Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство В Ладижині вшанували пам'ять жертв війни в Україні

В Ладижині вшанували пам'ять жертв війни в Україні

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5219_predstavniki_miskoi_radi_ta_radi_veteraniv_mista.jpg
20 червня на знак пам’яті про загиблих під час Великої Вітчизняної війни, у рамках відзначення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні в Ладижині відбулися урочистості та покладання квітів за участю представників міської ради та Ради ветеранів міста. Про це повідомляє Ладижинська міська рада.
Живі квіти лягли до Меморіалу загиблим воїнам. У цей день ми згадуємо усіх загиблих - на полі брані під час визвольних боїв, в тилу від голоду та поневірянь, закатованих у неволі. Проте найбільшою шаною та повагою до живих носіїв пам’яті – колишніх воїнів-захисників – є і буде залишатися турбота про них, тепле слово та добрі справи.
20 червня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 626 Коментарів: 2
Написав: Владислав Пятковский 21.06.2014 - 00:30
Лучше всего ценить живых людей , а не после смерти приносить им цветы и плакать на могилах. Власть , как центральная так и местная слишком мало делает для того, чтобы прекратилась война и не гибли люди.Сейчас мало кто помнит погибших в Москве в августе 1991 года, а ведь благодаря им ГКЧП не состоялся, и благодаря и им мы теперь имеем независимость. Вот эти люди: архитектор проектно-строительного кооператива «Коммунар» Илья Кричевский
Участник войны в Афганистане, водитель автопогрузчика Дмитрий Комарь
Экономист совместного предприятия «Иком», сын контр-адмирала Владимир Усов
Все трое погибли в ночь на 21 августа во время инцидента в тоннеле на Садовом Кольце. 24 августа 1991 года указами президента СССР М. С. Горбачёва всем троим посмертно было присвоено звание Героя Советского Союза «за мужество и гражданскую доблесть, проявленные при защите демократии и конституционного строя СССР». Помянём их в этот день памяти.
Написав: ОЛЕКСАНДР ЧАЙКОВСЬКИЙ 21.06.2014 - 08:43
Владислав Пятковский, ЕТО НУЖНО НЕ ПОГИБШИМ ЕТО НУЖНО ЖИВИМ ...

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль