Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада В Ладижині оберуть найкращих

В Ладижині оберуть найкращих

Ладижинська міська рада оголосила конкурс «Людина року – 2013» з метою визначення ладижинців, які мають особисті заслуги та внесли вклад у розвиток економічної, управлінської, соціальної, культурної та спортивної діяльності міста.
Про це повідомляє газета «Нове місто».

Конкурс проводиться у 15-ти номінаціях:


- Краще промислове підприємство;
- Краще мале підприємство;
- Кращий підприємець;
- Працівник житлово-комунального господарства;
- Працівник промислової галузі;
- Посадова особа органів місцевого самоврядування;
- Кращий юрист року;
- Працівник охорони здоров’я;
- Працівник освіти;
- Працівник року;
- Працівник культури;
- Працівник галузі фізичної культури і спорту;
- Кращий працівник правоохоронних органів;
- Юний талант року.
Характеристики, подання та інші документи, що підтверджують особисті досягнення претендентів на звання «Людина року», подаються до 15 лютого в організаційний комітет.
Визначення переможців конкурсу відбудеться на засіданні оргкомітету шляхом відкритого голосування. Єдиний критерій оцінювання - конкретні заслуги, здобутки у своїй праці на благо нашого міста.
Урочисте оголошення результатів конкурсу відбудеться у березні під час щорічного звіту міського голови перед територіальною громадою міста. Переможцям вручаються іменні дипломи володарів титулу «Людина року» та премія у розмірі 500 грн.
Звання «Людина року» є особистим, неперехідним та довічним.

17 січень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 537 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль