Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Топ 3, Скандалы, Відео Громадський сайт «Новини Ладижина» оголошує збір відеосвідчень про умови роботи на Нашій Рябі. Свідчення перше.

Громадський сайт «Новини Ладижина» оголошує збір відеосвідчень про умови роботи на Нашій Рябі. Свідчення перше.Сьомін Сергій Миколайович був працівником Нашої Ряби і працював на відомій в Ладижині конюшні. Звільнився за власним бажанням. Йому не надавалась відпустка, без всіляких підстав знімалась заробітна плата, не виплачувались «чорнобильські», не надавалась додаткова чорнобильська відпустка. Він був вимушений звільнитись у зв’язку з тим, що йому створили нестерпні умови праці. Репресії по відношенню до пана Сергія почались після того, як він почав вимагати дотримання норм трудового права.
Принагідно слід зазначити, що прокурор міста відправив пана Сергія до інспектора праці, який в свою чергу також не захистив трудові права пояснивши, що нічого не може зробити.

Якщо ваші трудові права порушені і вам є що розказати про умови роботи на Нашій Рябі. Якщо ви звільнились і не боїтесь на відеокамеру надати відеосвідчення, просимо Вас, звертатись до нас через електронну адресу: 24321@i.ua
6 грудня 2013 | | Автор:Arhip | Переглядів: 4151 Коментарів: 8
Написав: 789 6.12.2013 - 14:24
Про що краще комусь свідчити вирішуй тільки для себе. А цю як ти кажиш хімію, я не їм. Також цю хімію не дають на корячому вбивному в столової, шоб через надлишок споживання не облисіли робітники. Та якщо є такі свідченя що всетаки лисіють, то розкажи що там. Я взагалі вважаю що там курей гудують золошлаком з Лад ТЕС. Але з такою дурньою я коментарі давати ж не буду.
Написав: Igor Popenko 11.12.2013 - 23:25
Я вже неодноразово чув від працівників "Нашї ряби" про поліцейське відношення до них від своїх роботодавців. Шкода, що говорять на камеру лише звільнившись й то не всі. Якби зібралось більше таких свідчень, то виникла реальна можливість допомогти цим людям. Тому, шановні працівники "Нашої ряби" - не бійтесь душити в собі відчуття раба!
Написав: Igor Popenko 11.12.2013 - 23:25
Давайте свідчення, обєднуйтесь в групи, адже останні події в Україні вказують на те що ми не раби а вільні люди й ніхто не має права над нами знущатись! Ми надамо кваліфіковану юридичну допомогу. Контакти: 096 457 35 15 Ігор Попенко - Голова Вінницької обласної організації Всеукраїнської незалежної профспілки "Трудящі".
Написав: Оля 12.12.2013 - 00:24
Я очень понимаю почему работники молчат, потому что на помощь со стороны надеяться не стоит, сколько раз народ был обмунут. А дома дети, семья их как-то нужно растить...
Написав: убий у собi москаля 12.12.2013 - 00:36
А дома дети, семья их как-то нужно растить... и зарабатывать для них на цепи. Така кріпацька доля.
Написав: Dir 22.03.2014 - 21:45
Отжим завода Nemiroff
/b WWW.philipshero.livejournal.com/1120981.html - недопустити заїзжих "бійців" Самооборони в Ладижин.

Ціна акції від 100 до 400 грн.

Так само платять і проросійським провокаторам!!!!
Написав: Rotor 23.03.2014 - 19:22
Проблему про забруднення потрібно вирішувати комплексно
коли ЛАД ТЕС працює блоками на яких повністю відсутні єлектрофільтри то всі набрали в рот води.
В нас все добре - ліміти на викиди оплачуюються.
Тони попелу осідають на криші автомобілів як тільки вітер дує в сторону міста.Сильно підвищилась захворювальність органів дихання - ця інформація в Ладижині- тільки для службового користування.
Дана інформація не оправданням забруднення зі сторони Нашої Ряби.
Написав: Народ 23.03.2014 - 20:22
Якщо попіл осідає на криші автівок, то не біда. Тони токсинів осідають у нас в легенях, ось це вже катастрофа

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль