Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Культура В Центральній бібліотеці міста Ладижин відбулася правознавча година «Поважаємо права та закони»

В Центральній бібліотеці міста Ладижин відбулася правознавча година «Поважаємо права та закони»

Щорічно 10 грудня в світі відзначають Міжнародний день захисту прав людини. Ця дата була впроваджена Генеральною Асамблеєю ООН в 1950 році на честь прийняття Загальної декларації з прав людини.
Загальна декларація прав людини, проголосила рівність всіх жителів планети перед законом. Людина, її життя, гідність, права та свободи визнано найвищою цінністю кожної держави. Проголошено, що всі люди рівні у своєму достоїнстві і правах.
З нагоди цієї знаменної дати, 10 грудня в Центральній бібліотеці міста Ладижин відбулася правознавча година «Поважаємо права та закони» за участю учнів 4-го класу лукашівської школи. В ході зустрічі бібліотекар в ігровій формі розповіла дітям про їхні права і обов’язки.
Про це повідомляється на сайті Ладижинської міської ради.
Також, в дитячому відділі Центральніой бібліотеки демонструється правознавчий калейдоскоп «Я маю право на любов і ласку, на ніжність маю право й на тепло».
Загальна декларація прав людини закріплює:
- рівність людей — всі люди народжуються вільними і рівними у правах;
- недискримінация за ознаками статі, раси, кольору шкіри, мови, релігії й за іншими ознаками;
- право кожного на життя, свободу і особисту недоторканість;
- заборона рабства і работоргівлі;
- заборона тортур або жорстокого поводження;
- право кожного на правосуб’єктність;
- рівність всіх перед законом;
- право на звернення до суду;
- заборона довільних арештів;
- презумпцію невинності і заборону зворотної сили кримінального закону;
- право на свободу пересування і вільний вибір місця проживання;
- право на громадянство;
- право на вступ до шлюбу;
- право володіти майном;
- право на свободу переконань;
- право на мирні збори;
- право на участь в управлінні суспільними і державними справами;
- право на працю та інші права і свободи людини.
Потрібно пам’ятати, що кожен громадянин своєї країни, чи то політик, державний діяч, чи то правник або лікар, виконуючи покладені на нього функції повинен працювати у першу чергу в ім’я людини.
16 грудня 2013 | | Автор:victoria | Переглядів: 442 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль