Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Студенти Ладижинського коледжу взяли участь в акції Ice Bucket Challenge

Студенти Ладижинського коледжу взяли участь в акції Ice Bucket Challenge

В Україні стає популярною міжнародна акція Ice Bucket Challenge суть якої полягає в тому, що її учасники обливаються холодною водою, кидаючи виклик трьом іншим учасникам, після чого перераховують гроші на на добру справу.
12 вересня студенти Ладижинського коледжу також долучилися до благодійної акції прийнявши виклик від Вінницького національного аграрного університету. Хлопці та дівчата не лише облилися холодною водою, а й пожертвували гроші, які будуть відправлені до зони АТО та дитячого будинку-інтернату «Троянда». Ідею молоді підтримали викладацький склад та дирекція коледжу.
Приймали крижану купіль під тиском пожежного гідранта машини пожежно-рятувальної частини м. Ладижина, під дружній клич «Слава Україні».
Всього під час акції було зібрано 2 265,05 гривень.
Студенти, у свою чергу, кинули виклик молоді Брацлавського агроекономічного коледжу ВНАУ, Немирівського будівельного коледжу ВНАУ а також Ладижинській ЗОШ №2.
До акції Ice Bucket Challenge можна ставиться по-різному. Але творчий підхід до збору грошей на благодійні цілі, просте донесення ідеї та залучення величезної кількості людей допомагає надавати допомогу тим, хто її потребує.
6696_teh1.jpg (38.84 Kb)0737_teh3.jpg (39.45 Kb)2810_teh2.jpg (42.91 Kb)
14 вересня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 633 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль