Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада, Спорт У міській раді привітали кращих спортсменів Ладижина

У міській раді привітали кращих спортсменів Ладижина

12 вересня в приміщенні сесійної зали Ладижинської міської ради відбулося урочисте вітання кращих спортсменів, тренерів, фахівців галузі, меценатів та ветеранів спорту нашого міста з професійним святом - Днем фізичної культури і спорту.
З вітальним словом до присутніх від імені міського голови Валерія Коломєйцева звернувся заступник міського голови Олександр Ткачук. Від подякував всім за плідну роботу на благо міста Ладижина і побажав вдалих стартів, переможних фінішів та всіх людських гараздів.
За вагомий особистий внесок в розвиток фізичної культури і спорту міста Ладижина пам’ятні подяки колегії відділу з питань фізичної культури і спорту було вручено чемпіону світу 2014 року, виконавчому директору ТОВ «Вінницька птахофабрика» Ігорю Васильовичу Лещенку та керуючому ТРК «Європейський» Руслану Сергійовичу Капулі. Почесні грамоти міської ради та виконавчого комітету і премії по 500 гривень з фонду міського голови отримали призери чемпіонату Європи з боротьби самбо серед юніорів, юнаків і дівчат Богач Світлана, Майданик Оксана, Стременовський Дмитро та їх тренер Олександр Жарун.
Для вручення цінних подарунків кращим спортсменам, тренерам та ветеранам спорту від відділу з питань фізичної культури і спорту разом із заступником міського голови Олександром Ткачуком був запрошений виконавчий директор ТОВ «Вінницька птахофабрика» Ігор Лещенко, особливо приємно було отримувати подарунки з рук чемпіона світу молодим спортсменам. Також цінні подарунки були вручені Ладижинським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» пропагандистам здорового способу життя Павлу Нагорному та Володимиру Тягуну за розвиток велоспорту у місті Ладижин.
Всього в цей день було нагороджено 69 осіб.
Джерело інформації: офіційний сайт Ладижинської міської ради
1011_mr2.jpg (147.83 Kb)7021_mr3.jpg (118.52 Kb)3661_mr.jpg (1.34 Kb)
15 вересня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 575 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль