Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Культура В Ладижині встановили найбільший в Україні кований тризуб

В Ладижині встановили найбільший в Україні кований тризуб

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6584_img_1082.jpg
5 вересня в Ладижині відбулося урочисте відкриття пам’ятника українському Кобзарю - Тарасу Григоровичу Шевченко.
Поряд з погруддям великого митця встановлено кований триметровий тризуб, він став найбільшим в Україні малим гербом, викованим із металлу, повідомляє Вінницька ОДА
Під час урочистостей, головний редактор Книги рекордів України Оксана Сніцарук передала диплом, який засвідчує рекорд.
Співавтором кованого тризуба став ладижинський митець, член національної спілки ковалів України Андрій Чепірдак. Над виготовленням рекордного гербу Андрій працював близько трьох тижнів.
За словами голови літературно-мистецького об’єднання «Стожари» Андрія Скакодуба, відкриття пам’ятного знаку стане гарним завершенням ювілейного 200-го року з дня народження Тараса Шевченка.
- Ми давно хотіли зробити це самостійно. Але коштів у літературної спілки не було, тож допомогу просили у громади Ладижина. Таким чином нам вдалося придбати лише погруддя. Але, разом з тим, на конкурс «Місто своїми руками» був поданий проект про створення пам’ятного знаку з нагоди 200 річчя Кобзаря. Співпала їхня ініціатива і наша – ми об’єднали зусилля. І в результаті маємо пам’ятний знак, і рекорд України, - зазначив Андрій Скакодуб.
10 вересня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 833 Коментарів: 1
Написав: La-la-La-la 14.09.2014 - 21:46
Знакомые мои уехали. Квартиру под Москвой выдали, 240 000 подъемных, работа есть. Мужик- 98 000 рублей в месяц, жена- 84 000 рублей в месяц. На ребенка 40 000 помощь. Мать их- пенсионерка- 48 000 рублей. Москвичи очень хорошо к ним относятся, даже на работе сидеть все время не заставляют-чаще всего до обеда и домой.
Так что можно смело уезжать.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль