Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Економіка В Ладижині впроваджують світлодіодне освітлення вулиць

В Ладижині впроваджують світлодіодне освітлення вулиць

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/66_energ.jpg
В рамках Програми соціального партнерства компанії ДТЕК та міста Ладижин, агенцією місцевого економічного розвитку міста Ладижин, було реалізовано черговий проект з енергозбереження – «Заміна системи вуличного освітлення на світлодіодне на вул. Процишина – Ентузіастів». Загальний бюджет проекту склав 168 тис. грн.
Підрядна організація ПП «УкрВатт» виконала монтаж лінії на 24 сучасних світлодіодних світильники, потужністю 50 Вт.
Завдяки впровадженню даного проекту вдасться скоротити споживання електроенергії на даному відрізку вуличного освітлення на 60%, що в свою чергу дасть можливість, зекономлені кошти направити на подальшу модернізацію вуличного освітлення.
Крім того, проект наглядно покаже працівникам ЖКГ та жителям міста доцільність та ефективність використання світлодіодних освітлювальних приладів.
Сьогодні разом із зменшенням споживання електроенергії, покращилась якість освітлення дороги та пішохідних доріжок. Маємо надію, що дана ділянка стане не останньою і в найближчому часі освітлення вулиць міста буде відповідати сучасним світовим стандартам.
22 липня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 952 Коментарів: 4
Написав: Pyatkovskiy 22.07.2014 - 23:51
Освещение это хорошо! Тоже себе поставил две лампочки по 4 вата, говорят должны светить не менее 25 лет, но гарантию дали на три.Посмотрим сколько прослужат. Экономию не считал.Но стоимость 75 гривен думаю что кусается для пенсионеров и не только. А помощнее то стоят в два раза больше. Без государственной программы экономии электроэнергии и существенных дотаций и поощрений такие лампы вряд ли появятся в каждом доме. Хорошо что городская власть заботится делом сохранения природных ресурсов и запуск новых технологий в нашем городе-это звучит гордо! Плохо.что автор статьи только всегда хвалит своих, когда хорошо и ганьбит мера и его команду , когда плохо. Думаю что в этом случаи следовало бы более лестно упомянуть городского голову и депутатский корпус, Кстати были и случаи, когда отдельные представители громады- депутаты ,тоже цепляли фонарики на домах. Так депутат Сутик устанавливал светильники на домах так, чтобы они светили именно в окна и не давали спать жителям , которые отказывались поддержать его на выборах. Даже несколько раз жильцы не подпускали его к дому и не давали расположить лестницу-стремянку. Там же где жильцам "повезло" больше и ночью крадясь в потёмках Сутик и его команда успели повесить прожекторы, никто не знал как их включать, потому, что выключатели были замаскированы и законспирированы. Я даже сомневаюсь, что их и сейчас спустя три года кто-то включает, ведь они расположены под таким углом , что освещают дом и светят в окна, вместо того, чтобы освещать дорожки тротуары и площадку под подъездом.
Написав: pasa28 23.07.2014 - 09:29
До чого цей пиз..ж??? Світлодіодні лампи занадто дорогі та не видають того світла яке написано на упаковці. Найкращий варіант на даний момент це компактні люмінісцентні лампи. Найкращий показник ціна-якість. І вони не такі вже й дорогі 35грн. Для пенсіонерів це дійсно дорого, але для всіх інших це доступно. Дуже велика кількість моїх знайомих замінили всі лампочки в квартирі на економки і не жалкують.
Написав: nina 23.07.2014 - 09:55
Та на лампочках не дуже великі втрати.Від їхньої заміни мало що покращиться. Ми цілими днями, або перед телевізором, або перед компьютером. Та ще й холодільники, особливо совкового виробництва. А у пенсионерів телевізори і холодільники саме такі. Я пенсіонерка и про це мені відомо.Сама така.
Написав: Arhip. 23.07.2014 - 12:29
Недогода бабиній дівці
Ніно, ти буваєш чимось задоволена в цьому житті?

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль