Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство В Гайсині споруджують Монумент полеглим на Майдані Гідності

В Гайсині споруджують Монумент полеглим на Майдані Гідності

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2701_sot.jpg
Поки в нашому місті лише ведуть розмови про те, що в Ладижині потрібно встановити пам’ятник Небесній Сотні, гайсинчани вже розпочали споруджувати Монумент полеглим на Майдані Гідності, повідомляє Lada.FM
Так, жителі та учасники громадських формувань Гайсина проявили ініціативу щодо встановлення пам’ятника Небесній сотні у Парку культури та відпочинку імені Б.Хмельницького, біля якого кожен міг би вшанувати загиблих Героїв Майдану.
Будівництво фундаменту, для встановлення пам’ятного знаку, було розпочато у четвер 2 жовтня, гайсинчанами та активістами 27-ї сотні Самооборони Майдану.
4 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 471 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль