Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Кримінал В Ладижині діє шахрай!

В Ладижині діє шахрай!

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6389_mosh.jpg
«Народна самооборона» Вінницької області повідомляє, що на території України діє шахрай. Від звертається до посадовців різних рівнів, керівників підприємств усіх форм власності у якості сотника грузинської сотні та представника РНБО.
Злочинець може пред’являти посвідчення на ім’я Чітаія, Заурія як особистого представника секретаря РНБО Андрія Парубія з повноваженнями створювати на місцях регіональний відділ (структуру) РНБО та з пропозиціями очолити ці підрозділи. Також просить надати фінансову допомогу.
Прохання до всіх начальників штабів районів провести роз’яснювальну роботу серед посадових осіб та керівників підприємств щодо унеможливлення шахрайських дій з боку цієї особи та сприяти затриманню самозванця органами МВС та СБУ.
Джерело інформації: газета «Нове місто»
29 травня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 731 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль