Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Студенти Ладижинського коледжу дізналися про перспективи сучасного аграрного виробництва

Студенти Ладижинського коледжу дізналися про перспективи сучасного аграрного виробництва

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0256_kol2.jpg
19 лютого, студенти Ладижинського колледжу, за сприяння керівництва АФ «Ольгопіль», відвідали найбільше сучасне сільськогосподарське підприємство Чечельницького району.
Знайомство з господарством розпочалося з зустрічі студентів з головою Чечельницької РДА Качинським Миколою Францовичем, а ткож - з головою Чечельницької райради Шепітком Сергієм Васильовичем. Зустріч відбулася в актовій залі АФ «Ольгопіль».
Студентам висвітлили проблеми та перспективи сучасного аграрного виробництва, а також розповіли, що господарство сьогодні успішно працює, швидко розвивається та розширює свою діяльність в першу чергу, завдяки амбіційному та цілеспрямованому керівникові, який зарекомендував себе не лише талановитим організатором, але й старанним господарем. В господарстві працюють не тільки жителі села Ольгопіль, а й мешканці навколишніх сіл, які мають постійну та гідну роботу, стабільний заробіток.
Екскурсію підприємством проводили його голова Каленич Павло Євгенійович та головні спеціалісти. Вони ознайомили студентів із зерно- та бурякозбиральними комбайнами; посівною і ґрунтообробною технікою. (До речі, запчастини до агротехніум, в тому числі і до комбайнів, широко представлені на сайті Лаконика -http://agrodoctor.com.ua/ru/search/_combine/_john%20deere_201490) За розповіддю голови агрофірми, господарством сьогодні ефективно використовується кожен гектар землі, пайовики вчасно і в повному обсязі отримують орендну плату. Спеціалісти підприємства постійно слідкують за новими тенденціями і технологіями в сільськогосподарському виробництві, своєчасно впроваджуючи їх на полях агрофірми.
Господарство АФ «Ольгопіль», займається сортооновленням, експериментує з вирощуванням нових сортів сільськогосподарських культур. Студентам показали елеватор та насіннєвий завод, які розміщені на території підприємства. Всіх надзвичайно вразило оснащення сучасної лабораторії, яка проводить аналізи визначення якості зерна.
Як наголосив Павло Євгенійович, господарство крім сільськогосподарській діяльності, переймається й розвитком соціальної сфери та інфраструктури, спрямовуючи на них по 150 грн, з прибутку кожного гектара землі. За власні кошти в селі функціонують Будинок культури, лікарня, школа. Не оминають увагою і розвиток спорту серед сільських жителів.
Всі були вражені не лише масштабами аграрного виробництва, а й ідеальною чистотою і порядком на території господарства та в селі. По закінченні екскурсії студенти разом із викладачами колледжу, подякували працівникам агрофірми, та особливо Каленичу Павлу Євгенійовичу за теплий прийом та цікаву розповідь.
25 лютий 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 667 Коментарів: 1
Написав: Студент 25.02.2014 - 20:41
У ЗМІ просочилася інформація про розподіл портфелів в новому кабінеті міністрів. Так, судячи з оприлюдненими списками, посаду голови Міносвіти може зайняти депутат від партії «Свобода» Ірина Фаріон. Дізнавшись про цьому, київські студенти блокували будівлю Міністерства і виступили проти призначення Фаріон на цей пост. Вони зажадали узгодити нового профільного міністра з учнями вузів. І запропонували свій список кандидатур, в якому Ірини Фаріон немає. Можливо, обурення студентів пов'язано з жорсткими русофобськими поглядами депутатки.
Фаріон, в бутність свою студентом - завідуюча гуртком загального мовознавства та марксистсько ленінської естетики. На думку потенційної глави Міносвіти, які не володіють мовой співгромадяни просто хворі. І якщо вони не хочуть лікуватися, то місце їм ... у в'язниці. - Абсолютно у всіх областях України - більшість українців. І всього три регіону, де кількість українців
трохи менше: Одеса - 62%, Луганськ -
56% і Донецьк - 58%. Більшість людей в
цих регіонах через складні історичні
обставин, репресій і голодомору
відступилися від своєї мови. Наш борг - на
законодавчому рівні навертати цих
людей через державу як апарат
примусу, - вважає Ірина Фаріон, в
молодості - член факультетського «Клубу
інтернаціональної дружби ». - Тих, які
не знають української мови, посадять
обов'язково.
Як досвідчений педагог і професійний
філолог Ірина Дмитрівна розуміє, що
виховувати патріотизм потрібно змалку.
Екс-член ВЛКСМ з 10-річним стажем НЕ
шкодує часу на спілкування з самими
маленькими Громадянам України.
- Якщо станеш Альоною, то потрібно пакувати
валізи і виїжджати до Московії, -
наставляла 5-річну вихованку Олену 67
львівського дитсадка тітка Іра. А потім журила
маленьку Лізу. - Ліза - це від слова
«Лизати». Був колись паршивий жіночий
журнал "Ліза". Маша - форма не наша.
Нехай їде туди, де Маші живуть. У нас вона
повинна бути Марічкою. Петя теж повинен
звідси виїхати, якщо не стане Петриком.
Миколку ніколи не обзивають Колею,
Ганнусю - Аннушкой, а Наталочку - Наташею.
Наші Іванки не повинні ставати
Ванєчками. Чи можна уявити, щоб
Степана Бандеру вдома звали: «Стьопа, йди
їсти борщ »? Не "ововчуйте» і не
«Оведмежуйте» українські імена.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль