Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство В Гайсині попрощались з двома воїнами батальйону «Айдар»

В Гайсині попрощались з двома воїнами батальйону «Айдар»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8806_tr.jpg
30 липня в місті Гайсин проводжали в останню путь воїнів добровольчого батальйону «Айдар» Сергія Ковригу і Станіслава Менюка, що загинули в ході антитерористичної операції на сході України.
Родичі, друзі та всі ті, хто хотів схилити голову перед їхнім героїзмом та відвагою, пройшли від перехрестя вулиць Леніна та 1-го Травня, закінчивши ходу на площі Миру. Там, у Будинку культури, відслужили панахиду за загиблими, після чого на головному майдані міста відбувся мітинг пам’яті Героїв України.
1 серпня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 569 Коментарів: 1
Написав: petruxa 1.08.2014 - 17:03
...позвольте спросить у господина президента: а где ваши 1000 грн в день, которые вы обещали платить каждому солдату в случае своего избрания? Где страхование их жизни на 1000000 - как вы обещали в ходе избирательной кампании? Где ваше обещание, что в зоне АТО будут только добровольцы? Ну, конечно же - у нас кризис, да-да ... У нас люди напоминают бронежилеты...
Больше читайте здесь: 112.ua/mnenie/i-snova-pro-ato-neskolko-istoriy-iz-rubriki-zhest-93256.html

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль