Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Интервью В Ладижині урочисто відкрили мовний центр

В Ладижині урочисто відкрили мовний центр

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1804_vidkrittya.jpeg
18 лютого, в Ладижині, на другому поверсі магазину «Українські товари», відбулося урочисте відкриття мовного центру.
Про це повідомляється у газеті «Нове місто».
Центр відкрили Дмитро Масний та Наталя Тарнавська, за підтримки компанії ДТЕК у рамках Програми Соціального Партнерства компанії ДТЕК та міста Ладижин.
Для реалізації задумки ДТЕК виділила 48 500 гривень.
Нагадаємо, що за підтримки компанії ДТЕК, в напрямку розвитку бізнес середовища міста Ладижина, був створений фонд підтримки підприємництва, сума якого у 2013 році склала 250 тис. гривень.
Новостворений мовний центр оригінально оформлений натуральною деревиною, облаштований функціональними меблями та технічним оснащенням. Тут зможуть вивчати англійську мову, люди різних вікових категорій.
Якщо Наталі більш до душі дошкільнята від 3-х років, то Дмитру цікавіше займатися з дорослими.
- Ми маємо вже більше 30-ти заяв, - розповіли викладачі. – Є бажаючі й серед ладижинців середнього віку і, навіть, - літні люди. Так що, можна сказати, що ми охоплюємо всі верстви населення.
На відкриття мовного центру прибули міський голова Ладижина В.Коломєйцев, представники ДТЕК, ЛТЕС, та АМЕР.
- Вважаю, що можливість спілкуватися між собою є, мабуть, найдорожчою в житті кожної людини. З появою Інтернету з’явилася можливість контактувати з людьми, які мешкають в різних куточках нашої планети. Знання різних мов збагачує нас і розширює радість безмежного спілкування, - зазначив очільник Ладижина. – Особисто я володію німецькою, і ці знання не раз допомагали мені за кордоном. А ось англійську, хоч і вчив у школі, знаю не дуже. Тепер шкодую про це.
Представник Ладижинської ТЕС Богдан Михайлішин цікавився умовами навчання та розкладом роботи центру для своєї доньки.
- Запрошуємо всіх бажаючих відвідувати наш мовний центр, - зазначили Дмитро та Наталя. – Вартість 12 занять на місяць (по три на тиждень) складає 350 гривень.
Поки що для всіх бажаючих будуть викладати англійську мову. У планах – польська.
А вже на початку літа до молодих викладачів має приєднатися волонтер із Корпусу миру.
20 лютий 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 750 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль