Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Кримінал В Ладижині діє шахрай!

В Ладижині діє шахрай!

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6389_mosh.jpg
«Народна самооборона» Вінницької області повідомляє, що на території України діє шахрай. Від звертається до посадовців різних рівнів, керівників підприємств усіх форм власності у якості сотника грузинської сотні та представника РНБО.
Злочинець може пред’являти посвідчення на ім’я Чітаія, Заурія як особистого представника секретаря РНБО Андрія Парубія з повноваженнями створювати на місцях регіональний відділ (структуру) РНБО та з пропозиціями очолити ці підрозділи. Також просить надати фінансову допомогу.
Прохання до всіх начальників штабів районів провести роз’яснювальну роботу серед посадових осіб та керівників підприємств щодо унеможливлення шахрайських дій з боку цієї особи та сприяти затриманню самозванця органами МВС та СБУ.
Джерело інформації: газета «Нове місто»
29 травня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 804 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль