Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Економіка В Ладижині відбулася наглядова рада за участю АМЕР та ДТЕК

В Ладижині відбулася наглядова рада за участю АМЕР та ДТЕК

18 лютого, в сесійній залі Ладижинської міської ради, відбулося п’яте засідання Комітету з впровадження Стратегії соціального партнерства компанії ДТЕК та м. Ладижин.
На порядок денний було винесено наступні питання:
1. Вступне слово Голови Комітету та представника міської влади
Доповідач: П.Анущенко
2. Вступне слово представника компанії ДТЕК
Доповідач: Н.Гудз
3. Підбиття підсумків реалізації Стратегії соціального партнерства за 2013 рік (по проектно).
Доповідачі: Керівники напрямків.
4. Розгляд проектів Стратегії соціального партнерства котрі будуть реалізовуватись у 2014 році, затвердження календарного плану реалізації проектів на 2014 рік.
4.1 Винесення на розгляд Комітету проекту «Реконструкція частина приміщення ЗОШ№1 для створення навчально-виховного комплексу – школа-сад».
Доповідачі:директор КУ «АМЕР м.Ладижин» М.Багнюк,начальник відділу освіти Ю.Журба, головний лікар ЛТМО Д.Альчук.
5. Затвердження відповідальних за напрямки та координаторів проектів у 2014 році.
Доповідач: директор КУ «АМЕР м.Ладижин» М.Багнюк
6. Затвердження «карти» інформаційного супроводу Стратегії Соціального Партнерства на 2014 рік.
Доповідач: директор КУ «АМЕР м. Ладижин» М. Багнюк
7. Підтримка проведення загальноміського свята компанією ДТЕК (24 серпня - День Незалежності та День міста).
Доповідачі: Н. Гудз,П.Анущенко
8. Різне:
8.1 Представлення арт-проекту «Енергетичне графіті» у місті Ладижин.
Доповідач: Н. Гудз
8.2.Розгляд пропозиції ЛТЕС щодо спільного проекту по модернізації обладнання системи теплопостачання (фінансування придбання мережевих та підживлюючих насосів)
Засідання проводилося у вигляді скайп-конференції з представниками департаменту соціального розвитку компанії ДТЕК.
Координаційні комітети прозвітували про виконання програми 2013 року та розглянули проекти, які будуть реалізовуватися у 2014 році з затвердженням відповідальних за напрямками та координаторів проектів.
Нагадаємо, в 2013-2015 роках в місті Ладижин, реалізується програма в рамках соціального партнерства компанії ДТЕК. Для того, щоб ефективно контролювати хід реалізації програми, в місті створений координаційний комітет по кожному пріоритетному напрямку соціального партнерства, а саме: охорона здоров’я, бізнес середовище, енегоефективність у комунальній сфері та розвиток соціально значимої інфраструктури. За кожним направленням визначені відповідальні у них є робочі групи з фахівців або представників громадськості, які допомагають контролювати хід організації проектів.
Як повідомив директор Агенції місцевого економічного розвитку Михайло Багнюк, зараз подібні наглядові ради, на яких координаційні комітети звітують про свою роботу, проходять у всіх містах присутності компанії ДТЕК.
Пропонуємо вам ознайомитися з основними напрямками, які були розглянуті на нараді.
В старій частині міста буде водопровод
Водопровод буде побудовано в рамках напрямку соціально-значущої інфраструктури.
Докладніше розповіла Людмила Червонецька:
- У нас було два проекти на суму 1млн 90 тис. гривень. Один з них, це водопостачання у старій частині міста Ладижин.
На сьогоднішній день, вже зроблена проектно-кошторисна документація і визначено підрядчика. Зараз його проект будівництва знаходиться на погодженні підрозділу компанії «ДТЕК Сервіс» вартість проекту будівництва складає 889 тис. 790 гривень.
За повідомленням підрядника, як тільки дозволять погодні умови і документацію буде погоджено з «ДТЕК Сервіс» вони розпочнуть роботу.

Громада планує місто
Проект «Місто своїми руками»
Слід зазначити, що на планування центральної площі міста було виділено 110 тисяч гривень.
Як повідомив представник АМЕР Роман Барановя, проектом «Місто своїми руками» займаються наші львівські партнери.
- По проекту було проведено декілька заходів. Пройшов конкурс на вибір ідей по покращенню міста та проведено перший етап голосування в якому взяло участь більше 300 людей. На сьогоднішній день маємо десять ідей, вони зараз опрацьовуються студентами-архітекторами, - розповів Роман.
Наразі студентами архітекторами розробляється 3D модель площі, вона вже майже готова і скоро її можна буде переглянути в інтернеті.
Валерій Коломєйцев, також вніс свою пропозицію щодо покращення нашого міста:
- Наш город посторен благодаря Ладижинской ТЕС. Давайте запланируем и вынесем на розгляд громады встановлення знака, который бы славил это предприятие.
Валерій Іванович зауважив, що найкращим варіантом могла б стати турбіна, яка вийшла з ладу і має ціну металобрухту і яку можна встановити на гранітний постамент.
Представники ДТЕКу зі своєї сторони пообіцяли розглянути пропозицію і подивитися, що можна зробити.
Проекти громади
Бюджет проекту складав у 2013 році 250 тис. гривень
Мета проекту залучення міста до розробки та реалізації проектів спрямованих на створення інноваційних підходів для вирішення соціально важливих проблем Ладижина.
На участь у конкурсі було подано 11 ідей, із них 10 пройшли випробування і на сьогодні втілюються у життя.
Вже проведений конкурс з міні-футболу, до якого було задіяно багато команд куплені м’ячі, сітки та ворота для футбольної ініціативної групи. Турніри планується проводити постійно.
Також в місті, в шести місцях, було встановлено велопарковки.
Побудовано спортивний майданчик на пляжі.
Проведена акція «За життя» в технікумі та навчальних закладах. Для проведення акції були випущені брошури та виготовлені стенди.
Частково облаштований майданчик для занять іпотерапією.
Весною буде встановлено майданчик для реабілітації інвалідів. Сюди увійдуть вуличні тренажери і огорожа.
Готується вистава до 1025 річчя Київської Русі, яку можна буде побачити на початку березня.
Чекають на своє втілення ідеї по виготовленню путівника по місту Ладижин, облаштування дитячого майданчика та ідея по виготовленню брошури по Великій Вітчизняній війні.
Розвиток бізнес середовища
В данному напрямку був створений фонд підтримки підприємництва, сума якого у 2013 році склала 250 тис. гривень. Сюди також увійшли 106 тис. гривень залишку з 2012 року.
В 2013 році, 5 підриємців відкрили власні справи, розробили бізнес-плани та отримали поворотну фінансову допомогу.
1. Впровадження проекту з виготовлення та встановлення контейнерів для роздільного збору петпляшок з метою подальшої передачі на переробку
2. Організація виробництва та ремонту гідравлічних шлангів, рукавів низького середнього та високого тиску призначених для автомобільних систем коондиціонування
3. Відкриття 3D кінотеатру в місті Ладижин
4. Організація буфету в ЗОШ№4
5. Планується відкриття дитячого центру раннього розвитку
7099_dscn1300.jpg (135.96 Kb)9787_dscn1299.jpg (133.56 Kb)6088_dscn1301.jpg (1.37 Kb)6303_dscn1302.jpg (150.53 Kb)4772_dscn1303.jpg (142.29 Kb)2289_dscn1305.jpg (139.42 Kb)6329_dscn1306.jpg (130.92 Kb)
19 лютий 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 812 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль