Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Топ-5 У затриманні Миколи Пасічника на Грушевського брав участь російський міліціонер?

У затриманні Миколи Пасічника на Грушевського брав участь російський міліціонер?

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3555_1898080_766928593378943_29041397218298974_n.jpg
Стало відомо і’мя так званого правоохоронця, що приймав участь у затриманні відомого в нашому місті активіста Миколи Пасічника.
Нагадаємо, Микола Пасічник був затриманий в Києві на Грушевського під час подій на Майдані. Тоді літнього чоловіка звинуватили у нападі на «Беркут».
Наразі у Фейсбуці зявилося фото на якому упізнали одного з затримувачів пана Миколи. За інформацією, ним виявився міліціонер із Челябінська Максим Ахметов. Служив у в/ч 7438.
Читайте також: Ладижинці зустрілись з Миколою Пасічником

4 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1158 Коментарів: 3
Написав: Wanch 5.10.2014 - 20:32
Так! Вид у нього, як у справжнього українського
козака з оселедцем.
Ще б шаблюку на пояс і справжній козарлюга!!!
aleksandr
Написав: aleksandr 5.10.2014 - 20:36
Protcenko, ТИ ДІСНО РАДІЕШ ? СКУЧАЕШ ПО ЯНУКОВИЧУ?
aleksandr
Написав: aleksandr 5.10.2014 - 22:32
Protcenko, NO COM .........

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль