Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство В Ладижині створили перше соціальне підприємство

В Ладижині створили перше соціальне підприємство

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/46_fvth.jpg
17 липня, за підтримки компанії ДТЕК, в Ладижині відкрилось соціальне підприємство дизайн – поліграфічна артіль «Файн», яке пропонує широкий спектр дизайнерських, рекламних, поліграфічних послуг: створення електронних макетів, виготовлення рекламних буклетів, флаєрів, листівок, календарів, візитівок, фотодрук, ламінування.
- Створення соціального підприємства «Файн Арт» направлене на розвиток інфраструктури міста. Проект має на меті задоволення соціальних потреб мешканців міста та передбачає реалізацію соціальної складової шляхом направлення частини отриманого прибутку на безкоштовне виготовлення візиток для стартапів – підприємців-початківців, що роблять лише перші кроки у бізнесі; активну участь та підтримку соціальних проектів; реалізацію друкованої продукції за собівартістю для благодійних організацій; реалізацію друкованої продукції зі значною знижкою для громадських, неприбуткових організацій та дитячих закладів міста, - говорить Михайло Багнюк, директор АМЕР м. Ладижин. Бюджет проекту склав 94800 гривень.
На сьогоднішній день підприємством уже укладено договори на виконання робіт та надання послуг з філіями ТОВ «Вінницька птахофабрика», Ладижинською міською радою, громадськими організаціями та підприємцями.
Слід зазначити, що це перше соціальне підприємство у нашому місті, наразі там працює один працівник. Але, «Файн Арт» потребує ще одного фахівця – дизайнера (оператора) поліграфії. При працевлаштуванні перевага надається претендентам з обмеженими фізичними можливостями.
Дизайн – поліграфічна артіль знаходиться в приміщенні АМЕР м. Ладижин за адресою вул. Процишина, 10 Г

Для довідки: соціальне підприємство — це бізнес, прибуток якого використовується на будь-яку добру справу: створення нових робочих місць чи професійну перепідготовку, або ж на користь місцевої громади: соціально незахищених дітей, людей похилого віку, громадських, мистецьких чи спортивних установ.
21 липня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 678 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль