Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Студент Ладижинського коледжу змагався за звання «Кращий за професією»

Студент Ладижинського коледжу змагався за звання «Кращий за професією»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7198_koled.jpg
9 квітня, на базі Вінницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ був проведений обласний конкурс з фахової майстерності «Кращий за професією» з економічних дисципліни, який організувала Спілка голів обласної Ради директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації України та методичне об'єднання викладачів економічних і фінансових дисциплін.
Конкурс мав на меті удосконалення якості підготовки майбутніх спеціалістів, підвищення інтересу до обраної спеціальності, виявлення обдарованих та талановитих студентів Вінниччини.
Свої знання з економічних дисциплін, підприємницькі ідеї та професійні якості конкурсанти проявляли в трьох конкурсах:
- тести з дисципліни «Економіка підприємства»
- презентація бізнес-плану
- презентація «Я майбутній фахівець».
До області з’їхалися представники сімнадцяти коледжів Вінницької області, серед яких був і студент третього курсу відділення бухгалтерського обліку Ладижинського коледжу ВНАУ Аркавенко Микола.
Микола разом з викладачами економічних дисциплін Бащенко Н.І., Гайдучик Г.М. та Лобуренко О.В. готуючись до конкурсу провели велику та кропітку роботу.
Протягом тривалого часу Микола Аркавенко поглиблював свої знання з дисципліни «Економіка підприємств», разом із педагогами складав та розробляв сценарій власної самопрезентації у формі казки, розраховував бізнес-план виробництва пряних культур.
Отже, професійні змагання пройшли в дусі безкомпромісного спортивного азарту. Всі кокурсанти прагнули гідно представити свій коледж.
16 квітень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 481 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль