Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Скандалы, Топ-5 В Ладижині ліквідують будинок престарілих.

В Ладижині ліквідують будинок престарілих.

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1327087552_3.jpgВ жовтні місяці минулого року ми писали про імовірну ліквідацію будинку престарілих в місті Ладижин. І от, не пройшло і року після того, як це питання було вперше озвучено міським головою Валерієм Коломєйцевим, як на чергову сесію Ладижинської міської ради буде внесено питання не про ліквідацію, а про оптимізацію Ладижинського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
Нагадаємо, що в жовтні минулого року міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев висловив своє невдоволення умовами, в яких утримуються одинокі літні ладижинці у будинку престарілих, який належить територіальній громаді міста Ладижин.

Про це він заявив під час позачергової сесії Ладижинської міської ради Вінницької області, що відбулась 8 жовтня 2013 року.

В жовтні минулого року у закладі перебувало на утриманні територіальної громади міста всього 10 ладижинців. Приміщення будинку престарілих знаходиться у незадовільному стані і потребує ремонту.

На думку мера, треба або створити нормальні умови, або припиняти приймати на проживання літніх одиноких містян і відправляти їх у сучасні, добре оснащені центри.

Як повідомляла газета «Нове місто»: «усі відповідні заклади області згодні приймати одиноких ладижинців до себе на проживання. Тож над цим питанням будуть думати».

От і придумали. Чергова сесія Ладижинської міської ради розгляне питання про фактичну ліквідацію міського будинку престарілих в класичному його розумінні.
Таку ініціативу проявила сама директор будинку престарілих Зубко Євгенія Тодотівна, яка є автором проекту рішення і буде доповідати на сесії по цьому питанню.
Вона пропонує оптимізувати структуру будинку престарілих і ліквідувати відділення постійного перебування та ввести відділення соціально-побутової адаптації.
Дане рішення набуде чинності з 01.08.2014 р., за умови влаштування в інтернатні заклади геріатричного профілю підопічних територіального центру, тобто після того, як бабусь та дідусів влаштують в інші подібні заклади Вінницької області.
• Якщо взяти приклад багатьох подібних районних центрів соціального обслуговування, то майже в усіх в структурі передбачено стаціонарне відділення, а також інші структурні утворення, - відділення соціально-медичних послуг, соціально-побутової адаптації, відділення організації надання адресної натуральної і грошової допомоги та інші. В нашому випадку створюється ще одне структурне утворення, яке буде займатись організаційною, юридичною та консультаційною допомогою, стаціонарне відділення буде ліквідоване, а відповідно вивільнюються приміщення, приваблива земельна ділянка, а це ласий шматок.
То ж про те чи насміляться депутати підтримати пропозиції директора будинку престарілих та Валерія Коломєйцева, адже слабко віриться в те, що директорка будинку престарілих сама за власною ініціативою прагне ліквідувати його, ми дізнаємось за тиждень, коли відбудеться сесія.
Цікаво було б почути звіт про роботу цієї комунальної установи, адже про це чомусь в рішенні сесії не йдеться, а шкода, адже запитань дуже багато до роботи цієї структури.
1 липня 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1146 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль