Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Скандалы Скандал навколо справи Чайковського прогримів на всю область

Скандал навколо справи Чайковського прогримів на всю область

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/0740_izobrazhenie_001_1.jpg

22 липня 2014 року у приміщенні Вінницького прес-клубу відбулась прес-конференція на тему: «На Вінниччині профспілкового активіста Нашої Ряби міліція зробила «наркодилером» та відправила за грати». В заході взяли участь представники Вінницької правозахисної групи, Вінницької незалежної профспілки «Трудящі» та громадської організації «Ладижинська громадська рада».

16 липня 2014 року співробітники Ладижинського МВ УМВС України у Вінницькій області приблизно о 17 годині скоїли напад на Олександра Чайковського неподалік будинку де він мешкає, побили його, намазали руки люмінесцентною фарбою та силою доставили до помешкання, де він проживає за адресою: м. Ладижин Вінницької області, вул. Наконечного, буд. 132. В помешканні працівники Ладижинського МВ УМВС України у Вінницькій області за участю залежних від них понятих сфабрикували протокол обшуку, згідно якого виявили у Олександра Чайковського 1500 гривень з надписом «Закупка» в кармані його шортів, а в помешканні «знайшли» пакет з речовиною рослинного походження. В цей же день співробітники Ладижинського МВ УМВС України у Вінницькій області затримали Олександра Чайковського.
За словами голови профспілки «Трудящі» Ігоря Попенка, кримінальна справа відносно Олександра Чайковського є замовною та пов’язана з його активною профспілковою діяльністю на підприємстві ТОВ «Вінницька птахофабрика». «За наявною у нас інформацією на даному підприємстві відбувається грубе порушення трудового законодавства. Робітники працюють понаднормово без належної оплати, встановлюються нереальні норми виробітку, графіки робіт не відповідають вимогам охорони праці, що призводить до систематичних нещасних випадків на виробництві. За моїми приблизними підрахунками щонайменше 2 мільйони гривень щомісячно недоотримують за свою роботу працівники Нашої Ряби. Саме ці питання намагався піднімати Олександр Чайковський. Ставши загрозою для позитивного іміджу компанії «Наша Ряба», він був звільнений з роботи нібито за прогули. А після звернення до суду з позовом до ТОВ «Вінницька птахофабрика» про поновлення на роботі, раптом став «наркодилером» та опинився за гратами.
Голова громадської організації «Ладижинська громадська рада» Андрій Скакодуб зазначив, що його організація також зазнала кримінального переслідування за публікації про порушення трудових прав найманих працівників Нашої Ряби. Виробник курятини стверджував, що в статті містилась неправдива інформація, внаслідок якої компанія втратила замовників та зазнала неабияких матеріальних збитків. «Кримінальна справа була «висмоктана з пальця», оскільки в кримінальному кодексі України навіть не існує статті за розповсюдження неправдивої інформації. На даний час дана справа закрита за відсутністю події та складу злочину. У ситуації з кримінальною справою Олександра Чайковського все набагато складніше. Йому загрожує реальне позбавлення волі аж до десяти років. Справжньою причиною цієї кримінальної справи я вважаю відстоювання Чайковським трудових прав на Нашій Рябі. До речі, він мене попереджав, що йому можуть підкинути наркотичні засоби. Нажаль, його побоювання справдились», - розповів Андрій Скакодуб.
Юрист профспілки «Трудящі» Андрій Бондаренко повідомив про направлення звернень до Президента України Петра Порошенка, Генерального прокурора України Віталія Яреми, Міністра МВС України Арсена Авакова та Омбудсмена України Валерії Лутковської з повідомленням про кричущі порушення прав і свобод Олександра Чайковського співробітниками ладижинської міліції. Також профспілка «Трудящі» та Вінницька правозахисна група звернулись до ряду міжнародних правозахисних організацій з повідомленням про переслідування громадського активіста владою України та початок громадської компанії по його захисту.
Координатор Вінницької правозахисної групи Світлана Побережець наголосила, що тортури та катування в Ладижинській міліції носять системний характер. Вона нагадала про історії Бахтіяра Алієва, якого у листопаді 2011 року піддавали тортурам у Ладижинському райвідділі міліції; Андрія Мельниченка та Віталія Левченка , які у листопаді 2012 року були жорстоко побиті ладижинськими міліціонерами; Михайла Зеленюка, якого у вересні 2013 року жорстоко, до втрати свідомості, було побито ладижинськими правоохоронцями. Світлана Побережець повідомила про початок громадської кампанії "хто і коли закриє Ладижинську катівню?" і закликала представників засобів масової інформації та представників громадських організацій приєднуватись до кампанії. «Будемо послідовними, наполегливими і професійними! Не дозволимо державі в відмахнутись від наших прав та закрити очі на нашу гідність!» - підсумувала Світлана Побережець.

0740_izobrazhenie_001_1.jpg (92. Kb)2822_izobrazhenie_005_1.jpg (91.09 Kb)7342_izobrazhenie_008_1.jpg (85.89 Kb)0601_izobrazhenie_013_1.jpg (105.44 Kb)83_izobrazhenie_021_1.jpg (73.71 Kb)
23 липня 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1076 Коментарів: 3
Написав: Arhip. 23.07.2014 - 21:18
Скандал навколо справи Чайковського прогримів на всю область - та ну, не дуже і гриміло)))

у приміщенні Вінницького прес-клубу відбулась прес-конференція - а чому фоток залу немає? напевно слухачів не було, одні доповідачі))) кого може зацікавити доля рецидивіста?
попереджав, що йому можуть підкинути наркотичні засоби - цікаво, а чому не попереджав що підкинуть атомну бомбу? повна домівка наркоти, звичайно колись попадешся
повідомив про направлення звернень до Президента України Петра Порошенка, Генерального прокурора України Віталія Яреми, Міністра МВС України Арсена Авакова та Омбудсмена України Валерії Лутковської - а в тому зверненні було вказано, що Чайковський особливо небезпечний рецидивіст? чи описували його безневинним ягнятком?
Андрія Мельниченка та Віталія Левченка , які у листопаді 2012 року були жорстоко побиті ладижинськими міліціонерами - люди, ви замітили що тільки конченні наркомани та рецидивісти мають проблеми з міліціянтами. звичайно в усіх своїх гріхах вони будуть звинувачувати "ментов поганих"
Написав: Pyatkovskiy 23.07.2014 - 22:40
Да ! Давно не видел столько лжи и цинизма! Никто не собирает брифинги на тему помощи наркозависимым или борьбы с этим злом, но стоит кого то задержать, как тут же вылезают всякие отбросы общества и прикрываясь различными организациями начинают пиарить себя в первую очередь и отбеливать преступников! Стыдно должно быть тем , кто боится смотреть людям в глаза и прячется за объективами телекамер в другом городе! Так настоящую демократию не построить! Каждый, кто готов поручиться за этого Чайковского, должен быть готов и разделить с ним его срок, в случай признания судом его вины и назначения ему наказания! Я думаю так будет справедливо!
aleksandr
Написав: aleksandr 25.07.2014 - 03:44

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль