Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Скандалы Скандальну автостоянку все ж таки передадуть в оренду

Скандальну автостоянку все ж таки передадуть в оренду

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/7838_9326_img_8362.jpg

Минулого року в Ладижині розгорівся гучний скандал навколо автостоянки, яку незаконно побудувала Наша Ряба.

Виявляється, що Ладижинська міська рада не відмовилась від планів все ж таки передати півгектара землі в центрі місті між багатоповерховими будинками в оренду.

Інформація про це розміщена як на сайті [INVALID URL BB CODE] так і на сайті Державного агентства земельних ресурсів.
Перший аукціон з передачі земельної ділянки в оренду повинен був відбутись ще 8 серпня цього року. Ладижинська міська рада в середині серпня через свій сайт та друковане комунальне видання «Нове місто» поширила інформацію з приводу намірів передати скандальну земельну ділянку в оренду.

То ж найближчим часом очікується скандальний аукціон.

Громадська організація «Ладижинська громадська рада» планує оскаржувати результати проведеного аукціону вважаючи, що передача земельної ділянки під автостоянку може не відповідати генеральному плану міста Ладижин.

Слід нагадати, що керівництво МХП користуючись мовчазною згодою місцевої влади, незаконно захопила ділянку в центрі Ладижина і облаштувало безкоштовну автостоянку для своїх співробітників. Така ситуація обурила громадськість. Зокрема, в ситуацію втрутились представники ГО «Ладижинська громадська рада», Ладижинської Свободи та Народної самооборони міста Ладижин на вимогу яких огорожу навколо автостоянки було демонтовано, а аукціон не відбувся.

Громадськість тоді звинувачувала владу в тому, що вищезгадана автостоянка псувала загальний вигляд міста та не вписувалась в його архітектуру, заважала мешканцям навколишніх будинків та не відповідала генеральному плану міста Ладижин.

12 вересня 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 717 Коментарів: 8
Написав: patriot-Lad 13.09.2014 - 12:24
ХІТ СЕЗОНА: «Ладижинська громадська рада» переіменовується в "Ладижинську ОБУРЕНУ ГРОМАДСЬКІСТЬ".
Partizan
Написав: Partizan 13.09.2014 - 12:49
А в чому очікується скандальність аукціону? Невже ця ділянка землі дістанеться в оренду тому хто дасть найменшу суму? В чому подвох аукціону?
aleksandr
Написав: aleksandr 14.09.2014 - 02:23
patriot-Lad, Хотяби призвіще написав би ДИВАННИЙ ПАТРІОТ... Машинку , напевне , на рябівській стояночці ставив ?! Коктель Молотова в інеті самий популярний зараз запрос..... Хоча я і без рецепта знаю , як його готувати...Питання в тому , що деякі псевдопатріоти ну ніяк не хочуть змін в країні. НЕ ДОВОДЬТЕ КРАЇНУ ДО МАЙДАНУ - 3 !!!
Написав: patriot-Lad 14.09.2014 - 10:10
aleksandr 14.09.2014 - 02:23:7:"...Коктейль Молотова в інеті самий популярний зараз запрос..... Хоча я і без рецепта знаю , як його готувати..." Ти сам дасиш подібний "запрос" до служби безпеки, чи може мені скинути інфу на їхній сайт...
Partizan
Написав: Partizan 14.09.2014 - 10:18
Саша, в мене авто стоїть на цій автостоянці. І мені зовсім не подобаються твої погрози і натяки палити машини на стоянці. Не для того тебе випустили, щоб ти далі був небезпечний для громадян. Якщо з моєю машиною щось станеться, то я тебе без ментов навчу родіну любити.
Написав: patriot-Lad 14.09.2014 - 10:32
Коментар видалено (v)

ОСОБИСТІ ОБРАЗИ, А ТИМ БІЛЬШЕ - ПОГРОЗИ, НА САЙТІ - НЕ ПРИПУСТИМІ

.
aleksandr
Написав: aleksandr 14.09.2014 - 23:36
patriot-Lad, Можеш скидати ... НАЛЯКАВ... СТОЯНКА ПОВИНА ПРОЙТИ ЧЕРЕЗ АУКЦІОН , А НЕ В ТИШІ КАБІНЕТІВ ПО-СТАРИНЦІ ВСЕ "РЕШАТЬ"... Стоянка потрібна , я особисто за стоянку , але все повинно бути ЗАКОННО !!! Треба думку людей теж враховувати з Тесівської 9и поверхівки. Чим вони хужі від "рябівської еліти"...А за призиви до майдану №3... МАЙДАН СТОЯВ ЗА ЗМІНИ В КРАЇНІ... А ДЕ ВОНИ... БУВШІ РИГИ "ПЕРЕКРИСТИЛИСЯ" І ЗНОВУ БІЛЯ КОРИТА.ЗНОВ ПРОБУЮТЬ ВСЕ "РЕШАТЬ".ЇМ ДУЖЕ НЕ ХОЧЕТЬСЯ ЖИТИ ПРОЗОРО (МОЖЛИВОСТІ КРАСТИ СКОРОЧУЮТЬСЯ) ТОМУ І БІСЯТЬСЯ ,ЩО ЧАСИ ЇХ МИНАЮТЬ...
Написав: Pyatkovskiy 17.09.2014 - 07:22
Сергей Тарута сказал, что он не ожидал принятия такого закона.

Председатель Донецкой ОГА Сергей Тарута считает, что принятый закон о присвоении оккупированным территориям Донецкой и Луганской областей особого статуса вызывает больше вопросов, чем ответов.

Об этом он сказал на пресс-конференции, пишут Новости Донбасса.

"Какое будет образование? Где граница этого образования внутри Донецкой области? У нас будет две Донецкие области, или одна Донецкая область, а внутри будет какое-то непонятное объединение "ДНР" и "ЛНР"? "ДНР" и "ЛНР" - это террористические организации, или нет? Сроки, когда произойдет сложение оружия? Мы этого тоже не увидели. Когда и как закроется граница? Это тоже непонятно. Какими законами будут руководствоваться все органы власти? Будут ли государственные органы власти, или будут только местные? Как будет работать судебная система, все силовые органы? И так далее, и так далее. Образование, программа образования. На это ответов в этом документе нет", - заявил он.

Сергей Тарута сказал, что он не ожидал принятия такого закона, который его просто шокировал
"Конечно, эмоциональная составляющая очень большая. С точки зрения того, а нас как, продали, "слили", где мы, в России, в Украине, за что мы боролись, для чего строили эти сооружения? А почему погибали наши ребята? Для чего?", - говорит он.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль