Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Топ-5 В Ладижині два юні музиканти влаштували імпровізований концерт на підтримку українських військових

В Ладижині два юні музиканти влаштували імпровізований концерт на підтримку українських військових

В суботу, 2 липня на місцевому ринку можна було побачити палатку ладижинської самооборони, яка займається збором коштів для Нацгвардії. В ній два юних музиканти влаштували імпровізований концерт на підтримку українських військових.
Тематика музичних творів, звісно була наша - українська, а національний Гімн України виконувався настільки майстерно і чуттєво, що у присутніх виступали сльози на очах. Така ініціатива не залишила байдужим нікого і хлопцям вдалося зібрати, в цей день, досить суттєву суму коштів. Крім того, люди допомагали продуктами та побутовими речами.
Організував патріотичну акцію місцевий підприємець Таран Петро Андрійович. Він розповів ладижинським самооборонівцям, що його онуки грають на музичних інструментах і готові зробити свій внесок у перемогу України.
Вінничани - 17-річний Максим та 15-річний також Максим Тарани, незважаючи на юний вік, щиро переймаються долею держави, тому вирішили допомогти нашим воякам у такий спосіб.
- Чоловік моєї бабусі був військовим і він також допомагає нашій армії. Він дав мені стимул і коли трапилася така нагода я відразу погодився допомагати нашим воякам, - розповідає 15-річний Максим.
Хлопці - двоюрідні брати, захоплюються музикою і грають на гітарі та скрипці. Вони є прикладом того, що кожен з нас може внести свій вклад у допомогу нашим солдатам, яким зараз дуже важко.
В цей день хлопцям вдалося зібрати 4 тисячі 632 гривні. Всі ці кошти будуть витрачені на потреби Нацгвардії.
Народна самооборона міста Ладижина висловлює щиру подяку юним музикантам та усім хто долучився до збору коштів для Національної гвардії України. Допомагаючи українським військовим ми прискорюємо нашу перемогу, допомагаємо очистити нашу землю від проросійських окупантів.
1767_dscn2910.jpg (138.32 Kb)1842_dscn2917.jpg (110.73 Kb)9941_dscn2919.jpg (123.6 Kb)89_dscn2922.jpg (95.78 Kb)4472_dscn2924.jpg (98.61 Kb)3106_dscn2925.jpg (86.05 Kb)3078_dscn2926.jpg (150.31 Kb)3827_dscn2939.jpg (133. Kb)
3 серпня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 674 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль