Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада В Ладижині побудують новий будинок

В Ладижині побудують новий будинок

Виконавчий комітет Ладижинської міської ради своїм рішенням від 15 листопада 2013 року затвердив проектно - кошторисну документацію робочого проекту «Будівництво 3-х поверхового житлового будинку на 24 квартири по вул. Піонерська в м. Ладижин»
Про це повідомляється на сайті Ладижинської міської ради.
На Піонерській планується побудувати 3-поверховий будинок на 24 квартири. Площа забудови – 600,8м2; загальна площа квартир складатиме – 1287,9м2.
Загальна кошторисна вартість житлового будинку будівництва складає – 6291,027тис. грн.

Нагадаємо, що на початку 2013 року, губернатор Іван Мовчан доручив місцевій владі знайти і відповідним чином оформити земельну ділянку під зведення будинку за програмою «Доступне житло». Місце для доступного житла знайшлося по вулиці Піонерська.
У січні минулого року, про райдужні перспективи «Доступного житла», очільник міста розповідав у своєму інтерв’ю на LadaFM:
- «Я уже сам по суботам і неділям сам малюю проекти квартир. Я бачив ці квартири у інших країнах, як вони будуються і я знаю інші приклади. Там спальня, наприклад за площею менше, ніж кімната де готують їжу і цілий день проводять час люди перед телевізором, біля комп’ютера і т.д. У нас менталітет інший – кухня 7%, а загальна кімната припустимо 16-17 м. кв. А у всьому світі інший підхід: ванна повинна бути великою – 5 м., спальня повинна бути 11-12 м.. Наша задача бути лідерами у цих питаннях, як ми звикли і по інших»,- розповів Валерій Коломєйцев.
3 січень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 913 Коментарів: 1
Написав: Олег 3.01.2014 - 19:48
53.625 кв/м по стоимости 262 тысячи гривень.= 32.765 $ за квартиру.
1 м.кв = 4.888 гривень = 611 $
С фактически беспроцентной ставкой со сроком на 20 лет.
И только около 8 квартир уйдет по самой программе. Остальные квартиры выкупят особо приближенные к кормушке местного совета.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль