Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство У Ладижині оголошено конкурс соціальної реклами «Молодь Ладижина за здоровий спосіб життя»

У Ладижині оголошено конкурс соціальної реклами «Молодь Ладижина за здоровий спосіб життя»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/14_zdor.png
У Ладижині оголошено конкурс соціальної реклами «Молодь Ладижина за здоровий спосіб життя».
Конкурс проводиться з нагоди Всесвітнього дня здоров’я в рамках міської акції «Живи здорово, кольорове» за підтримки Ладижинського міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді спільно з Відділом у справах сім’ї та молоді.
До участі у конкурсі запрошуються діти та молодь Ладижина.
Оформлені макети плакатів, буклетів, аудіо та відео ролики слід подати в Ладижинський центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді за адресою вул. Процишина, 23 (приміщення МНВЦ Спадщина) до 1 квітня 2014 року.
Довідки за телефоном: 6-12-61 або 067-41-81-966

11 березень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 400 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль