Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Скандалы, Топ-5 В Ладижині ліквідують будинок престарілих.

В Ладижині ліквідують будинок престарілих.

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1327087552_3.jpgВ жовтні місяці минулого року ми писали про імовірну ліквідацію будинку престарілих в місті Ладижин. І от, не пройшло і року після того, як це питання було вперше озвучено міським головою Валерієм Коломєйцевим, як на чергову сесію Ладижинської міської ради буде внесено питання не про ліквідацію, а про оптимізацію Ладижинського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
Нагадаємо, що в жовтні минулого року міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев висловив своє невдоволення умовами, в яких утримуються одинокі літні ладижинці у будинку престарілих, який належить територіальній громаді міста Ладижин.

Про це він заявив під час позачергової сесії Ладижинської міської ради Вінницької області, що відбулась 8 жовтня 2013 року.

В жовтні минулого року у закладі перебувало на утриманні територіальної громади міста всього 10 ладижинців. Приміщення будинку престарілих знаходиться у незадовільному стані і потребує ремонту.

На думку мера, треба або створити нормальні умови, або припиняти приймати на проживання літніх одиноких містян і відправляти їх у сучасні, добре оснащені центри.

Як повідомляла газета «Нове місто»: «усі відповідні заклади області згодні приймати одиноких ладижинців до себе на проживання. Тож над цим питанням будуть думати».

От і придумали. Чергова сесія Ладижинської міської ради розгляне питання про фактичну ліквідацію міського будинку престарілих в класичному його розумінні.
Таку ініціативу проявила сама директор будинку престарілих Зубко Євгенія Тодотівна, яка є автором проекту рішення і буде доповідати на сесії по цьому питанню.
Вона пропонує оптимізувати структуру будинку престарілих і ліквідувати відділення постійного перебування та ввести відділення соціально-побутової адаптації.
Дане рішення набуде чинності з 01.08.2014 р., за умови влаштування в інтернатні заклади геріатричного профілю підопічних територіального центру, тобто після того, як бабусь та дідусів влаштують в інші подібні заклади Вінницької області.
• Якщо взяти приклад багатьох подібних районних центрів соціального обслуговування, то майже в усіх в структурі передбачено стаціонарне відділення, а також інші структурні утворення, - відділення соціально-медичних послуг, соціально-побутової адаптації, відділення організації надання адресної натуральної і грошової допомоги та інші. В нашому випадку створюється ще одне структурне утворення, яке буде займатись організаційною, юридичною та консультаційною допомогою, стаціонарне відділення буде ліквідоване, а відповідно вивільнюються приміщення, приваблива земельна ділянка, а це ласий шматок.
То ж про те чи насміляться депутати підтримати пропозиції директора будинку престарілих та Валерія Коломєйцева, адже слабко віриться в те, що директорка будинку престарілих сама за власною ініціативою прагне ліквідувати його, ми дізнаємось за тиждень, коли відбудеться сесія.
Цікаво було б почути звіт про роботу цієї комунальної установи, адже про це чомусь в рішенні сесії не йдеться, а шкода, адже запитань дуже багато до роботи цієї структури.
1 липня 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1043 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль