Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство У Ладижині завершено другий тур конкурсу міні-грантів "Місто своїми руками"

У Ладижині завершено другий тур конкурсу міні-грантів "Місто своїми руками"

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1103_shevch.jpgПереможцями конкурсу стали 6 проектів, спрямованих на розвиток сімейного туризму, покращення санітарної освіти населення та побудову культурних цінностей. Засідання конкурсної комісії АМЕР та визначення переможців відбулося 15 квітня 2014 року.
Про це нам повідомила прес-служба ДТЕК ладижинської ТЕС.
«Перша заявка надійшла до АМЕР від ініціативної групи «Мандрівник», яку очолив ладижинець Богдан Николін, - розповідає керівник АМЕР Михайло Багнюк. - Назва проекту «Ладижин - перлина Поділля. Тури вихідного дня». Проект спрямований на створення путівника з визначенням місць для сімейного відпочинку з підбіркою найцікавіших піших, вело і водних маршрутів по історичних та культурних пам'ятках і просто красивих місцях Ладижина та його околиць, які варті того, щоб про них дізнатись. Крім того у виданні будуть маршрути для проведення екскурсій для школярів та гостей міста. Грант проекту- 16 тис 250 грн».
Крім цього за грант боролися ще 3 групи місцевих активістів: профспілка Ладижинського ТМО, актив міської лікарні, і міська громадська організація «Літературно-мистецьке об'єднання «Стожари».
Профспілка Ладижинського ТМО, яку очолює Микола Мисько, звернулася до АМЕР із проектом «Облаштування дитячого майданчика на території лікарні». Мета проекту: створити умови для психологічного та емоційного розвантаження дітей, які перебувають на лікуванні в Ладижинському ТМО. Рішенням конкурсної комісії для облаштування дитячого майданчика на території міської лікарні компанією ДТЕК буде спрямовано 20 тис грн.
Ще один проект «Санітарно-освітня робота в ЛТМО», запропонований ініціативною групою лікарів під керівництвом Петра Кулеші, також буде реалізований на території медичного закладу. Ініціатори проекту пропонують провести в ЛТМО санітарно-освітню роботу, забезпечити заклад необхідними інформаційними бюлетенями та рекламними дошками, поліпшити естетичний стан поліклінічного відділення. Для санітарної освіти ладижинців буде придбано коштом компанії ДТЕК необхідних наочностей і роздаткового матеріалу на суму 16 тис грн.
До участі у конкурсі «Місто своїми руками» приєдналася і міська громадська організація «Літературно-мистецьке об'єднання «Стожари». Ініціативна група вирішила встановити у Ладижині погруддя Тарасу Шевченку. Тож їх проект під назвою «Вшанування 200-ї річниці з дня народження Т.Г.Шевченка», також приймає участь у конкурсі. Суть проекту - об'єднати зусилля всіх громадських організацій міста та встановити у Ладижині погруддя Тарасу Шевченку. Громадська організація на чолі з Андрієм Скакодубом крім цього пропонує в рамках проекту видати літературно-мистецький альманах, в якому надрукувати твори митців міста. На втілення цього задуму ініціативна група митців отримає від компанії ДТЕК 20 тисяч гривень.
За кошти гранту в сумі 8 тис.700 грн., та власного внеску Фізкультурно-спортивне товариство «Україна», під керівництвом Олександра Жаруна буде втілювати проект «Єдина Україна – Єдина футбольна дружина», суть якого провести у місті найближчим часом турнір з міні футболу.
І ще один проект «Реконструкція спортивно-ігрового майданчику біля будинків 18,19,24,27», який надійшов від ініціативної групи «Ініціатива» (очільник Олексій Бурковський). Цей проект був також підтриманий конкурсною комісією сума гранту 17 тис 400 грн.

Нагадаємо, конкурс міні-грантів "Місто своїми руками" проходить у рамках Стратегії соціального партнерства компанії ДТЕК і м. Ладижин. До 15 квітня конкурсна комісія оголосить переможців і отримувачів грантів. Максимальний розмір гранту на втілення проекту становить 20 тис. грн.
23 квітень 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 646 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль