Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Культура Учні ЗОШ №2 вшанували велич таланту Великого Кобзаря

Учні ЗОШ №2 вшанували велич таланту Великого Кобзаря

1 квітня, в ладижинській школі №2, відбувся традиційний огляд художньої самодіяльності.
Цього року концертна програма була присвячена 200 – річчю з дня народження Тараса Шевченка. Зі сцени звучало полум’яне Шевченкове слово, всі номери художньої самодіяльності перепліталися із творчістю Великого Кобзаря.
Молодша учасниця концерту Ковальчук Анастасія, зачарувала присутніх талановитим виконанням пісень на слова Т.Г.Шевченка - «По діброві вітер виє» та «У перетику ходила».
Високий рівень виконавської майстерності продемонструвала учениця Яроменко Антоніна, у її виконанні блискуче прозвучала пісня «Весна». Також порадувала присутніх Должкевич Лілія, виконавши пісню «Україна - це ми». А танцювальний колектив «Акварель», своєю хореографічною композицією «Не нарікаю на Бога», заставив всіх замислитися про сенс життя.
Нагадаємо, що 9 березня в Ладижині вклонилися Великому Кобзарю та вшанували велич його таланту
9903_shk1.jpg (76.53 Kb)3204_shk2.jpg (74.13 Kb)5003_shk3.jpg (88.91 Kb)
9 квітень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 510 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль