Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство В Ладижині стартував конкурс дитячих малюнків "Енергозбереження очима дітей"

В Ладижині стартував конкурс дитячих малюнків "Енергозбереження очима дітей"

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0755_dtek.jpeg
З 1 по 31 березня 2014 року, в рамках Програми Соціального Партнерства компанії ДТЕК та міста Ладижин, стартує конкурс дитячих малюнків "Енергозбереження очима дітей".
До участі запрошуються учні Ладижинських шкіл. Переможці отримають цінні призи від організаторів. За детальної інформацію звертатись за телефоном 6-12-94 або http://vk.com/id6616188.
Конкурс проводиться за наступними номінаціями:
Молодша група – від 6 до 10 років;
Середня група – від 10 до 14 років;
Старша група – від 14 до 17 років.
На конкурс подаються індивідуально підготовлені малюнки учнів пов’язані з загальною тематикою енергозбереження в місті, що реалізовується за сприяння компанії ДТЕК.
Конкурсні роботи мають бути виконані в довільній графічній чи живописній техніці (олівці, фломастери, фарби, авторська техніка, комп’ютерна графіка тощо) у форматі А-4, А-1.
Конкурсні роботи разом з заявкою ( із зазначенням прізвища, і’мя та по батькові конкурсанта, дата народження, контактного телефону, домашньої адреси, повної назви навчального закладу, назви номінацій, назви конкурсної роботи) подаються до Агенції місцевого економічного розвитку, за адресою:
м.Ладижин, вул. Процишина 10Г, тел. 6-12-94
9 березень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1622 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль