Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Интервью Шлях від члена самооборони до бійця Нацгвардії пройшов ладижинець Олег Зеленюк

Шлях від члена самооборони до бійця Нацгвардії пройшов ладижинець Олег Зеленюк

Раніше, побажання мирного неба над головою були скоріше даниною традиції і мало хто замислювався над змістом цих слів. Сьогодні цей вислів набув для нас зовсім іншого значення, реалії сьогодення навчили нас цінувати мир, спокій та злагоду в країні.
З болем в серці спостерігаючи за тим, що зараз відбувається на сході країни, чуючи щодня про нові і нові жертви, ми хвилюємося за наше майбутнє і майбутнє наших дітей. І ми вдячні нашим військовим, нашим побратимам, які зараз знаходяться у гарячих точках і ціною неймовірних зусиль, а іноді і ціною власного життя утримують кільце АТО.
Є серед цих героїв і наші славні земляки. Один з них, ладижинець учасник АТО Олег Зеленюк, 13 липня, завітав на зустріч до місцевих самооборонівців.
Пробувши в гарячій точці півтора місяця, Олег приїхав додому на двотижневу відпустку. Звісно, він не міг не навідати своїх друзів, адже ще нещодавно сам був активним учасником ладижинської самооборони.
Коли на сході країни почалися бойові дії, Олег Зеленюк вступив до Нацгвардії.
- В Інтернеті я побачив інформацію про те, що почався набір в Національну гвардію і що Парубій збирає другий батальйон. Я відразу зв’язався з ними, приїхав в Київ у штаб і отримав контракт. Після двотижневого навчання ми вирушили в путь, - розповідає Олег.
За словами Олега, під Слов’янськом, де він проходив службу, було неспокійно.
- Стріляють кожен день. За весь час перебування на блок- посту, може і видалися один-два спокійних дні, але в основному кожен день були під обстрілами, - розказує він.
Куди саме після відпустки відправлять їх батальйон, Олег достеменно не знає, можливо у Донецьк або Луганськ.
Зокрема, сам Олег не вірить у швидку перемогу над сепаратистами.
- Буде дуже добре, якщо зможемо очистити Донецьк до зими, - зазначає він.
Ймовірно, він має рацію, адже будучи безпосереднім учасником бойових дій, має право робити певні висновки.
І хоча Олег Зеленюк добре розуміє, що кожен день ризикує життям, про свій вибір він не шкодує. Тож, хвала і шана тим справжнім чоловікам, які у скрутний для країни час, мають мужність зі зброєю в руках стати на захист рідної землі, нашої рідної неньки України!
3041_dscn2693.jpg (137.72 Kb)5588_dscn2696.jpg (135.44 Kb)
13 липня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1073 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль