Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Шановні ладижинці ходіть по пішохідних переходах обережно

Шановні ладижинці ходіть по пішохідних переходах обережно

Як вже повідомлялося 30 грудня в місті Ладижин сталося гучне ДТП із загибеллю пішохода.
Мешканка села Бубнівка Гайсинського району не впоралась з керуванням та збила чоловіка, який переходив дорогу по пішохідному переходу. За словами самої винуватиці аварії однією з причин трагедії стало погане освітлення на пішохідному переході.
На жаль, влада Ладижина вперто закриває очі на складну ситуацію на дорогах міста. Крім того, як стало зрозуміло, ніхто й надалі не збирається займатися цим питанням.
Хто винен в тому, що на дорогах міста гинуть люди? Безвідповідальне ставлення органів влади, недогляд працівників ДАІ? Та що ви! Як ви могли таке подумати? Виявляється винні самі пішоходи, принаймні так стверджує головний даїшник Ладижина Валерій Бурлачук в своєму інтерв’ю опублікованому в «Новому місті» за 3 січня цього року.
- Не варто у всіх випадках звинувачувати водіїв, тут треба ще й на пішоходів дивитися. Вони необережно ходять на пішохідних переходах: позатикають вуха навушниками, понакидають капюшони і нічого не бачать…

І дарма, що пішохід має на переважне перетинання проїзної частини по позначених пішохідних переходах.

На жаль, такі заяви знецінюють життя людей. А якщо людина припустилася помилки, то вона не має права на життя! Але не варто забувати, що всі ми та наші близькі щоденно стаємо пішоходами йдучи на роботу, до школи або просто вийшовши за хлібом. А якщо, не дай бог, під колеса вискочить дитина? Кого будемо звинувачувати?
Нагадаємо, що правовий статус пішохода випливає з фундаментальних прав і свобод людини, гарантованих Конституцією України:
невід’ємного права на життя (ст. 27 Конституції України) та права на свободу пересування (ст. 33 Конституції України).
Як вже повідомлялося на нашому інтернет-ресурсі
Під час останнього прийому начальника Управління ДАІ у Вінницькій області полковника міліції, П.Д. Солоненко в місті Ладижин, який відбувся в серпні місяці представниками громадської організації «Ладижинська громадська рада» акцентувалась увага на проблемах безпеки дорожнього руху в місті, які періодично ставлять перед цією організацією жителі міста Ладижин.
Зокрема, громадськість пропонувала обмежити швидкість руху по вулиці Наконечного, встановити на цій же вулиці лежачі поліцейські, потребувало впровадження 5-ти регульованих перехресть та цілий ряд інших пропозицій. .

Але жодної відповіді від Ладижинської міської ради та обласного ДАЇ громадськість так і не дочекалась. Як виявилось, недбалість та безвідповідальність ладижинських чиновників, які повинні були забезпечити освітлення центральної вулиці міста та зробити регульований пішохідний перехід по вулиці Наконечного призвела до смерті чоловіка. Якщо б чиновники вчасно реагували на пропозиції громадськості, то відповідно і аварійність в місті зі смертельними наслідками могла б бути меншою.

Проте, схоже, що думка громадськості владу зовсім не цікавить, а її потенціал свідомо ігнорується.

Хочеться сподіватися, що представники урядових структур нарешті дослухаються до порад громадськості й візьмуться за вирішення конкретних справ.
3 січень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 468 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль