Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада В Ладижині оберуть найкращих

В Ладижині оберуть найкращих

Ладижинська міська рада оголосила конкурс «Людина року – 2013» з метою визначення ладижинців, які мають особисті заслуги та внесли вклад у розвиток економічної, управлінської, соціальної, культурної та спортивної діяльності міста.
Про це повідомляє газета «Нове місто».

Конкурс проводиться у 15-ти номінаціях:


- Краще промислове підприємство;
- Краще мале підприємство;
- Кращий підприємець;
- Працівник житлово-комунального господарства;
- Працівник промислової галузі;
- Посадова особа органів місцевого самоврядування;
- Кращий юрист року;
- Працівник охорони здоров’я;
- Працівник освіти;
- Працівник року;
- Працівник культури;
- Працівник галузі фізичної культури і спорту;
- Кращий працівник правоохоронних органів;
- Юний талант року.
Характеристики, подання та інші документи, що підтверджують особисті досягнення претендентів на звання «Людина року», подаються до 15 лютого в організаційний комітет.
Визначення переможців конкурсу відбудеться на засіданні оргкомітету шляхом відкритого голосування. Єдиний критерій оцінювання - конкретні заслуги, здобутки у своїй праці на благо нашого міста.
Урочисте оголошення результатів конкурсу відбудеться у березні під час щорічного звіту міського голови перед територіальною громадою міста. Переможцям вручаються іменні дипломи володарів титулу «Людина року» та премія у розмірі 500 грн.
Звання «Людина року» є особистим, неперехідним та довічним.

17 січень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 523 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль