Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Культура Стріли Амура летіли в Центральній міській бібліотеці Ладижина

Стріли Амура летіли в Центральній міській бібліотеці Ладижина

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/5054_111.jpg
До Дня Святого Валентина, покровителя всіх закоханих, в дитячому відділі Центральної міської бібліотеки, для учнів 5-Б класу ЗОШ № 4 була проведена святкова програма «Стріли Амура коханням озвуться…».
Про це повідомляється на сайті Ладижинської міської ради.
В ході святкового заходу звучали вірші про кохання, діти почули давню легенду про Святого Валентина, на честь якого названо свято.
Також бібліотекарями було проведено багато цікавих конкурсів: «Усмішка», «Комплімент», «Поцілунок», «Розбите серце», «Знайди пару», «Зрозумій мене без слів», «Танок закоханих» , і діти із задоволенням брали в них участь.
В якості приємного подарунка всі присутні отримали солодощі.

Крім того, з нагоди Дня закоханих в бібліотеці презентували виставку - натхнення «Мелодія двох сердець». На ній представлені історії кохання знаменитостей, життєві історії про кохання звичайних людей.
А ті, хто цікавиться кулінарією – знайдуть для себе рецепти солодощів до святкового столу, та нові ідеї щодо оформлення страв.
20 лютий 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 515 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль