Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Скандалы Турчинов привітав з перемогою колишнього регіонала

Турчинов привітав з перемогою колишнього регіонала

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5309d401503c0.jpg
Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов привітав колишнього регіонала Валерія Коломєйцева з перемогою на дочасних виборах міського голови, які відбулись 25 травня цього року та надіслав йому вітальну листівку. в якій написав наступне:

«Українське суспільство в останні місяці переживає складні випробування, виборюючи свої права та свободи. Нині нам потрібно захистити свій вибір, об'єднати зусилля задля розбудови сильної європейської країни, її територіальних громад на принципах демократії та народовладдя. Підтримка та висока довіра виборців свідчать про Ваш незаперечний авторитет серед земляків та активну громадянську позицію».

Про це повідомило друковане видання газета «Нове місто».

Олександр Турчинов також висловив переконання в тому, що професійні якості Валерія Коломєйцева, його досвід роботи, енергія і цілеспрямованість, організаторський потенціал завжди стоятимуть на варті забезпечення інтересів територіальної громади та сприятимуть подальшому її розвитку.

Газета «Нове місто» повідомляє, що Олександр Турчинов побажав міському голові Ладижина міцного здоров'я, мирного неба, добра й благополуччя, плідної та результативної роботи.

Як вже повідомлялося, 21 лютого, Валерій Коломєйцев, на той час ще діючий мер Ладижина, зібрав в сесійній залі депутатів міськради, представників громадських організацій та ЗМІ, щоб повідомити їм про свій вихід з Партії регіонів.

А вже 24 лютого мер написав заяву про відставку після звинувачень на його адресу в тому, що він посилав тітушок на антимайдан в Київ.

То ж чи не означає привітання Олександра Турчинова, якого було обрано головою Верховної Ради України та в.о. Президента України після перемоги Євромайдану, з перемогою відомого на Вінниччині одіозного екс-регіонала з перемогою те, що люстрація в Україні провалилась?
27 червня 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 755 Коментарів: 12
Написав: Оля 27.06.2014 - 23:12
Arhipe, та заспокойся, його люди вибрали. Не народилось ще в ладижинському суспільстві альтернативи.
Написав: nina 28.06.2014 - 00:07
В ЛАДИЖИНІ взагалі нічого і нікого не народилося і не народиться. Бо ніхто нікого не знає.
Написав: Wanch 28.06.2014 - 06:59
Олигархи пришли, олигархи остались!
Кто кого будет люстрировать?
КОРОЛЬ УМЕР! ДА ЗДРАВСТВУЕТ КОРОЛЬ!
Написав: ОЛЕКСАНДР ЧАЙКОВСЬКИЙ 28.06.2014 - 08:52
Wanch, nina, Оля, За що майдан стояв і стоіть?! Все вказуе на те , що йде сценарій помаранчевоі революціі - не добиті риги знову лізуть до корита , інші бояться гніву народу створюють добровільно-примусові "самооборони" , вибачте "курооборону" ... Історія ...(Дровеняку з Леніним на суботнику несло аж 108 чоловік)Я ЗА ЛЮСТРАЦІЮ...Я ПРОТИ ТИХ ХТО ХОЧЕ ПРИМАЗАТИСЯ ДО ПОДІЙ МАЙДАНУ...
Написав: patriot 29.06.2014 - 10:59
ЧЕФІРКОВСЬКИЙ, складається враження, що ти перший хто хоче "...ПРИМАЗАТИСЯ ДО ПОДІЙ МАЙДАНУ...". І саме образливо те, що деякі "псевдодемократи" тобі дуже гарно в цьому, паскудному дійстві, потурають!!!

сашко, - в будку! (там вже знаходиться людка і мала б сидіти і не вилазити нінка)
Написав: nina 29.06.2014 - 11:09
Патриот,Стас, Петруха-ти все одна й таж істота, яка працює тут за чупа-чупс. А твоя сестричка трохи більше грошенят має за вашу підлість. Всі хто тобі не подобається повинні сидіти в будці. Таке розумне придумав, що вже ніхто і не підтримує тебе. ТАК ОСЬ, Я НЕ ВИГАДУЮ ЛІСАПЕД. ТИ ВІД НАС ВСІХ ЇДИ В Ж,,,У, або туди звідкі тебе мама на цей світ випустила!Починай верещати!!!! Крім тебе вже ніхто тут гадостів не пише.
Написав: patriot 29.06.2014 - 11:19
nina 29.06.2014 - 11:09, не повіриш, але такі гадості я почав писати, після того, як мав необережність, зайти на ваш "кончений" сайт і почитати ваші паскудні статейки і коменти! Я ГОВОРЮ ЩИРУ ПРАВДУ!
А тобі, nina, порада - НЕ ВИЛАЗЬ З БУДКИ!
Написав: Wanch 29.06.2014 - 17:16
patriot!!!
А зачем писать гадости? Давайте покричим!!!
Покричим на тех, кто шкандыбает в Европу! Кто там
держит свои миллионные сбережения! Кто нам "устраивает"
хорошую жизнь! И о многом другом.
Давайте писать гадости друг другу за то, ЧТО:
ОПЛАТА 3-х КОМНАТНОЙ КВАРТИРЫ БЕЗ ОТОПЛЕНИЯ БУДЕТ -
861грн. В МЕСЯЦ, а в ОТОПИТЕЛЬНЫЙ СЕЗОН - 1461грн.
В МЕСЯЦ!
Так что кричим:- СЛАВА ПРАВИТЕЛЬСТВУ И ПРЕЗИДЕНТУ!
СЛАВА УКРАИНЕ! СЛАВА МАЙДАНЕМЦАМ!
СЛАВА РОСТУ ЦЕНАМ!
СЛАВА ОППОЗИЦИИ(бывшей)И ОЛИГАРХАМ!
В общем, будем кричать!!!! Со стоном!
Написав: вова 29.06.2014 - 18:24
коментар видалено
Написав: Владислав Пятковский 29.06.2014 - 20:08
ЖОЗЕФ ФУШЕ

Некоторым теневым интриганам удается послужить не одному правителю, а нескольким. Особой беспринципностью в этом вопросе отличался французский политик Жозеф Фуше.

Он получил превосходное духовное образование и формально был монахом, что не мешало ему глумиться над католической церковью и всячески подчеркивать свой атеизм.

Французскую революцию Фуше встретил с радостью – она открывала перед ним множество новых возможностей. Он примкнул к партии якобинцев и активно поддерживал их политику террора. Фуше выступал за казнь Людовика XVI, во время восстания в Лионе именно по приказу Фуше были расстреляны сотни человек.

Но как только популярность подобных методов пошла на спад, Фуше переметнулся к умеренному крылу и стал осуждать террор. Он даже участвовал в свержении и казни своего бывшего соратника Робеспьера.

В августе 1799 года Фуше был назначен министром полиции. Тут его склонность к интригам проявилась сполна: он собирал компрометирующие материалы на сильных мира сего, создал разветвленную шпионскую сеть, целый штат провокаторов и «служителей закона», которые, по сути дела, являлись наемными убийцами.

В это время во Франции восходила звезда Наполеона. Фуше сделал ставку на амбициозного корсиканца и не проиграл. После государственного переворота Фуше сохраняет свой пост, но не пользуется доверием императора. И не напрасно: уже в 1809 году, предчувствуя падение Наполеона, Фуше ведет переговоры с роялистами, республиканцами и англичанами, ожидая, кто предложит ему больше.

После реставрации Бурбонов в числе их самых преданных сторонников оказывается, разумеется, шеф полиции Жозеф Фуше. Но и Наполеона, вернувшегося из изгнания, Фуше встретил как освободителя, и император вновь назначает его на тот же пост. После Ватерлоо Фуше содействует второй реставрации, и в качестве благодарности Людовик XVIII снова назначает его министром полиции. Таким образом, Фуше удалось сохранить свой пост и свою голову при пяти правительствах в самые нестабильные для Франции времена. Еще более удивительно, что Фуше окончил свои дни в собственной постели, будучи в добровольном изгнании в Австрии, в окружении семьи, которой оставил 14 миллионов франков.
Написав: patriot 30.06.2014 - 11:44
вова, да вы хамить изволите…Это же надо до такой жизни дойти, чтобы на людях так отрываться !

Вчені говорять:"...Нещасна в житті людина, убога, недокохана батьками та жінками компенсує все це хамством!"
Написав: убий у собi мoскаля 30.06.2014 - 23:35
люстрация только начинается. Хватило бы люстр :)
Сейчас опять юлька начнет охотников Лозинских подтягивать с их активами. Первое предложение для повышения уже поступило. Там гляди и в депутаты пойдет.
бо "Нині нам потрібно захистити свій вибір".

и Оля 27.06.2014 - 23:12,
"Не народилось ще в ладижинському суспільстві альтернативи."
Можете обяснить вот эту вашу идеологию фашизма? Чем его голубая кровь лучше любой другой. Может Вы Оля просто недооцениваете тысячи ладыжинцев по рассовому признаку.
Я не против если у нас градоначальник рыжий еврей, но не нивелируйте наше достоинство как граждан его бутафорным величием. Мы все украинцы и нациоальность тут непричем.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль