Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Культура В Центральній бібліотеці міста Ладижин відбулася правознавча година «Поважаємо права та закони»

В Центральній бібліотеці міста Ладижин відбулася правознавча година «Поважаємо права та закони»

Щорічно 10 грудня в світі відзначають Міжнародний день захисту прав людини. Ця дата була впроваджена Генеральною Асамблеєю ООН в 1950 році на честь прийняття Загальної декларації з прав людини.
Загальна декларація прав людини, проголосила рівність всіх жителів планети перед законом. Людина, її життя, гідність, права та свободи визнано найвищою цінністю кожної держави. Проголошено, що всі люди рівні у своєму достоїнстві і правах.
З нагоди цієї знаменної дати, 10 грудня в Центральній бібліотеці міста Ладижин відбулася правознавча година «Поважаємо права та закони» за участю учнів 4-го класу лукашівської школи. В ході зустрічі бібліотекар в ігровій формі розповіла дітям про їхні права і обов’язки.
Про це повідомляється на сайті Ладижинської міської ради.
Також, в дитячому відділі Центральніой бібліотеки демонструється правознавчий калейдоскоп «Я маю право на любов і ласку, на ніжність маю право й на тепло».
Загальна декларація прав людини закріплює:
- рівність людей — всі люди народжуються вільними і рівними у правах;
- недискримінация за ознаками статі, раси, кольору шкіри, мови, релігії й за іншими ознаками;
- право кожного на життя, свободу і особисту недоторканість;
- заборона рабства і работоргівлі;
- заборона тортур або жорстокого поводження;
- право кожного на правосуб’єктність;
- рівність всіх перед законом;
- право на звернення до суду;
- заборона довільних арештів;
- презумпцію невинності і заборону зворотної сили кримінального закону;
- право на свободу пересування і вільний вибір місця проживання;
- право на громадянство;
- право на вступ до шлюбу;
- право володіти майном;
- право на свободу переконань;
- право на мирні збори;
- право на участь в управлінні суспільними і державними справами;
- право на працю та інші права і свободи людини.
Потрібно пам’ятати, що кожен громадянин своєї країни, чи то політик, державний діяч, чи то правник або лікар, виконуючи покладені на нього функції повинен працювати у першу чергу в ім’я людини.
16 грудня 2013 | | Автор:victoria | Переглядів: 426 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль