Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Шановні ладижинці ходіть по пішохідних переходах обережно

Шановні ладижинці ходіть по пішохідних переходах обережно

Як вже повідомлялося 30 грудня в місті Ладижин сталося гучне ДТП із загибеллю пішохода.
Мешканка села Бубнівка Гайсинського району не впоралась з керуванням та збила чоловіка, який переходив дорогу по пішохідному переходу. За словами самої винуватиці аварії однією з причин трагедії стало погане освітлення на пішохідному переході.
На жаль, влада Ладижина вперто закриває очі на складну ситуацію на дорогах міста. Крім того, як стало зрозуміло, ніхто й надалі не збирається займатися цим питанням.
Хто винен в тому, що на дорогах міста гинуть люди? Безвідповідальне ставлення органів влади, недогляд працівників ДАІ? Та що ви! Як ви могли таке подумати? Виявляється винні самі пішоходи, принаймні так стверджує головний даїшник Ладижина Валерій Бурлачук в своєму інтерв’ю опублікованому в «Новому місті» за 3 січня цього року.
- Не варто у всіх випадках звинувачувати водіїв, тут треба ще й на пішоходів дивитися. Вони необережно ходять на пішохідних переходах: позатикають вуха навушниками, понакидають капюшони і нічого не бачать…

І дарма, що пішохід має на переважне перетинання проїзної частини по позначених пішохідних переходах.

На жаль, такі заяви знецінюють життя людей. А якщо людина припустилася помилки, то вона не має права на життя! Але не варто забувати, що всі ми та наші близькі щоденно стаємо пішоходами йдучи на роботу, до школи або просто вийшовши за хлібом. А якщо, не дай бог, під колеса вискочить дитина? Кого будемо звинувачувати?
Нагадаємо, що правовий статус пішохода випливає з фундаментальних прав і свобод людини, гарантованих Конституцією України:
невід’ємного права на життя (ст. 27 Конституції України) та права на свободу пересування (ст. 33 Конституції України).
Як вже повідомлялося на нашому інтернет-ресурсі
Під час останнього прийому начальника Управління ДАІ у Вінницькій області полковника міліції, П.Д. Солоненко в місті Ладижин, який відбувся в серпні місяці представниками громадської організації «Ладижинська громадська рада» акцентувалась увага на проблемах безпеки дорожнього руху в місті, які періодично ставлять перед цією організацією жителі міста Ладижин.
Зокрема, громадськість пропонувала обмежити швидкість руху по вулиці Наконечного, встановити на цій же вулиці лежачі поліцейські, потребувало впровадження 5-ти регульованих перехресть та цілий ряд інших пропозицій. .

Але жодної відповіді від Ладижинської міської ради та обласного ДАЇ громадськість так і не дочекалась. Як виявилось, недбалість та безвідповідальність ладижинських чиновників, які повинні були забезпечити освітлення центральної вулиці міста та зробити регульований пішохідний перехід по вулиці Наконечного призвела до смерті чоловіка. Якщо б чиновники вчасно реагували на пропозиції громадськості, то відповідно і аварійність в місті зі смертельними наслідками могла б бути меншою.

Проте, схоже, що думка громадськості владу зовсім не цікавить, а її потенціал свідомо ігнорується.

Хочеться сподіватися, що представники урядових структур нарешті дослухаються до порад громадськості й візьмуться за вирішення конкретних справ.
3 січень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 451 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль