Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство У ладижинських школах готові зустріти учнів

У ладижинських школах готові зустріти учнів

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5332_1_ver.jpg
Зовсім небагато часу залишилося до початку нового навчального року. До школи ладижинські учні підуть традиційно 1 вересня.
За словами начальника Ладижинського відділу освіти Юрія Журби, на сьогодні майже у всіх школах та дитячих садках завершено ремонтні роботи, пише газета «Нове місто».
- На сьогоднішній день майже у всіх школах та дитячих садках, а також МНВЦ «Спадщина», завершені ремонтні роботи, - каже пан Юрій. – Цьогоріч вони пройшли не у такому широкому обсязі, як зазвичай. Це тому, що через блокування виплат казначейством більша частина виконаних ремонтних робіт залишилася непроплаченими. Тому підприємці, у яких ми брали фарбу, шпалери, радіатори опалення інші будматеріали, наразі чекають на проплату боргу. Ремонти цього літа по школах більшим чином лягли на самих працівників навчальних закладів та батьків. Щире їм спасибі за розуміння проблеми та допомогу як грошима, так і робочими руками. Отже, заклади освіти будуть готові прийняти лидижинських учнів та дошкільнят 1 вересня.
Годувати школярів буде підприємство ТОВ «Адмет-груп», яке виграло тендер, що проводило Міністерство праці та соціальної політики.
- Що стосується дітей, які відвідуватимуть групу продовженого дня, – розповідає Юрій Журба. – Учні, які перебуватимуть тут до 15-ї години, харчуватимуться за рахунок бюджету.
За годування дітей, які будуть знаходитися у групі продовженого дня до 18-ї години, доплачуватимуть батьки. Це додаткова послуга для зручності батьків, які знаходяться на роботі і не мають можливості забрати зі школи сина чи доньку о 15-й годині.

В зв’язку з подіями на Сході країни, у міські школи записалися 6 дітей-біженців, ще 10 малюків відвідуватимуть садочки.
Загалом 1 вересня за шкільні парти сядуть 255 ладижинських першокласників, в минулому році їх було 250.
21 серпня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 410 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль