Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Скандалы, Відео, Топ-5 В Ладижині на активіста профспілки Нашої Ряби скоєно напад

В Ладижині на активіста профспілки Нашої Ряби скоєно напад

Як вже повідомлялося, 12 червня відбулося судове засідання по справі Олександра Чайковського, якого звільнили з підприємства ТОВ «Вінницька птахофабрика». Захисниками інтересів незаконно звільненого працівника виступили члени Вінницької обласної організації Всеукраїнської незалежної профспілки «Трудящі» Ігор Попенко та Андрій Бондаренко.

Під час слухання справи відбулось кілька подій, які свідчать про те, що «справа Чайковського» стане найбільш скандальнішу в Ладижині.

Перед початком судового засідання працівники Вінницької птахофабрики влаштували несанкціонований масовий захід під стінами Ладижинського міського суду.

Поки тривало судове засідання, невідомі особи прокололи шини автомобіля, який належить голові профспілки «Трудящі» Ігорю Попенко. Зловмисники зіпсували всі чотири колеса автівки. Після виклику міліції, всіх працівників за командою посадили в автобус і відвезли з суду.

Але на цьому події цього дня не завершились. Поки Ігор Попенко та Андрій Бондаренко після судового засідання вирішували питання ремонту автомобіля на одному із СТО на Олександра Чайковського біля Ладижинського міського суду серед білого дня напали невідомі особи в камуфляжі та балаклавах, бризнули в очі із двох балончиків, повалили на землю та облили зеленкою після чого погрожували йому фізичною розправою у випадку, якщо він буде продовжувати судитись.

«Якщо ти з’явишся ще раз в суді, ми тебе закопаємо», - так звернувся до Олександра Чайковського один із нападників.
Вже сьогодні Олександр Чайковський звернувся до прокуратури із заявою по даному факту, то ж будемо очікувати на результати перевірки.

В своєму відеозверненні Олександр Чайковський повідомив, що його не залякати і він буде продовжувати відстоювати свої права та працювати над створенням незалежної від адміністрації профспілки на Вінницькій птахофабриці.

Голова обласної профспілки Трудящі Ігор Попенко припускає, що напад міг бути спрямований проти нього, оскільки біля автомобіля знаходився він перед цим і нападники не могли знати на кого нападають.

Раніше ми повідомляли, що Наша Ряба в Ладижині розпочала інформаційну війну проти обласної незалежної профспілки "Трудящі", то ж очевидно, що після інформаційної війни розпочалась інша війна, яка може мати трагічні наслідки враховуючи арсенал, який був використаний сьогодні та створену "курячу самооборону" в якій вже нараховується 120 чоловік.

Події одного дня просто вражають своїм цинізмом, позаяк серед білого дня в присутності міліції та напроти Ладижинського міського суду відбувається незаконний масовий захід, організаторів якого не притягують до адміністративної відповідальності, автомобіль голови обласної профспілки пошкоджують, а на колишнього працівника Вінницької птахофабрики скоєно напад.

Напрошується висновок, що організатори таких дій намагаються показати, хто справжній господар в Ладижині і залякати ладижинців від будь-яких проявів громадянської активності, навіть від можливості захисту своїх трудових прав в суді.
6901_dsc01421.jpg (120.04 Kb)

4101_dsc014.jpg (117.91 Kb)1398_dsc01450.jpg (121.95 Kb)3109_dsc01451.jpg (128.38 Kb)0919_dsc01455.jpg (113.82 Kb)
13 червня 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2243 Коментарів: 16
Написав: nina 13.06.2014 - 09:11
"Лещенки", "Рыжие" и все остальные, которые жрать хотят по "три котлеты" в одно горло сразу, не понимают, что наступает момент, когда всё становится по фиг и идёшь на последнее, чтобы дать вам понять, что мы тоже живые люди, которые так же как и вы, хотят есть, пить, дышать, говорить и пользоваться другими прелестями жизни. Хоть и не в таких размерах как это всё имеете вы. Так что чем больше будет таких кому всё уже по фиг, тем труднее будет пролезать вам в горло ваши тори котлеты. Майдан показал, что таких людей становится всё больше и больше. А теперь беситесь!!!!!!Ё!
Написав: Sashik_o 13.06.2014 - 11:19
Панянко, Ніно, а що особисто Ви зробили для того щоб користуватися всіма прелестями цього життя??? І ЯК САМЕ І ХТО заважає Вам робити це зараз? Лєщенко, який вимагає дисципліни і професіоналізму (для багатьох робочих це нові слова у їх словнику)а вийшовши за прохідну заводу навіть не задумується над тим чим займаються його працівники, бо в неробочий час то їх особиста справа? Чи "Рижий", який багато кого не влаштовує на посту міського голови, проте реальної альтернативи йому на даний момент не має, що і засвідчиі список кандидатів у мери на минулих виборах? Пані Ніно, не розводьте базар, будьте ласкаві. І ще одне! Не може жіночка пенсійного віку із "совковою" свідомістю осягнути реалії сучасності! Вибачте.
Написав: Виталий Копьев 13.06.2014 - 13:45
Sashik_o 13.06.2014 - 11:19
"Чи "Рижий", який багато кого не влаштовує на посту міського голови, проте реальної альтернативи йому на даний момент не має, що і засвідчиі список кандидатів у мери на минулих виборах?"
Я Виталий Копьев есть ему альтернатива!
Но проблема в том, что наш избиратель любит когда ему раздают подарки в том числе и за бюджетный счет.
Второе место это показало. А первое место из за постоянной прикормки которую Валерий проделывает через разные бюджетные и народные фонды. По разным оценкам он на свой самопиар тратит около 6 миллионов гривень в год народных ресурсов. Поэтому избиратель чувствует свой долг перед ним за его подачки, и голосует за него. Пускайбы я Виталий Копьев, тратил бы в год хотя бы половину этих ресурсов подкуп сознания, тогда не то что Ладыжин, а и Гайсин за меня проголосовал. Ведь я не просто раздаю, а и не ворую.
Написав: nina 13.06.2014 - 14:47
Sashik_o, якщо в мене "совкова" свідомість, якої не було навіть в совкові часи(тоді мене ототожнювали з дисидентами), то ви балерина-прима!
Написав: 777 13.06.2014 - 23:49
Sashik_o з звичайно рябовська курка
Написав: True 14.06.2014 - 11:25
на Шрэка похож )))
Написав: Sashik_o 14.06.2014 - 21:29
Виталий Копьев, уточніть, будь-ласка, що Ви маєте на увазі під словами "избиратель любит когда ему раздают подарки в том числе и за бюджетный счет"? Приведіть конкретні та наглядні приклади. (я не захищаю пана мера, мені дійсно цікаво бачити факти). Доречі, пане Віталій, якщо Ви дійсно вважаєте що Ви вартуєте того щоб за Вами пішла міська громада, то чи не могли б ви дати адресу своєї електронної пошти? Я би хотів з Вами поспілкуватися так би мовити не "на очах" у всіх. Якщо Ви не заперечуєте.

nina, пані "дисидентко" так, я дійсно не погано танцюю, дякую. Проте словосполученням "совкова свідомість" я хотів сказати що Ваше мислення застаріле і однобоке, не сприйміть за образу, але як у бабки біля підїзду у якої всі хлопці наркомани а дівчата шльондри. Доречі, Ви так і не відповіли на поставлені мною питання.

777, дуже глибокий за змістом кометар. Але можна було б і без помилок написати три слова.
Написав: Y 14.06.2014 - 21:35
Чефірковський, пора скидати півняче вбрання. Кукурікають, подібні тобі, о четвертій, шостій ранку і не в І-неті, а - на живу!
Написав: SNIKERS 15.06.2014 - 23:59
Y, хочеш снікерснуть ? НУ ТИПА ПОЛИЗАТЬ ЧЕФІРЧУПС.
Написав: Gogа 19.06.2014 - 16:13
True, Здесь он очень похож на радикального-педофила,гомосексуалиста Ляшко!!!biggrin
Написав: Y 21.06.2014 - 15:53
SNIKERS чефірковського, а чого ти такий зелений і чому смородом від тебе тягне, навіть через І-нет?
Написав: ОЛЕКСАНДР ЧАЙКОВСЬКИЙ 1.07.2014 - 22:34
Читаю "коми" прорябівських "озабочених" і диву даюсь звідки в них стільки агресії ?! В країні війна , іде зміна свідомості , а тут такі писаки , які скриваються під різними ніками...Скоро закінчиться ваша "писанина" -введем регістрацію... Поменшае всіх снікерсів і пепсі-кол ...
Написав: Стас 2.07.2014 - 00:01
Видалено

--------------------
[i][/i]
Написав: Стасик 2.07.2014 - 00:56
Стас, Шиза нажаль не вилыковна...coolcoolcoolcoolcoolcoolcoolcoolcoolcool
Написав: ПРОКУРОР 2.07.2014 - 01:18
Стас, Кримінальчиком попахуе... Треба звернутись в органи про порушення вимог ЗМІ деякими "туалетними писаками" і притягнути до кримінальної відповідальністі , за наклеп і принизення людської гідності...
aleksandr
Написав: aleksandr 6.05.2016 - 11:59
ПРОКУРОР, lad.vn.ua/skandaly/skandal-na-vinnichchini-nevidomi-pobili-golovu-raionnoi-radi-oblili-zelenkoyu-ta-kinuli-v-smittevii-bak.html КУРКА НАХАБНІЕ...

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль