Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Скандалы В філіях Нашій Ряби в Ладижині панують феодальні закони

В філіях Нашій Ряби в Ладижині панують феодальні закони

http//www.belarus.nemiga.info/repin/burlaki.jpg

Філія "Птахокомплекс" та філія «Переробний комплекс» ТОВ "Вінницька птахофабрика" на яких працює багато жителів міста Ладижин та навколишніх сіл є абсолютно безправними в своїх трудових правах.
Про це свідчить рішення Ладижинського міського міського суду Вінницької області у справі за позовом колишньої працівниці птахокомплексу до свого колишнього роботодавця. Жінка просила стягнути на її користь недоплачену заробітну плату, в основному це була недоплачена премія.
Але Ладижинський міський суд відмовив позивачці в задоволенні позову в повному об’ємі. Цікавими є підстави для відмови в задоволенні позову, в якому основний спір був навколо того чи має право працівник право на премію.
Як виявилось, премія виплачується в порядку, встановленому Положенням про преміювання, затвердженим наказом по підприємству, тобто порядок, підстави виплати премії визначає не трудовий колектив, а роботодавець одноосібно.
Але такий порядок суперечить трудовому законодавству. Так, відповідно до ст.. 15 Закону України «Про оплату праці» «… умови запровадження та розміри … премій, винагород та інших заохочувальних, компенсаційних і гарантійних виплат встановлюються підприємствами у колективному договорі з дотриманням норм і гарантій, передбачених законодавством, генеральною, галузевими (міжгалузевими) і територіальними угодами.
Цікавим є порядок виплати премії. Згідно з рябівським положенням про преміювання визначено, що при розподілі визначеної для підрозділів загальної суми премії, керівники підрозділів самостійно визначають розмір премії окремим працівникам у відповідності із особистим вкладом в загальні результати діяльності підрозділу.
Аналізуючи такі норми законодавства, суд вирішив, що виплата працівнику підприємства премії в розмірі 100% нарахованої заробітної плати є правом роботодавця. А відтак, за результатами особистого вкладу працівника в загальні результати діяльності підрозділу, роботодавець має право не виплачувати працівнику премію в розмірі 100 % заробітної плати за умов відсутності порушень трудової, технологічної та виробничої дисципліни.
Отже, маємо ситуацію, коли виплата премії повністю залежить від безпосереднього начальника (майстра, бригадира тощо), а порядок виплати та підстави визначає головний керівник, тому виплата премії повністю залежить від адміністрації підприємства, а працівник є повністю безправним, адже позбавлений навіть можливості захистити свої права в суді.
Як показує практика, працівнику зазвичай обіцяють заробітну плату на Рябі з врахуванням 100 % премії, тобто якщо оклад складає 1600 грн для робіт з низькою кваліфікацією, то з врахуванням премії має вийти більше трьох тисяч гривень.
Але, як правило 100% премія залишається для більшості працівників недосяжною метою, адже те ж саме положення про преміювання містить на всі випадки в житті підстави для зняття премії, тому начальник підрозділу має дуже багато можливостей для «маневру», тобто економії фонду заробітної плати за рахунок зняття премій.
В кінцевому результаті наш рябівський працівник отримує заробітну плату трохи більшу за посадовий оклад при вкрай важких умовах роботи, при тому, що в Ладижині середня заробітна плата складає до 3700 грн., себто «європейська компанія» ледь дотягує до 50% мінімальної зарплати по місту. На окремих посадах посадовий оклад може складати навіть менше 1600 грн, при тому що на Рябі вже давно на багатьох посадах є шестиденний робочий тиждень при мінімум 8-годинному робочому дні ( трапляються випадки, коли робочий день складає по 12-14 годин).

Повний текст рішення тут: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/31902677
30 червня 2013 | | Автор:Arhip | Переглядів: 13092 Коментарів: 28
Написав: яка різниця 30.06.2013 - 21:32
А сім,ї не треба - треба з ранку до полуночі працювати на цих магнатів, забути за дітей і за все на світі. Одним словом бардак
Написав: Юрий 1.07.2013 - 18:09
Мой знакомый работает на Рябе,у него зарплата 2700грн и это уже с премией которую каждый раз ищут повод не дать,уже два раза его лишали премии и из 2700грн он получал на руки всего 1200грн т.е минималку,система такая-выжать из человека все соки и заплатиуь по минимум,а лишится преми очень легко и тупо,а вообще Ряба это тюрьма строго режима а не предприятие!
Написав: Василий 1.07.2013 - 22:33
Диверсия не поможет. А саботаж пробовали? Даже очень и очень помогает. Так же утечка и распространение информации в Yo uTube о продукте, и нечеловеческих условиях труда может хоть как то морально компенсировать отнятую премию.
Написав: Не смішно 1.07.2013 - 23:52
Так хто вас заставляє йти в такі концтаборні умови працювати? Висновок один, або це провокації або це мазохісти. Таке враження, що хто там працює, жаліється але як кріпак не має право звільнитися. Давайте люди масово звільніться з тої Ряби, якщо там так погано, і не буде в них кому робити))) За 1200 грн. найдете роботи в Україні повно, навіть гораздо більше. Тільки не плачте що там заставляють працювати.
Написав: Юрий 2.07.2013 - 03:02
Жалко наших женщин которые там работают,вот недавно был случай,женщине стало плохо,она присела на корточки,другая прибежала узнать что с ней и присела рядом,в итоге с обоих сняли премии 100%,фашисты рябовские.
Написав: Саша 5.07.2013 - 13:37
На*** цю рябу, вопше с**и обнагліли п*****си людей ні за шо мають, від*****ти га****ів треба!!!!
Написав: Алекс 17.07.2013 - 11:50
А как насчет обмана Рябы про обеды за одну гривну? Ведь за каждый обед высчитывают по 15 грн из зарплаты.
Написав: Гость 18.07.2013 - 07:42
Алекс нет факта. Дай факты о отчислении хоть какие. Такое было когда то на силикатном заводе. Позже эту практику там убрали, потому как незаконная. Но столовая в отличии от рябы там на 5 баллов! И изжоги после куриных котлет нет. Там они делали из мяса свинины и говядины.Когда завод работал, только мясных блюд был 10 видов мясного ассортимента.
На 15 гривень в столовке ЛЗСК обожратся можно. И было нереально столько накупить.
А по рябе Факты в личку Архипу! У него есть куда их передать.Думаю это будет интересно.
А так не хрен говорить, точнее наговаривать. Это вообще провокация. Вообше на рябе все прекрасно! Потому как нет плохих фактов.
Написав: Olga 15.11.2013 - 22:10
Нічого доброго на тій рябі нема. Годують людей аби-як, зате адмінчастина харчуються всякими марципанами, бо вони ж "Люди". Саме ьільки хамське відношення до людей відвертає від цього підприємства. Люди йдуть туди працювати бо потрібні кошти, щоб прогодувати сім"ї, а керівництво цим користується. Премії знімають за кохний незначний проступок, багато чого можна цікавого розповісти про "роботу" керівництва, та Бог їм суддя. Несправедливо і непорядно так робити. Якщо ці рядки буде читати хтось із керівників, навіть самого нижчого рангу, запам"ятайте, що людські прокльони стороною необходять. І ненарікайте тоді, що у вас біди у житті......
Написав: Всё равно 15.11.2013 - 22:22
Незнаю как на всех филиях, но точь в точь такая ситуация на Ладыжинском перерабатывающем комплексе. Но вы правы Бог им судья........
Написав: Инокентий Смоктуновский 26.11.2013 - 17:05
Переробный комплекс не заработал 200 грн премии в день харч. промышлености! Директор зажав деньги тварь
Написав: Валя Нок 5.03.2014 - 16:30
Працюю уже 4й місяць. Обурюють постійні затримки в другу зміну (до того ж безкоштовні). Бісноваті водії-хами. Де якісне м'ясо на обід? Остогидло їсти вонючі сосиски та крила-утіль.
Написав: убий у собi мoскаля 5.03.2014 - 19:06
Валя Нок, Ну а що ви хотіли? Зате європейська якість!
Написав: yбий у собi мoскаля 5.03.2014 - 19:59
Валя Нок,
І взагалі, що ви скаржитеся? Ви знали куди йшли ..
aleksandr
Написав: aleksandr 4.05.2015 - 15:13
Olga, Валя Нок, НА РЯБІ ПОВИННА БУТИ НЕЗАЛЕЖНА ПРОФСПІЛКА , ЯКА БУДЕ ВЕСЬ ЦЕЙ "БЕСПРЕДЕЛ"
КОНТРОЛЮВАТИ ....
Написав: така 12.08.2015 - 13:35
та знали б ви ту європейську якість, привозять м"ясо смердюче, аж відвертає від нього. в столові годують огидно, каша вибачте за слово свиняча. затримки в нічну зміну жахливі, цех різки може виходити з цеху у 4 ранку а то і в 4,30.
Написав: Wanch 12.08.2015 - 16:32
crazycrazycrazytired КРУТО!
aleksandr
Написав: aleksandr 13.08.2015 - 00:07
така, Вступайте в профспілку - тільки так можливо поставити на місце цих зажравшихся , наглих олігархів... Ми наймані працівники , а не наймити... Я воюю в судах з Рябою вже більше року !!! І не здамся і не зломають - борітеся - поборете ВАМ БОГ ПОМОГАЕ !!! Тел. 098 85 17 457 Це тел. Профспілки. ЦІЛОДОБОВО !!! Телефонуйте... ЗАСТАВИМО НАС ПОВАЖАТИ - НЕ ДЛЯ ТОГО ПРОЙШЛА РЕВОЛЮЦІЯ ГІДНОСТІ !
Написав: Wanch 13.08.2015 - 14:32
aleksandr, Коли вам підписали вашу заяву ВИ стали - НАЙМИТАМИ! І не макітріть собі голову, що ВИ - наймані працівники.
МІЖ НАЙМАНИМ ПРАЦІВНИКОМ І НАЙМИТОМ дві відмінності:
перша: коли тебе наймають(приглашают).
друга: коли сам наймаєшся.
Найманий працівник, це - інженер, це - директор, це - технолог, це - бухгалтер...
А ти в відділі кадрів підписуєш договір, по якому зобовязуєшся виконувати всі умови по трудовій укладенній згоді. Це тобі не радянська влада, де тебе вислуховував директор. ЦЕ - КАПІТАЛІЗМ! До якого ти рвався добровільно.
ЦЕ - Європа, де робітники не грають в доміно, а працюють, як прокляті. Тому твої профсоюзи засунь кудись в друге місце.На роботі ти заключив КОНТРАКТ по якому зобов*язаний відпрацювати ВІСІМ ГОДИН ДО КОПІЙКИ.
Тому і здирають премії, бо знаходять в вашій роботі недобросовістність.
БОГ за вами на дивиться і нікому не допоможе. БОГ, це не дідок з паличкою. БОГ, ЦЕ - ВСЕСВІТ! Це той світ, в якому ти живеш, це той же курник, це - повітря, це - поле, це - птиці, це - ти, це - я і все те,що ми бачимо. Це - Земля, це - небо! Це, нарешті, твоя дружина...
А ти - РЕВОЛЮЦІЯ ГІДНОСТІ! Я це назву по-іншому;
РЕВОЛЮЦІЯ ІДІОТИЗМУ!
aleksandr
Написав: aleksandr 14.08.2015 - 18:31
Wanch, Де з чим можна погодитись. Але подивіться на Європейські профспілки... Від капіталістів вимагають все ,що зароблено і там нікого за скотин не держе. На Рябі працюють раби без прва голосу і права оскаржити дії майстрів (смотрящих) , доходило навідь до того , що майстри рукоприкладством займались... Різниця в з\п КОЛОСАЛЬНА !!! За 2013 р. 13 з\п. роботяги по 3-4 тис. Зам по виробництву 0.4 лимона. Оце і е соц.справедливість... Ряба це сучасний Освенцім...
Написав: Wanch 14.08.2015 - 19:13
aleksandr, Справа в не погодженні! Європа, це - Європа. А Україна, це - Україна!
Розбіжності величезні! Ми всі забуваємо, або не хочем пам*ятати, що Європа має свої коріння становлення і держави, і її громадян. В Європі не було соціалізму, вона будувалась на основі капіталістичного устрою і разом з розвитком заводів, промисловості, обогащення одних і збідніння других розвивались профспілки. І цей рух був одночасно по всій країні. Становлення ВСЬОГО йшло століттями і ті капіталісти, що згодом взяли владу в свої руки не обікрали народ за пару років,а їхнє збагачення відбувалось на протязі багатьох років.
Мої доводи можуть зайняти багато часу, тому я скажу коротко; у нас немає на сьогодні бази для профспілок.
І її не дадуть можливості жити по причині, що немає центра, немає периферії! В нашій державі все поставлено на те, щоб душити і вичавлювати все, що можливо. Тому тебе обвинуватять і в наркоманії, і в алкоголізмі, і крадійстві, і в усьому, що можливо придумати. Наша держава, це розквіт олігархічної системи з усіма її вадами; вбивствами, наговорами, брехнею, гнобленням і знищенням інакомисслящих.
У нас попросту - ДИКИЙ КАПІТАЛІЗМ! Яким володіють українці не українського походження.
А це - біда! Для всіх нас!
Написав: ftyf 29.12.2015 - 15:48
Якщо хтос із кирівництва читае цей коментар прошу звернути увагу на площадку-6 бригадир Шивчук Оля, вона не адекватно поводиться до людей .ті хто давно працюють тільки курять прамо в курниках а новачки вкалують одним словом створила дідовщину ображае кричить на тих кому треба спокійно пояснити , показати а Оля юрівна тільки робе збори і принижуе , от був випадок взяли на роботу другого тракториста,так як на першого недуже одобно кричати бо він набагато старший. Молодого хлопця замізь того щоб він хоть побачив того трактора Оля дала йому чотирі курятника щоб носив дохлих курей а коли той перший пішов у відпустку то цей незнав де його трактор і оля його устолові перед усіма працівниками так обзивала шо внього аж сльози на очах , хто дав її право так ставитись до людей прошу прийміть строгі міри до такої бригадірші
aleksandr
Написав: aleksandr 29.12.2015 - 19:16
ftyf, 098 85 17 457 - Це телефон профспілки. Телефонуйте ! Тільки разом можна "приструнити смотрящу" бригадиршу !Не треба боятись цих роботодавців та їх підлабузників...
Написав: PVP 4.01.2016 - 09:04
видалено за лайку (v)
Написав: nina 4.01.2016 - 09:49
Гавриляк всіх не перемастить ні зеленкою ні чім іншим. Недовго вже йому розперезуватись. Як колись з ментури погнали, так і тут буде. Не люблять хазяї коли їм до кісток сраку вилизують. Свої ж і замочать.
aleksandr
Написав: aleksandr 10.01.2016 - 19:08
видалено за лайку (v)
Написав: Sidir-Gnatovich 13.01.2016 - 11:05
Тільки в Ладижині? Відкрийте очі. В державі завершується формування класового суспільства і це суспільство формується не на сучасному Європейському рівні, а на рівні рабовласницького - кріпосного права. Отож бо, плескайте в долоні олігархам і їх дітям, нехай вони вічно панують. А ви втішайтеся тим, що вам із їх столу перепадає кістка.
aleksandr
Написав: aleksandr 13.01.2016 - 14:02
Sidir-Gnatovich, З мовчазної позиції сучасних рабів...

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль