхала в місто Ладижин, щоб здійснити моніторинг роботи місцевого спиртзаводу на предмет наявності необлікованого спирту, який по інформації самооборонців міг продаватись без будь-яких документів.

У самооборонців викликав багато запитань величезний спиртовоз, який знаходився біля прохідної заводу і чекав завантаження спирту з вчорашнього дня не маючи на це документів, які за поясненнями керівництва заводу повинні були надійти.

Метою таких дій гості з Майдану назвали боротьбу з корупцією та з тіньовим сектором.

В ході довготривалих розмов та консультацій з працівниками ДП «Екстра» було знайдено мирний варіант вирішення конфліктної ситуації. Керівництво спиртзаводу пред’явило документи і спір був вирішений, ніякого «лівого» спирту на заводі знайдено не було.

Координатор Народної самооборони міста Ладижин Віталій Гулєватий закликає у випадку виникнення подібних ситуацій відразу телефонувати йому ( 0978574849), адже сьогодні дуже багато є випадків, коли під виглядом Народної самооборони працюють мародери.5810_dsc00416.jpg (54.78 Kb)
2684_dsc00417.jpg (105.5 Kb)3996_dsc00418.jpg (107.62 Kb)1853_dsc00419.jpg (107 Kb)3843_dsc00420.jpg (96.62 Kb)1870_dsc00421.jpg (101.96 Kb)3351_dsc00422.jpg (88.28 Kb)
27 лютий 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1397 Коментарів: 4
Написав: Сашко 27.02.2014 - 22:29
Чистої води БРЕХНЯ що Скакодуб Андрій там був, кажу Вам шановна громадо як каже пан Ляшко – БРЕХНЯ
Написав: Arhip 27.02.2014 - 22:36
Шановний Сашко, як ви думаєте, хто знімав на відео?
Написав: Arhip 28.02.2014 - 00:03
В Україні є спиртова мафія і її не знищила жодна влада,тому що вона завжди була гарним донором для тіньових коштів на політичну діяльність. Щоб її ліквідувати, потрібно корпоратизувати всі спиртові підприємства та передати в приватну власність, тоді проблем не буде. Якщо потреби Мінохорони здоровя в спирті забезпечує одне ладижинське підприємство. то питається для чого в Укрмедпромі їх 6? Не може Мінохорони здоровя продавати спирт для горілки і тим самим гробити життя людей. Тому акцяя потрібна, але діяти потрібно розумно з самого верху системно, а не по пацанськи.
Написав: Сандул 28.02.2014 - 00:04
Arhip,
Подивився відео і остаточно переконався що ви придурки! Важливі такі! Ідіть собак розводьте на мило! Що ви будете робити через місяць, два?

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль