Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство У Ладижині першою народилася дівчинка

У Ладижині першою народилася дівчинка

В нашому місті 1 січня, о 13.00, першою у цьому році побачила світ дівчинка вагою 2600 г та зростом 49 см.
Про це повідомляється у газеті «Нове місто».
Привітати щасливу маму прийшла секретар Ладижинської міської ради Людмила Бучко.
Вона подарувала породіллі великий набір для новонародженої, а також розкішний букет троянд, побажавши міцного здоров’я та терпіння.
- Ми вже виховуємо у родині десятирічну доньку, - розповіла щаслива мама, 30-річна Віта Гнічивська. – Саме вона і вибрала ім’я для своєї молодшої сестрички – Ольга.
За словами пані Віти, можливо, за деякий час вона ще повернеться до пологового відділення за хлопчиком.
- Чоловік хоче сина! – посміхається вона.
Приймала пологи у новоріччя лікар-гінеколог Наталя Леонець. На щастя, все обійшлося без ускладнень.

3 січень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 475 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль