Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Афиша В Ладижині оголошують конкурс творчості «Повір у себе»

В Ладижині оголошують конкурс творчості «Повір у себе»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2725_pov.jpeg
29 квітня, Ладижинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з відділом у справах сім’ї та молоді оголошують конкурс творчості та талантів для дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе».
На конкурс можуть бути представлені: твори образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва: вишивка, кераміка, розпис, дизайнові композиції з використанням природного матеріалу, шиття (одяг), плетені речі, м’яка іграшка, фотоетюди. У конкурсі самодіяльності можуть брати участь талановиті діти та молодь, які володіють такими видами мистецтва: спів, танець, декламація віршів, гра на музичних інструментах.
Заявки на участь та творчі роботи приймаються до 21 квітня за адресою: вул.Наконечного, 23 (приміщення МНВЦ «Спадщина» Ладижинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Довідки за телефоном: 6-12-61
Джерело інформації: газета «Нове місто»
6 квітень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 523 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль