Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство В Ладижині опалювальний сезон розпочнеться вчасно

В Ладижині опалювальний сезон розпочнеться вчасно

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7399_opalennya.jpg
По телевізору та у газетах все частіше кажуть, що опалювальний сезон у нинішньому році почнеться не 15 жовтня, як зазвичай, а з 1 листопада.
Чого чекати ладижинцям від нового опалювального сезону, розповідає газета «Нове місто».
Як запевняє міський голова Валерій Коломєйцев, у нас ситуація краща, ніж в інших містах України.
- Шановні ладижинці! Хочу довести до вашого відома ту інформацію, яку наразі маю.
На сьогоднішній день завдяки позиції керівництва компанії ДТЕК, я можу запевнити всіх вас, що опалювальний сезон у Ладижині почнеться, як завжди, згідно з чинним законодавством – 15 жовтня. Або ж раніше, якщо середньодобова температура досягне того мінімуму, при якому ми, незважаючи на дату – 15 жовтня, маємо подати тепло у помешкання містян, лікарню, дитсадки та школи.

Щодо гарячої води, то з нею також не буде перебоїв.
- Сьогодні проблем із гарячою водою в місті немає, - зазначає міський голова. – Зрозуміло, можливе тимчасове відключення в результаті аварії. Це – робочі моменти. З упевненістю можу сказати, що так, як отримують гарячу воду у свої помешкання ладижинці, її не отримує жоден житель столиці. Мер Києва просить людей терпіти, тому що в столиці з метою економії гарячу воду відключили, і кияни змушені гріти воду на плитах.
Отже, наше місто входить в зиму без особливої економії: опалювальний сезон розпочнеться вчасно, гаряча вода у кранах є і буде, як зрештою, і тепло буде у оселях ладижинців.
29 серпня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 590 Коментарів: 1
Написав: petruxa 3.09.2014 - 17:23
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ
ПОСТАНОВА

18.06.2014 № 757
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Внести до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, від 06 червня 2014 року № 650 "Про встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення та послуги з централізованого постачання гарячої води, що надаються населенню суб'єктами господарювання, які є виконавцями цих послуг" такі зміни:

59) відокремленим підрозділом "Ладижинська теплова електрична станція" ПАТ "ДТЕК Західенерго" зі структурою, наведеною в додатку 59 до цієї постанови:

з централізованого опалення:

для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії - 335,08 грн/Гкал (з податком на додану вартість);

для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії - 8,61 грн за 1 кв. м за місяць протягом опалювального періоду (з податком на додану вартість);

з централізованого постачання гарячої води:

за умови підключення рушникосушильників до систем гарячого водопостачання - 20,00 грн за 1 куб. м (з податком на додану вартість);

за відсутності рушникосушильників - 18,44 грн за 1 куб. м (з податком на додану вартість)

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль