Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство В Ладижині встановлять меморіальну дошку на честь Сергія Майбороди

В Ладижині встановлять меморіальну дошку на честь Сергія Майбороди

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5925_roz.jpg
Незабаром в Ладижині відкриють меморіальну дошку на честь нашого земляка Сергія Майбороди, воїна який загинув у зоні АТО. Пам’ятний знак встановлять у ЗОШ №2.
Відповідне рішення депутати міської ради одностайно прийняли під час чергової 35 сесії, що відбулася 30 вересня.
Також, депутати затвердили текст, що буде розміщено на меморіальній дошці:
«Із 01.09.1995 року по 23.06.2005 року в цій школі навчався Майборода Сергій Миколайович, 1988 року народження, який героїчно воював за незалежність рідної України і поліг смертю хоробрих під час виконання військового обов’язку в зоні АТО. Героям слава!»
Нагадаємо, 26-річний Сергій Майборода служив за контрактом в одній з військових частин Новоград-Волинського. 11 серпня, Сергій героїчно загинув рятуючи життя своїх побратимів під час обстрілу бойовиками позицій українських вояків.
4 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 623 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль