Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Афиша Увага! Оголошується мобілізація всього населення міста Ладижина та територіальних громад Ладижинської міської ради!

Увага! Оголошується мобілізація всього населення міста Ладижина та територіальних громад Ладижинської міської ради!

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4102_bai.jpeg

Увага! Оголошується мобілізація всього населення міста Ладижина та територіальних громад Ладижинської міської ради!
Шановні ладижинці, не будьте байдужими в той час, коли вирішується доля нашого міста та всієї України! Наші герої на Київському Майдані, ціною власного життя домоглися відставки Януковича. Але залишки цієї злочинної влади, які багато років жили за наш з вами рахунок, купували собі яхти та будували палаци, відмовляються покидати тепленькі місця. Вони гадають, що позбувшись мандатів та перефарбувавшись в інший колір, зможуть і дали сидіти на нашій з вами шиї. Не допустимо цього!
Сьогодні, о 17.00 відбудеться відкрита позачергова сесія Ладижинської міської ради на якій буде розглянуто питання про недовіру міському голові Валерію Коломєйцеву.
Приходьте та висловлюйте вашу громадянську позицію!
Київський Майдан з нами і повністю нас підтримує!
24 лютий 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1297 Коментарів: 13
Написав: Людмила78 24.02.2014 - 22:36
Что там решили ? Очень не хочется терять порядок в городе...
Написав: Анг 25.02.2014 - 01:00
что за бред андрюша и ко??кого вы сунете?головашич рыжик не идеал но если выбирать из двух зол то он норм и выбирать сейчас не из кого!!!
Написав: Arhip 25.02.2014 - 01:30
Сьогодні ми провели цілий ряд консультацій в місті. Людмила Головашич на щастя чи на жаль викликає дуцже багато питань. Майдан і заміну влади робили прості люди, тому партійні всіх статей не будуть нічого вирішувати. Особи, які нічого не мали до майдану. не будуть претендувати ні на що. Ладижинська громадська рада, що є основною рушійною силою Майдану та всіх процесів закликає до широкого діалогу, бо кадрові питання не можна вирішувати кулуарно. Сьогодні було видно, що у міського голови також є електорат і його також слід поважати. Тому Ладижинська громадська рада попереджає депутатів, політиків, що у сипадку, якщо хтось вздумає щось монополізувати, то отримаєте ту саму реакцію, що і Валерій Коломєйцев. Тільки широкий діалог і громада нашого міста буде вирішувати долю міста. Аморальних людей ми не допустимо до влади!
Написав: Рита 25.02.2014 - 08:11
Про що говорити! Ви аморальні вже прийшли!
Написав: не медик 26.02.2014 - 21:52
sangra наша ганьба, ця януковська підстилка ніколи і ніякій санітарці чи медсестрі навіть дякую не сказала, а пише про дані нею ним хабарі,гречку та цілі палки сервелату від мера. По факту - Рижого від грошей тупо відігнали. Зарплати бюджетникам та пенсії захищати нікому.
Написав: Sandra 26.02.2014 - 23:06
Не медик, мене зараз більше хвилює смерті невинних людей, до яких причатні і наша влада, і бюджетники міста. Але якщо тебе хвилюють зарплати та пенсії, то підприємтва міста Ладижина працюють так як і працювали і бюджет наповнюватися буде. Навпаки, нова влада не буде безбожно розбазарювати бюджет (туалет за 760тис.грн) та інші шляхи відмивки грошей. Окрім побіляних бордюр та посажених квітів, які коштують мільйони, у нас в місті нічого не робилось для населення.
Написав: Коля 26.02.2014 - 23:10
Рито, аморальних потроху випроважають геть, що і радує простих непродажних людей. А ти нервуєшся, ну здогадуюсь чому. Співчувати не буду. Ганьба всім підлизам, шістьоркам, хабарникам і антимайданівцям.
Написав: HE MEDIK 27.02.2014 - 10:41
Сандра.Основна маса медиків медсестри та санітарки. Хірургія це - кров, кишки, говно, та смерті невинних людей. Щоденно. Зарплата 1100 грн. на руки. Хабарів ніхто не несе. Люди працюють конкретно на державу, і співати їй гімна - повна ганьба. Зарплати та пенсії гарантують мир та спокій. Не дадуть майдановці цього мінімуму. У нас пенсіонери - чоловіки з 55 років. А Афганці і правий сектор, це хто? Не провокуйте звіра якого самі ж і розбудили.
Написав: Kolya 11.05.2014 - 01:53
Люди! Я подивився по інтернету що робиться в Маріуполі! Це-ж жах! Адже армія стріляє по мирних, беззбройних людях! Ви подивіться самі! www.bestgore.com/tag/ukraine/ Навіщо нам така влада? Адже можна було по іншому! Це ж громадянська війна! Я представив що було б в нашому Ладижині ... Це-ж диктатура! На мирних з БМП і автоматами! Адже в людей стріляють! Вбивають! Навіщо?! Я особисто проти такої влади! Це не демократія! Це диктатура! Ганьба! Геть! Люди! Ви подивіться! Це страшно! Нас знову обдурили? ..
Написав: Василий 11.05.2014 - 02:19
якщоби я їхав на веосепеді, під присягою і виконував завдання народу, а мене зупиняли і заливали мене бензином і підпалювали, я би в слідуючій раз їхав на танкові тай душив цих бабок терористок які мене заливають бензином.
Написав: Нана 11.05.2014 - 03:34
К вечеру 10 мая ватники немного отрезвели после "дедываивали" и начали усиленно гадить в комментах.
Написав: Юрченко 11.05.2014 - 08:51
Василий, Такі як ти, бесчінствующі фашисти, обливали бензином і палили живцем "Беркут" на Майдані і одеситів в Дудинку Профспілок.
Написав: York 11.05.2014 - 08:56
Нана, Ватники? А ти, як я подивлюся, селянка, все ще бухаешь?!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль