Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Фото В Ладижині відбудулися збори ГО «Ладижинський Майдан» та Народної самооборони ( фоторепортаж)

В Ладижині відбудулися збори ГО «Ладижинський Майдан» та Народної самооборони ( фоторепортаж)

3 березня, в ПК «Прометей» зібралися представники ГО «Ладижинський Майдан» та Народної самооборони.
На порядок денний було винесено питання формування і Статуту загону Народної Самооборони, а також обрання людини, яка буде уповноважена бути офіційним представником громадського об’єднання.
Також, всім зареєстрованим особам були видані тимчасові посвідчення.
Функцію головуючого зібрання виконував Юрій Нагорний - координатор міського штабу допомоги Майдану.
Нагадаємо, що перші установчі збори ГО «Ладижинський Майдан» відбулися 26 грудня 2013 року. На сьогоднішній день, в організації вже обрано координаційну раду, розроблено статут і підготовлено до юридичної реєстрації. Також створено загін Народної самооборони, який вже є фактично діючим і допомагає міліції патрулювати наше місто.
Перед присутніми виступив Ярослав Станкевич. Він розповів, що зараз в областях, в тому числі і в Вінниці, створюються координаційні центри Народної самооборони для піддержки правопорядку. Створено координаційний центр і в Ладижині, в нього увійшли представники міліції, міськради, самооборони, МЧС та Правого сектору.
- Самооборона, на даний момент, вже є юридичним лицем, вона підпадає під ту саму юрисдикцію, що і міліція. В подальшому Народна самооборона переросте в Національну гвардію, - зазначив пан Ярослав.
Андрій Скакодуб, голова ГО «Ладижинська громадська рада», окреслив присутнім юридичні питання щодо реєстрації статуту.
Віталій Гулеватий, очільник громадського руху «Народна самооборона», надав інформацію щодо роботи загону Народної самооборони, він зазначив, що самооборона потрібна і виконує ті функції, які перед нею поставили.
Крім того, на зібранні були обговорені загальні організаційні питання та питання відставки мера Ладижина.
Результатом зборів стало ухвалення особи, яку уповноважили представляти ГО «Ладижинський Майдан» та здійснювати усі необхідні дії, пов’язанв з повідомленням уповноважених органів з питань реєстрації організації. В цьому питанні всі присутні одноголосно підтримали кандидатуру юриста Андрія Скакодуба.
0413_img_1095.jpg (82.67 Kb)http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/0339_img_00.jpg%5b/img%5burl='http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3989_img_1096.jpg' onclick='return hs.expand (this)' class='highslide'%5d%5bimg='http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/3989_img_1096.jpg' class='nimg' border='0' align=''%5d3989_img_1096.jpg (79.06 Kb)[/url]8343_img_1098.jpg (91.15 Kb)9914_img_1100.jpg (74.44 Kb)6696_img_1101.jpg (68.9 Kb)7317_img_1102.jpg (89.35 Kb)9286_img_1103.jpg (69.88 Kb)7368_img_1105.jpg (97.63 Kb)5302_img_1106.jpg (95.24 Kb)
4 березень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1006 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль