Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Спорт В Ладижині на футбольному полі зустрінуться «Наша Ряба» та «Атлетік»

В Ладижині на футбольному полі зустрінуться «Наша Ряба» та «Атлетік»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0627_trostyanchik.jpg
13 липня о 16.00 на стадіоні Ладижинського коледжу ВНАУ відбудеться матч між командами "Наша Ряба" та "Атлетік" (Тростянчик).
Про це повідомляє ФК «Атлетік» на своїй сторінці ВКонтакте
11 липня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1158 Коментарів: 5
Написав: nina 12.07.2014 - 10:20
А где фото "Нашей курки?"
Написав: patriot-Lad 13.07.2014 - 00:33
ніночка, не хвилюйся за свого чайковського... Я просто його зламаю навпіл... У нього тільки 71,5 кг, а мій удар - це всі 100!
aleksandr
Написав: aleksandr 13.07.2014 - 01:38
patriot-Lad, Бали набираїш , курка рябівська...
Написав: OstapBender 14.07.2014 - 10:14
patriot-Lad, я бачу ти тільки хвалитися можеш. Коли ж доходе до діла, то 100 кг випадає в штани.
Написав: petruxa 16.07.2014 - 11:23
Это что сайт Тростянчика!? "Патриотично". Ладыжинская команда называется не так, как сдеь написали. НЕ достоверная информация!!! А где статья про результат матча? Как этот дрыстянчик размазали тонким слоем по всему полю? Где???

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль