Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство У ладижинських школах готові зустріти учнів

У ладижинських школах готові зустріти учнів

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5332_1_ver.jpg
Зовсім небагато часу залишилося до початку нового навчального року. До школи ладижинські учні підуть традиційно 1 вересня.
За словами начальника Ладижинського відділу освіти Юрія Журби, на сьогодні майже у всіх школах та дитячих садках завершено ремонтні роботи, пише газета «Нове місто».
- На сьогоднішній день майже у всіх школах та дитячих садках, а також МНВЦ «Спадщина», завершені ремонтні роботи, - каже пан Юрій. – Цьогоріч вони пройшли не у такому широкому обсязі, як зазвичай. Це тому, що через блокування виплат казначейством більша частина виконаних ремонтних робіт залишилася непроплаченими. Тому підприємці, у яких ми брали фарбу, шпалери, радіатори опалення інші будматеріали, наразі чекають на проплату боргу. Ремонти цього літа по школах більшим чином лягли на самих працівників навчальних закладів та батьків. Щире їм спасибі за розуміння проблеми та допомогу як грошима, так і робочими руками. Отже, заклади освіти будуть готові прийняти лидижинських учнів та дошкільнят 1 вересня.
Годувати школярів буде підприємство ТОВ «Адмет-груп», яке виграло тендер, що проводило Міністерство праці та соціальної політики.
- Що стосується дітей, які відвідуватимуть групу продовженого дня, – розповідає Юрій Журба. – Учні, які перебуватимуть тут до 15-ї години, харчуватимуться за рахунок бюджету.
За годування дітей, які будуть знаходитися у групі продовженого дня до 18-ї години, доплачуватимуть батьки. Це додаткова послуга для зручності батьків, які знаходяться на роботі і не мають можливості забрати зі школи сина чи доньку о 15-й годині.

В зв’язку з подіями на Сході країни, у міські школи записалися 6 дітей-біженців, ще 10 малюків відвідуватимуть садочки.
Загалом 1 вересня за шкільні парти сядуть 255 ладижинських першокласників, в минулому році їх було 250.
21 серпня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 401 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль