Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство В Ладижині продовжується будівництво Доступного житла

В Ладижині продовжується будівництво Доступного житла

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1323_pion.jpg
У 2013 році Ладижинська міська рада приєдналася до участі в програмі «Доступне житло». Так, був розроблений робочий проект 3-х поверхового житлового будинку на 24 квартири в м. Ладижин по вул. Піонерська.
Розпочали будівництво після отримання декларації про початок виконання будівельних робіт від інспекції ДАБК у Вінницькій області. Загальна площа забудови 600,8м2. Наразі вже побудовано технічний та перший поверх.
17 січня міськрада увійшла до переліку незавершеного житлового будівництва у Мінрегіоні України для здешевлення вартості іпотечного кредитування, бажаючих отримати житло. Вартість 1м2 у новобудові складає 5,011тис.грн. В програмі «Доступне житло» візьмуть участь 20 ладижинських сімей із них: 9 сімей на 1-о кімнатні; 8 сімей на 2-х кімнатні; 3-и сім’ї на 3-х кімнатні квартири.
Нагадаємо, що завершити будівництво планують на початку червня.
За матеріалами сайту Ладижинської міської ради.
10 лютий 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 797 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль