Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Студент Ладижинського коледжу змагався за звання «Кращий за професією»

Студент Ладижинського коледжу змагався за звання «Кращий за професією»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7198_koled.jpg
9 квітня, на базі Вінницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ був проведений обласний конкурс з фахової майстерності «Кращий за професією» з економічних дисципліни, який організувала Спілка голів обласної Ради директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації України та методичне об'єднання викладачів економічних і фінансових дисциплін.
Конкурс мав на меті удосконалення якості підготовки майбутніх спеціалістів, підвищення інтересу до обраної спеціальності, виявлення обдарованих та талановитих студентів Вінниччини.
Свої знання з економічних дисциплін, підприємницькі ідеї та професійні якості конкурсанти проявляли в трьох конкурсах:
- тести з дисципліни «Економіка підприємства»
- презентація бізнес-плану
- презентація «Я майбутній фахівець».
До області з’їхалися представники сімнадцяти коледжів Вінницької області, серед яких був і студент третього курсу відділення бухгалтерського обліку Ладижинського коледжу ВНАУ Аркавенко Микола.
Микола разом з викладачами економічних дисциплін Бащенко Н.І., Гайдучик Г.М. та Лобуренко О.В. готуючись до конкурсу провели велику та кропітку роботу.
Протягом тривалого часу Микола Аркавенко поглиблював свої знання з дисципліни «Економіка підприємств», разом із педагогами складав та розробляв сценарій власної самопрезентації у формі казки, розраховував бізнес-план виробництва пряних культур.
Отже, професійні змагання пройшли в дусі безкомпромісного спортивного азарту. Всі кокурсанти прагнули гідно представити свій коледж.
16 квітень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 490 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль