Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство В Ладижині стартував конкурс дитячих малюнків "Енергозбереження очима дітей"

В Ладижині стартував конкурс дитячих малюнків "Енергозбереження очима дітей"

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0755_dtek.jpeg
З 1 по 31 березня 2014 року, в рамках Програми Соціального Партнерства компанії ДТЕК та міста Ладижин, стартує конкурс дитячих малюнків "Енергозбереження очима дітей".
До участі запрошуються учні Ладижинських шкіл. Переможці отримають цінні призи від організаторів. За детальної інформацію звертатись за телефоном 6-12-94 або http://vk.com/id6616188.
Конкурс проводиться за наступними номінаціями:
Молодша група – від 6 до 10 років;
Середня група – від 10 до 14 років;
Старша група – від 14 до 17 років.
На конкурс подаються індивідуально підготовлені малюнки учнів пов’язані з загальною тематикою енергозбереження в місті, що реалізовується за сприяння компанії ДТЕК.
Конкурсні роботи мають бути виконані в довільній графічній чи живописній техніці (олівці, фломастери, фарби, авторська техніка, комп’ютерна графіка тощо) у форматі А-4, А-1.
Конкурсні роботи разом з заявкою ( із зазначенням прізвища, і’мя та по батькові конкурсанта, дата народження, контактного телефону, домашньої адреси, повної назви навчального закладу, назви номінацій, назви конкурсної роботи) подаються до Агенції місцевого економічного розвитку, за адресою:
м.Ладижин, вул. Процишина 10Г, тел. 6-12-94
9 березень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1448 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль