Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Студенти Ладижинського коледжу взяли участь в акції Ice Bucket Challenge

Студенти Ладижинського коледжу взяли участь в акції Ice Bucket Challenge

В Україні стає популярною міжнародна акція Ice Bucket Challenge суть якої полягає в тому, що її учасники обливаються холодною водою, кидаючи виклик трьом іншим учасникам, після чого перераховують гроші на на добру справу.
12 вересня студенти Ладижинського коледжу також долучилися до благодійної акції прийнявши виклик від Вінницького національного аграрного університету. Хлопці та дівчата не лише облилися холодною водою, а й пожертвували гроші, які будуть відправлені до зони АТО та дитячого будинку-інтернату «Троянда». Ідею молоді підтримали викладацький склад та дирекція коледжу.
Приймали крижану купіль під тиском пожежного гідранта машини пожежно-рятувальної частини м. Ладижина, під дружній клич «Слава Україні».
Всього під час акції було зібрано 2 265,05 гривень.
Студенти, у свою чергу, кинули виклик молоді Брацлавського агроекономічного коледжу ВНАУ, Немирівського будівельного коледжу ВНАУ а також Ладижинській ЗОШ №2.
До акції Ice Bucket Challenge можна ставиться по-різному. Але творчий підхід до збору грошей на благодійні цілі, просте донесення ідеї та залучення величезної кількості людей допомагає надавати допомогу тим, хто її потребує.
6696_teh1.jpg (38.84 Kb)0737_teh3.jpg (39.45 Kb)2810_teh2.jpg (42.91 Kb)
14 вересня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 544 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль