Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство В Ладижині стартував конкурс дитячих малюнків "Енергозбереження очима дітей"

В Ладижині стартував конкурс дитячих малюнків "Енергозбереження очима дітей"

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0755_dtek.jpeg
З 1 по 31 березня 2014 року, в рамках Програми Соціального Партнерства компанії ДТЕК та міста Ладижин, стартує конкурс дитячих малюнків "Енергозбереження очима дітей".
До участі запрошуються учні Ладижинських шкіл. Переможці отримають цінні призи від організаторів. За детальної інформацію звертатись за телефоном 6-12-94 або http://vk.com/id6616188.
Конкурс проводиться за наступними номінаціями:
Молодша група – від 6 до 10 років;
Середня група – від 10 до 14 років;
Старша група – від 14 до 17 років.
На конкурс подаються індивідуально підготовлені малюнки учнів пов’язані з загальною тематикою енергозбереження в місті, що реалізовується за сприяння компанії ДТЕК.
Конкурсні роботи мають бути виконані в довільній графічній чи живописній техніці (олівці, фломастери, фарби, авторська техніка, комп’ютерна графіка тощо) у форматі А-4, А-1.
Конкурсні роботи разом з заявкою ( із зазначенням прізвища, і’мя та по батькові конкурсанта, дата народження, контактного телефону, домашньої адреси, повної назви навчального закладу, назви номінацій, назви конкурсної роботи) подаються до Агенції місцевого економічного розвитку, за адресою:
м.Ладижин, вул. Процишина 10Г, тел. 6-12-94
9 березень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1600 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль