Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство В Ладижині проходить акція до Дня пам'яті людей, що померли від СНІДу

В Ладижині проходить акція до Дня пам'яті людей, що померли від СНІДу

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8037_znati.jpg
16 травня — Всесвітній день пам’яті померлих від СНІДу. На жаль в Україні, де темпи поширення ВІЛ-інфекції є одними з найвищих у Європі, поінформованість пересічних громадян про небезпеку та способи поширення ВІЛ/СНІДу лишається низькою.
З 16 травня, в Ладижині розпочалась акція «Знати щоб жити», в рамках якої передбачені тематичні зустрічі кваліфікованих фахівців з безробітною молоддю, дітьми та підлітками навчальних закладів міста. Про це повідомляє Ладижинська міська рада.
Крім того, ладижинці мали змогу дізнатися про шляхи передачі та способи уникнення загрози захворювання на ВІЛ/СНІД з інформаційних буклетів, які розповсюджували волонтери.

Організатори заходу сподіваються, що спільними зусиллями зможуть запобігти подальшому поширенню ВІЛ/СНІДу та створити толерантну атмосферу в українському суспільстві.
19 травня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 662 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль