Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Спорт В Ладижині пройшов різдвяний турнір з тенісу

В Ладижині пройшов різдвяний турнір з тенісу

-5 січня в спортивних залах Ладижинської ЗОШ №4 проходив відкритий міський різдвяний турнір з тенісу, в якому брали участь спортсмени з Тростянця, Бершаді та Ладижина, всього 16 учасників.
Про це повідомляє Ладижинська міська рада.
Турнір проходив за підтримки відділу з питань фізичної культури і спорту Ладижинської міської ради, з метою популяризації та подальшого розвитку настільного тенісу, пропаганди здорового способу життя та підвищення спортивної майстерності спортсменів.

Змагання проводились в одиночному та парному розрядах. В одиночному розряді перемогу виборов Юрій Журба (Ладижин), друге місце у Михайла Бабчинського (Ладижин), третє – у Володимира Бондаренка (Тростянець), а в парному розряді перемогли Олег Кокоша та Вадим Яблонський (Бершадь), друге місце у Михайла Бабачинського та Сергія Стояна (Ладижин), третє – у Віктора Шевченка та Олександра Григорука (Бершадь).
Змагання пройшли в дружній атмосфері, а всі учасники отримали заряд бадьорості та значний спортивний досвід.

Переможці та призери турніру були нагороджені грамотами і медалями відділу з питань фізичної культури і спорту Ладижинської міської ради.
8 січень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 486 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль