Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство В Ладижині створили перше соціальне підприємство

В Ладижині створили перше соціальне підприємство

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/46_fvth.jpg
17 липня, за підтримки компанії ДТЕК, в Ладижині відкрилось соціальне підприємство дизайн – поліграфічна артіль «Файн», яке пропонує широкий спектр дизайнерських, рекламних, поліграфічних послуг: створення електронних макетів, виготовлення рекламних буклетів, флаєрів, листівок, календарів, візитівок, фотодрук, ламінування.
- Створення соціального підприємства «Файн Арт» направлене на розвиток інфраструктури міста. Проект має на меті задоволення соціальних потреб мешканців міста та передбачає реалізацію соціальної складової шляхом направлення частини отриманого прибутку на безкоштовне виготовлення візиток для стартапів – підприємців-початківців, що роблять лише перші кроки у бізнесі; активну участь та підтримку соціальних проектів; реалізацію друкованої продукції за собівартістю для благодійних організацій; реалізацію друкованої продукції зі значною знижкою для громадських, неприбуткових організацій та дитячих закладів міста, - говорить Михайло Багнюк, директор АМЕР м. Ладижин. Бюджет проекту склав 94800 гривень.
На сьогоднішній день підприємством уже укладено договори на виконання робіт та надання послуг з філіями ТОВ «Вінницька птахофабрика», Ладижинською міською радою, громадськими організаціями та підприємцями.
Слід зазначити, що це перше соціальне підприємство у нашому місті, наразі там працює один працівник. Але, «Файн Арт» потребує ще одного фахівця – дизайнера (оператора) поліграфії. При працевлаштуванні перевага надається претендентам з обмеженими фізичними можливостями.
Дизайн – поліграфічна артіль знаходиться в приміщенні АМЕР м. Ладижин за адресою вул. Процишина, 10 Г

Для довідки: соціальне підприємство — це бізнес, прибуток якого використовується на будь-яку добру справу: створення нових робочих місць чи професійну перепідготовку, або ж на користь місцевої громади: соціально незахищених дітей, людей похилого віку, громадських, мистецьких чи спортивних установ.
21 липня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 670 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль