Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Фото В Ладижині відбудулися збори ГО «Ладижинський Майдан» та Народної самооборони ( фоторепортаж)

В Ладижині відбудулися збори ГО «Ладижинський Майдан» та Народної самооборони ( фоторепортаж)

3 березня, в ПК «Прометей» зібралися представники ГО «Ладижинський Майдан» та Народної самооборони.
На порядок денний було винесено питання формування і Статуту загону Народної Самооборони, а також обрання людини, яка буде уповноважена бути офіційним представником громадського об’єднання.
Також, всім зареєстрованим особам були видані тимчасові посвідчення.
Функцію головуючого зібрання виконував Юрій Нагорний - координатор міського штабу допомоги Майдану.
Нагадаємо, що перші установчі збори ГО «Ладижинський Майдан» відбулися 26 грудня 2013 року. На сьогоднішній день, в організації вже обрано координаційну раду, розроблено статут і підготовлено до юридичної реєстрації. Також створено загін Народної самооборони, який вже є фактично діючим і допомагає міліції патрулювати наше місто.
Перед присутніми виступив Ярослав Станкевич. Він розповів, що зараз в областях, в тому числі і в Вінниці, створюються координаційні центри Народної самооборони для піддержки правопорядку. Створено координаційний центр і в Ладижині, в нього увійшли представники міліції, міськради, самооборони, МЧС та Правого сектору.
- Самооборона, на даний момент, вже є юридичним лицем, вона підпадає під ту саму юрисдикцію, що і міліція. В подальшому Народна самооборона переросте в Національну гвардію, - зазначив пан Ярослав.
Андрій Скакодуб, голова ГО «Ладижинська громадська рада», окреслив присутнім юридичні питання щодо реєстрації статуту.
Віталій Гулеватий, очільник громадського руху «Народна самооборона», надав інформацію щодо роботи загону Народної самооборони, він зазначив, що самооборона потрібна і виконує ті функції, які перед нею поставили.
Крім того, на зібранні були обговорені загальні організаційні питання та питання відставки мера Ладижина.
Результатом зборів стало ухвалення особи, яку уповноважили представляти ГО «Ладижинський Майдан» та здійснювати усі необхідні дії, пов’язанв з повідомленням уповноважених органів з питань реєстрації організації. В цьому питанні всі присутні одноголосно підтримали кандидатуру юриста Андрія Скакодуба.
0413_img_1095.jpg (82.67 Kb)http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/0339_img_00.jpg%5b/img%5burl='http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3989_img_1096.jpg' onclick='return hs.expand (this)' class='highslide'%5d%5bimg='http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/3989_img_1096.jpg' class='nimg' border='0' align=''%5d3989_img_1096.jpg (79.06 Kb)[/url]8343_img_1098.jpg (91.15 Kb)9914_img_1100.jpg (74.44 Kb)6696_img_1101.jpg (68.9 Kb)7317_img_1102.jpg (89.35 Kb)9286_img_1103.jpg (69.88 Kb)7368_img_1105.jpg (97.63 Kb)5302_img_1106.jpg (95.24 Kb)
4 березень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 999 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль