Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Топ 3, Скандалы, Відео Громадський сайт «Новини Ладижина» оголошує збір відеосвідчень про умови роботи на Нашій Рябі. Свідчення перше.

Громадський сайт «Новини Ладижина» оголошує збір відеосвідчень про умови роботи на Нашій Рябі. Свідчення перше.Сьомін Сергій Миколайович був працівником Нашої Ряби і працював на відомій в Ладижині конюшні. Звільнився за власним бажанням. Йому не надавалась відпустка, без всіляких підстав знімалась заробітна плата, не виплачувались «чорнобильські», не надавалась додаткова чорнобильська відпустка. Він був вимушений звільнитись у зв’язку з тим, що йому створили нестерпні умови праці. Репресії по відношенню до пана Сергія почались після того, як він почав вимагати дотримання норм трудового права.
Принагідно слід зазначити, що прокурор міста відправив пана Сергія до інспектора праці, який в свою чергу також не захистив трудові права пояснивши, що нічого не може зробити.

Якщо ваші трудові права порушені і вам є що розказати про умови роботи на Нашій Рябі. Якщо ви звільнились і не боїтесь на відеокамеру надати відеосвідчення, просимо Вас, звертатись до нас через електронну адресу: 24321@i.ua
6 грудня 2013 | | Автор:Arhip | Переглядів: 4181 Коментарів: 8
Написав: 789 6.12.2013 - 14:24
Про що краще комусь свідчити вирішуй тільки для себе. А цю як ти кажиш хімію, я не їм. Також цю хімію не дають на корячому вбивному в столової, шоб через надлишок споживання не облисіли робітники. Та якщо є такі свідченя що всетаки лисіють, то розкажи що там. Я взагалі вважаю що там курей гудують золошлаком з Лад ТЕС. Але з такою дурньою я коментарі давати ж не буду.
Написав: Igor Popenko 11.12.2013 - 23:25
Я вже неодноразово чув від працівників "Нашї ряби" про поліцейське відношення до них від своїх роботодавців. Шкода, що говорять на камеру лише звільнившись й то не всі. Якби зібралось більше таких свідчень, то виникла реальна можливість допомогти цим людям. Тому, шановні працівники "Нашої ряби" - не бійтесь душити в собі відчуття раба!
Написав: Igor Popenko 11.12.2013 - 23:25
Давайте свідчення, обєднуйтесь в групи, адже останні події в Україні вказують на те що ми не раби а вільні люди й ніхто не має права над нами знущатись! Ми надамо кваліфіковану юридичну допомогу. Контакти: 096 457 35 15 Ігор Попенко - Голова Вінницької обласної організації Всеукраїнської незалежної профспілки "Трудящі".
Написав: Оля 12.12.2013 - 00:24
Я очень понимаю почему работники молчат, потому что на помощь со стороны надеяться не стоит, сколько раз народ был обмунут. А дома дети, семья их как-то нужно растить...
Написав: убий у собi москаля 12.12.2013 - 00:36
А дома дети, семья их как-то нужно растить... и зарабатывать для них на цепи. Така кріпацька доля.
Написав: Dir 22.03.2014 - 21:45
Отжим завода Nemiroff
/b WWW.philipshero.livejournal.com/1120981.html - недопустити заїзжих "бійців" Самооборони в Ладижин.

Ціна акції від 100 до 400 грн.

Так само платять і проросійським провокаторам!!!!
Написав: Rotor 23.03.2014 - 19:22
Проблему про забруднення потрібно вирішувати комплексно
коли ЛАД ТЕС працює блоками на яких повністю відсутні єлектрофільтри то всі набрали в рот води.
В нас все добре - ліміти на викиди оплачуюються.
Тони попелу осідають на криші автомобілів як тільки вітер дує в сторону міста.Сильно підвищилась захворювальність органів дихання - ця інформація в Ладижині- тільки для службового користування.
Дана інформація не оправданням забруднення зі сторони Нашої Ряби.
Написав: Народ 23.03.2014 - 20:22
Якщо попіл осідає на криші автівок, то не біда. Тони токсинів осідають у нас в легенях, ось це вже катастрофа

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль