Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Культура В Ладижині встановили найбільший в Україні кований тризуб

В Ладижині встановили найбільший в Україні кований тризуб

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6584_img_1082.jpg
5 вересня в Ладижині відбулося урочисте відкриття пам’ятника українському Кобзарю - Тарасу Григоровичу Шевченко.
Поряд з погруддям великого митця встановлено кований триметровий тризуб, він став найбільшим в Україні малим гербом, викованим із металлу, повідомляє Вінницька ОДА
Під час урочистостей, головний редактор Книги рекордів України Оксана Сніцарук передала диплом, який засвідчує рекорд.
Співавтором кованого тризуба став ладижинський митець, член національної спілки ковалів України Андрій Чепірдак. Над виготовленням рекордного гербу Андрій працював близько трьох тижнів.
За словами голови літературно-мистецького об’єднання «Стожари» Андрія Скакодуба, відкриття пам’ятного знаку стане гарним завершенням ювілейного 200-го року з дня народження Тараса Шевченка.
- Ми давно хотіли зробити це самостійно. Але коштів у літературної спілки не було, тож допомогу просили у громади Ладижина. Таким чином нам вдалося придбати лише погруддя. Але, разом з тим, на конкурс «Місто своїми руками» був поданий проект про створення пам’ятного знаку з нагоди 200 річчя Кобзаря. Співпала їхня ініціатива і наша – ми об’єднали зусилля. І в результаті маємо пам’ятний знак, і рекорд України, - зазначив Андрій Скакодуб.
10 вересня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 841 Коментарів: 1
Написав: La-la-La-la 14.09.2014 - 21:46
Знакомые мои уехали. Квартиру под Москвой выдали, 240 000 подъемных, работа есть. Мужик- 98 000 рублей в месяц, жена- 84 000 рублей в месяц. На ребенка 40 000 помощь. Мать их- пенсионерка- 48 000 рублей. Москвичи очень хорошо к ним относятся, даже на работе сидеть все время не заставляют-чаще всего до обеда и домой.
Так что можно смело уезжать.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль