Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Спорт В Ладижині пройшов різдвяний турнір з тенісу

В Ладижині пройшов різдвяний турнір з тенісу

-5 січня в спортивних залах Ладижинської ЗОШ №4 проходив відкритий міський різдвяний турнір з тенісу, в якому брали участь спортсмени з Тростянця, Бершаді та Ладижина, всього 16 учасників.
Про це повідомляє Ладижинська міська рада.
Турнір проходив за підтримки відділу з питань фізичної культури і спорту Ладижинської міської ради, з метою популяризації та подальшого розвитку настільного тенісу, пропаганди здорового способу життя та підвищення спортивної майстерності спортсменів.

Змагання проводились в одиночному та парному розрядах. В одиночному розряді перемогу виборов Юрій Журба (Ладижин), друге місце у Михайла Бабчинського (Ладижин), третє – у Володимира Бондаренка (Тростянець), а в парному розряді перемогли Олег Кокоша та Вадим Яблонський (Бершадь), друге місце у Михайла Бабачинського та Сергія Стояна (Ладижин), третє – у Віктора Шевченка та Олександра Григорука (Бершадь).
Змагання пройшли в дружній атмосфері, а всі учасники отримали заряд бадьорості та значний спортивний досвід.

Переможці та призери турніру були нагороджені грамотами і медалями відділу з питань фізичної культури і спорту Ладижинської міської ради.
8 січень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 550 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль