Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Спорт В Ладижині на футбольному полі зустрінуться «Наша Ряба» та «Атлетік»

В Ладижині на футбольному полі зустрінуться «Наша Ряба» та «Атлетік»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0627_trostyanchik.jpg
13 липня о 16.00 на стадіоні Ладижинського коледжу ВНАУ відбудеться матч між командами "Наша Ряба" та "Атлетік" (Тростянчик).
Про це повідомляє ФК «Атлетік» на своїй сторінці ВКонтакте
11 липня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1164 Коментарів: 5
Написав: nina 12.07.2014 - 10:20
А где фото "Нашей курки?"
Написав: patriot-Lad 13.07.2014 - 00:33
ніночка, не хвилюйся за свого чайковського... Я просто його зламаю навпіл... У нього тільки 71,5 кг, а мій удар - це всі 100!
aleksandr
Написав: aleksandr 13.07.2014 - 01:38
patriot-Lad, Бали набираїш , курка рябівська...
Написав: OstapBender 14.07.2014 - 10:14
patriot-Lad, я бачу ти тільки хвалитися можеш. Коли ж доходе до діла, то 100 кг випадає в штани.
Написав: petruxa 16.07.2014 - 11:23
Это что сайт Тростянчика!? "Патриотично". Ладыжинская команда называется не так, как сдеь написали. НЕ достоверная информация!!! А где статья про результат матча? Как этот дрыстянчик размазали тонким слоем по всему полю? Где???

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль