Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство У Ладижині завершено другий тур конкурсу міні-грантів "Місто своїми руками"

У Ладижині завершено другий тур конкурсу міні-грантів "Місто своїми руками"

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1103_shevch.jpgПереможцями конкурсу стали 6 проектів, спрямованих на розвиток сімейного туризму, покращення санітарної освіти населення та побудову культурних цінностей. Засідання конкурсної комісії АМЕР та визначення переможців відбулося 15 квітня 2014 року.
Про це нам повідомила прес-служба ДТЕК ладижинської ТЕС.
«Перша заявка надійшла до АМЕР від ініціативної групи «Мандрівник», яку очолив ладижинець Богдан Николін, - розповідає керівник АМЕР Михайло Багнюк. - Назва проекту «Ладижин - перлина Поділля. Тури вихідного дня». Проект спрямований на створення путівника з визначенням місць для сімейного відпочинку з підбіркою найцікавіших піших, вело і водних маршрутів по історичних та культурних пам'ятках і просто красивих місцях Ладижина та його околиць, які варті того, щоб про них дізнатись. Крім того у виданні будуть маршрути для проведення екскурсій для школярів та гостей міста. Грант проекту- 16 тис 250 грн».
Крім цього за грант боролися ще 3 групи місцевих активістів: профспілка Ладижинського ТМО, актив міської лікарні, і міська громадська організація «Літературно-мистецьке об'єднання «Стожари».
Профспілка Ладижинського ТМО, яку очолює Микола Мисько, звернулася до АМЕР із проектом «Облаштування дитячого майданчика на території лікарні». Мета проекту: створити умови для психологічного та емоційного розвантаження дітей, які перебувають на лікуванні в Ладижинському ТМО. Рішенням конкурсної комісії для облаштування дитячого майданчика на території міської лікарні компанією ДТЕК буде спрямовано 20 тис грн.
Ще один проект «Санітарно-освітня робота в ЛТМО», запропонований ініціативною групою лікарів під керівництвом Петра Кулеші, також буде реалізований на території медичного закладу. Ініціатори проекту пропонують провести в ЛТМО санітарно-освітню роботу, забезпечити заклад необхідними інформаційними бюлетенями та рекламними дошками, поліпшити естетичний стан поліклінічного відділення. Для санітарної освіти ладижинців буде придбано коштом компанії ДТЕК необхідних наочностей і роздаткового матеріалу на суму 16 тис грн.
До участі у конкурсі «Місто своїми руками» приєдналася і міська громадська організація «Літературно-мистецьке об'єднання «Стожари». Ініціативна група вирішила встановити у Ладижині погруддя Тарасу Шевченку. Тож їх проект під назвою «Вшанування 200-ї річниці з дня народження Т.Г.Шевченка», також приймає участь у конкурсі. Суть проекту - об'єднати зусилля всіх громадських організацій міста та встановити у Ладижині погруддя Тарасу Шевченку. Громадська організація на чолі з Андрієм Скакодубом крім цього пропонує в рамках проекту видати літературно-мистецький альманах, в якому надрукувати твори митців міста. На втілення цього задуму ініціативна група митців отримає від компанії ДТЕК 20 тисяч гривень.
За кошти гранту в сумі 8 тис.700 грн., та власного внеску Фізкультурно-спортивне товариство «Україна», під керівництвом Олександра Жаруна буде втілювати проект «Єдина Україна – Єдина футбольна дружина», суть якого провести у місті найближчим часом турнір з міні футболу.
І ще один проект «Реконструкція спортивно-ігрового майданчику біля будинків 18,19,24,27», який надійшов від ініціативної групи «Ініціатива» (очільник Олексій Бурковський). Цей проект був також підтриманий конкурсною комісією сума гранту 17 тис 400 грн.

Нагадаємо, конкурс міні-грантів "Місто своїми руками" проходить у рамках Стратегії соціального партнерства компанії ДТЕК і м. Ладижин. До 15 квітня конкурсна комісія оголосить переможців і отримувачів грантів. Максимальний розмір гранту на втілення проекту становить 20 тис. грн.
23 квітень 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 639 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль