Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Топ-5 В Ладижині стався конфлікт між самообороною та спортсменами

В Ладижині стався конфлікт між самообороною та спортсменами

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5216_dscn2459.jpg
Несподіваного резонансу набула стаття, що вийшла в останньому номері «Ладижинської газети», в якій представники самооборони звинуватили місцевих спортсменів у пасивності та невизначеності їхньої позиції у важкий для країни час.
На думку ладижинських ссамооборонівців, очільники спортивного життя міста відверто ігнорують виховання патріотичних почуттів у своїх вихованців.
Стаття визвала шквал обурення у ладижинських спортсменів. Зокрема, тренер ладижинської ДЮСШ №2 Олександр Жарун сприйняв надруковане, як особистісну образу всіх спортсменів Ладижина.
- Наші спортсмени захищають честь України на всіх змаганнях, а на них написали, що вони відморозки, - обурюється Олександр.
Для того, щоб владнати конфлікт, досягти порозуміння та закликати ладижинських спортсменів до співпраці Самооборона міста Ладижина запросила Олександра Жаруна на зустріч, яка відбулася у неділю 29 червня на Площі фонтанів біля палатки самооборони.
Спочатку обговорення проходило на підвищених тонах, кожен був впевнений у своїй правоті і намагався довести свою позицію.
Самооборонівці були обурені тим, що ладижинські спортсмени не беруть участі в акціях по збору допомоги для військових, не допомагають підтримувати громадський порядок у місті, не беруть участь у мітингах і не пропонують ніякої співпраці.
- Ви виховуєте бійців і куди вони після вашої секції підуть дуже важливо для держави, - зауважив самооборонівець Василь Смажелюк.
На що Олександр Жарун зауважив, що вони виховують спортсменів, а не бійців. Крім того, за словами пана Олександра всі спортсмени входять до ладижинського активу дружини Тарана Віктора Миколайовича.
- А ви знаєте те, що пару наших людей, які закінчили ладижинську спортивну школу, зараз у званнях капітанів і лейтенантів тренують нашу Нацгвардію? – зауважив Олександр Жарун.
Після гарячих баталій дві сторони таки досягли консенсусу, зазначивши, що у наш неспокійний для державі час, треба об’єднувати зусилля для захисту України від зовнішніх ворогів, а не сваритися поміж собою. Тож, надалі, ми зможемо побачити спільні акції Народної саомооборони міста Ладижина та вихованців місцевої спортивної школи.
1 липня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1092 Коментарів: 21
Написав: Valeriy Ivanovich 1.07.2014 - 14:22
До активу дружини Тарана вони входять...ППЦ.. Що ж вони зробили для міста, для громади? Щось нікого із самбістів не видно з паном Тараном, та й сам він десь пропав. Але він тільки малоліток з пивом може лякати, а як захищати державу, то вже в штані напудив. Доречі, Жарун не далеко втік. Сам же він підстилка регіонівська.
Написав: убий у собi москаля 1.07.2014 - 14:23
"- А ви знаєте те, що пару наших людей, які закінчили ладижинську спортивну школу, зараз у званнях капітанів і лейтенантів тренують нашу Нацгвардію? – зауважив Олександр Жарун. "
Уже с Ваших слов знаю, но зная принадлежность словам не врю. Но если будут извесны такие личности капітанів і лейтенантів по фамильно, то уже будем не только знать но и гордится.
Ну а пока слова, слова... И в самом деле, мы взрашивали и гордились нашим спортом, нашими ребятами в таком украинском ДОСААФе. Сейчас, час когда стране тяжело их не видно. Стоит ли гордится? Никто не вручает им в руки оружие, это в городе пока не нужно. Но неровен час...
Написав: Valeriy Ivanovich 1.07.2014 - 15:49
Хай Жарун розкаже, як своїх спартсмєнов на антимайдан тітушками відправляв... Байци довбані
Написав: ПРОКУРОР 1.07.2014 - 16:16
Valeriy Ivanovich ,up Пусті слова . Де фамілії , факти. Це все слова. ДОКАЗИ ПОТРІБНО...
Написав: Местник 1.07.2014 - 21:32
Мое звернення до усіх людей ,які написали або мають бажання викласти свої необдуманні або необгрунтовані вислови стосовно спортивної школи імені І.Х.Сагаєва,спортсменів,тренерів, працівників.
Застерігаю вас ,про недопущення вмішувати спортивну школу та її осередок в конфлікт , який намагаються створити крикуни та базіки , припинить наклеп та висвітлення непідтвердженої інформації тощо.Час та"сарафане радіо" приведе до людей ,які роблять злу справу.Судний день настане для кожного .Закликаю усіх спортсменів та прихильників спорту, яким небайдужа доля спортивної школи встати на її захист ,всіма можливими способами.

P.S Коли ситуція в країні стабілізується всі "цікаві" узнають хто тренерує Національну гвардію та допомагає гвардійцям опанувати прийоми самозахисту.Але не те раз.
Написав: Мястник 1.07.2014 - 22:44
Якісь надумані конфлікти. Де вони взялись і кому це вигідно? В якої газеті це написано, і що саме написано?
Я не читав. Хто автор ціеї джинси? Чому саме цей колектив а не колектив музичної школи? Чим спорцмени кращі за музикантів? Діло ж не в силі і швидкості, діло в патріотизмі і устої.

Местник 1.07.2014 - 21:32, що за анаболітичну дурню ти пишеш?
"Закликаю усіх спортсменів та прихильників спорту, яким небайдужа доля спортивної школи встати на її захист ,всіма можливими способами."

В державі війна, по країні колотятся злочини і підриви. Треба вставати на захист держави, а не твоеї спортивної секції. Чому там вас вчать ці молоді вчетелі?
Іван Хасімивич поважна людина, і вчив вас правильно честі, силі і волі. Але ви десь збились і тепер не долучаетесь до житя міста в таку скрутну годину в державі, а навпаки піддаетись на заказні провокації.

Valeriy Ivanovich, по Жарун хочу заперечити і зауважити що ця особистість не захотіла бути ригівською падстілкою і послала нахер всю цю партію і їх людей. Жарун і Копйова достойно вийшли з політики міста склавши свої депутатські мандати в час "Ч" Януковича і його банди. Мер також пішов. Залишився тільки сам аморал в депутатах регіоналів.
Написав: maybutne 2.07.2014 - 00:40
В Ладыжинской газете написали статью, но, честно говоря, она ни о чем.Как и многие статьи в этой газете.Одни намеки, то есть непонятно в чем провинились спортсмены.Может кто-то может объяснить? Как-будто и хотели какую-то информацию выдать, но побоялись, а зацепить хочется людей. А , вообще-то, в такое сложное время надо объединяться, а не сплетнями заниматься.Пора перестраиваться и видеть друг в друге партнера, а не врага.И прежде чем осуждать кого-то, оцените себя!
Написав: Владислав Пятковский 2.07.2014 - 07:42
Не нужно спортивную школу впутывать в политику! Пусть дети занимаются и тренируются, выигрывают соревнования и город ими гордится! Самообороны , две или сколько их там пусть создадут свой патриотический клуб и готовят там патриотов, насколько мне известно В рябы в девятиэтажке есть спортзал- берите в аренду или договаривайтесь с инвестором и вперёд Может меньше станет наркоманов , и ребята будут чем то заняты
Написав: nina 2.07.2014 - 08:30
Влад, наркоманов и так нет в Ладыжине. Коломейцев давно с этим порядок навёл. Поэтому и доверие от ладыжан имеет.
Написав: ОЛЕКСАНДР ЧАЙКОВСЬКИЙ 2.07.2014 - 10:28
Владислав Пятковский, VIP спортзал у рябы в девятиэтажке действительно есть .Создавал его бывший директор рябы Шевченко.Новый тоже там "качается"... Вряд ли , чтобы туда холопов начали пускать... Он создавался в часи "Межигорья" и не расчитан на прием каких-то групп. Ето VIP (зона)...
Написав: nina 2.07.2014 - 10:40
В Рябовский спортзал пускают всех, кто заплатит 150 грн. в месяц(пока). Где у патриотов такие деньги? Бюджет известно, в руках коронованого.
Написав: ЛАДЫЖИНЕЦ 2.07.2014 - 10:41
nina, biggrin Правильно ... Нечего кому попало наркотой торговать все должно бить под контрольно "семьи" и его свите... Все ети спецоперации "МАК" - очередное "очковтирательство". Не даром "МЕР" когда вернулся сфоткался в "обнимочку" с личным составом МО. Все возвращается на круги своя.Да оно и не менялось... Правда милиция "барикадируется" обрастая заборами и решотками...
Написав: nina 2.07.2014 - 10:44
Правильно милиция делает что баррикадируется. А вдруг у них печать украдут и их всех разворуют вместе с начальником, что мы будем тогда делать без них?
Написав: maybutne 2.07.2014 - 11:38
Олександр Чайковский, вы прежде, чем о чем-то говорить, узнавайте информацию от первоисточников. Все, кто хочет заниматься спортом в девятиэтажке, там занимаются.Проблем нет!А вы на ровном месте бурю подымаете, прекратите фигней страдать.
Написав: ОЛЕКСАНДР ЧАЙКОВСЬКИЙ 2.07.2014 - 15:10
maybutne, Вибачаюсь ,не знав , не знав тай забув... МИ ПІКЛУЕМОСЬ ПРО КУРОЧКУ МИ ПІКЛУЕМОСЬ ПРО ВАС...Ми так піклуемось про ВАС , що гнобимо працівників . які у нас в наймитах... Ми так піклуемось , що забули , що в країні е КЗпП. Ми так піклуемось про курочку , що від нас з виробництва виходять люди покалічиними ,ми не даемо їм навідь матеріальної допомоги.Ми крадемо у працівників по 1-3 год.кожного дня коли вони пакують рябеньку на рассею (Сашуні-стоматологу 35% Ряби ж його )В нас працють майстри (смотряги) і якщо не виконують вказівки раби можуть і по фейсу ящиком заробити за не покору.Не покірних рабів ми навідь на відео пишем (зірками порно робимо . шантажуемо щоб звільнялися , а то оприлюднемо)Ми такі заклопотані про курочку , що забуваемо повязати чорну стрічку на прапорі в дні жалоби...(А можливо Яник на танку приїде і треба буде прапор на триколор міняти)тому і створили "курооборону" можливо треба буде "майданутих" душити , чи під судом профспілку ганьбити...Незалежна профспілка для нас це БАНДА !!! МИ ТАКІ ПУХНАСТІ І ХОРОШІ , А ВИ ПРО НАС ТАКИЙ НЕГА, ИВ ПИШЕТЕ. ІМІДЖ НАШ ПІДРИВАЕТЕ.
Написав: Anonim 2.07.2014 - 15:38

ПУСТОДЗВІН

Самооборона! Вам не соромно? Те, що ви робите - це потрібна річ. До чого тут спортсмени? Не вистачає людей? Ви стоїте на центральній площі міста. Пропонуйте, закликайте перехожих людей.
А тут вперлись в спортсменів... smile Вони захищають честь і гідність на спортивній арені. Вони Вам нічого не винні.
Кожен має займатись своїм ділом.
Взагалі, стає моторошно, коли читаєш таке. Здавалось, що самооборона - це річ насамперед самодостатня по духу і переконанню. А тут зовсім інше...
Написав: maybutne 3.07.2014 - 00:50
ОЛЕКСАНДР ЧАЙКОВСЬКИЙ, я поняла, что ваша задача обгадить все, что вас окружает!Неужели в вашей жизни ничего нет приятного, что глаз радует?Мне вас жаль, вы зациклились на негативе.Как вам живется в этом мире? Просто ужас!Мы говорим о спорте, а все сводится к вашим проблемам.Вы все сводите к "Рябе". Мне жаль, что вам так не повезло с работодателем, но не надо же все сводить к вашей ЛИЧНОЙ проблеме!Есть еще и другая жизнь!
Написав: meshkanka 3.07.2014 - 00:57
ОЛЕКСАНДР ЧАЙКОВСЬКИЙ, будьте об`єктивними.Що касається залу спортивного, то там всі можуть займатися. А про "Рябу", кому не подобається, ті там просто не працюють, а шукають іншу роботу.Але кому подобається бути мазахістом, то ті спочатку там працюють, а потім всім розказують , як там іх катували і аж слюною бризжуть.Не розумію таких людей.Я просто не працюю там, де мені не подобається і нікого не роблю винним!
Написав: ОЛЕКСАНДР ЧАЙКОВСЬКИЙ 3.07.2014 - 01:37
meshkanka, maybutne, Чисто рабовская психология. Не нравится - увольняйся... Етим ряба и пользуется...И ето не только "моя проблема".Ето проблема всей Винницкой обл.Просто равнодушные , живущие по принцыпу - моя хата скраю и довели страну до МАЙДАНА !!!Ряба с инвестора превращается в диктатора на месном уровне... Всем на рябе правит капитал. Рябовскому руководству "наплевать" на людей.И должен их беспредел кто-то остановить !!!В даном случае ето НЕЗАВИСЕЕМЫЙ ЭВРОПЕЙСКОГО ОБРАЗЦА ПРОФСОЮЗ !посаженое мной деревцо профсоюза присвоили.(рейдерски захватили) и Вы хотите сказать я должен "подставить другую щеку". Не дождется "РЯБА".Я НЕ ДАМ ИМ ПОКОЯ , Я БУДУ ТЯНУТЬ ЕЕ В СУДЫ ВКЛЮЧАЯ ЭВРОПЕЙСКИЙ.Я НЕ ДАМ ПОКОЯ КОРУПЦИОНЕРУ БАБЕНКО "ПРИВИВАТЬ" НА ПОСАЖЕНОМ МНОЙ ДЕРЕВЦЕ ВОЛЧИ ЯГОДЫ.МОЖЕТЕ СЧИТАТЬ МЕНЯ КЕМ УГОДНО...НО Я ПОЙДУ ДО КОНЦА... В ОДНОМ ВИ ПРАВЫ - В ЖИЗНИ ЕСТЬ МНОГО ХОРОШЕГО !biggrin
Написав: Стас 3.07.2014 - 12:02
ОЛЕКСАНДР ЧАЙКОВСЬКИЙ, Зек, ти навчися для початку правильно писати слово "Європа", а потім біжи в їх суди. Теж мені грамотєй)))
Написав: ОЛЕКСАНДР ЧАЙКОВСЬКИЙ 3.07.2014 - 13:49
Стас, up Стас вважай ,що це середній палець... Коли спорити з одним дурнем - то тоді їх стае два...cool

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль