Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Топ-5 Самооборона Ладижина зібрала перші посилки з теплими речами для вояків АТО

Самооборона Ладижина зібрала перші посилки з теплими речами для вояків АТО

Нещодавно, в Ладижині була оголошена благодійна акція «Підтримай захисника вітчизни!». Небайдужих людей просили допомогти українським військовим теплим одягом, взуттям та іншими речами, адже зима не за горами, а обстановка в країні, на жаль, не покращується, тож маємо забезпечити своїх вояків всім необхідним.
Дякуючи добрим людям, в неділю 21 вересня Народна самооборона міста Ладижина вже запакувала перші посилки з теплим одягом. Всього укомплектували 16 індивідуальних посилок. У кожну увійшли: фуфайка, футболка, джемпер, брюки ватяні або теплі, носки 2 пари, рукавиці, шапка під каску, мило, станки бритвені, цигарки та туалетний папір. Для зручності, на кожній посилці є позначки з розміром одягу.
Крім того, окремо зібрано взуття, плащ-палатки, дощовики, спецодяг, пелюшки на онучі. Все це найближчими днями буде доставлено до зони АТО.
Народна самооборона міста Ладижина висловлює щиру подяку всім добрим людям, які не залишилися осторонь і відгукнулися на прохання допомогти українським учасникам антитерористичної операції.
Нагадуємо, що акція «Підтримай захисника вітчизни!» триває.
З 21 по 26 вересня, з 15.00 до 19.00, на міській площі Фонтанів проходить збір речей (нових та бувших у використанні) для учасників АТО. Не будьте байдужими, адже лише об’єднавши наші зусилля ми переможемо!
6521_dscn3292.jpg (91.63 Kb)2717_dscn3294.jpg (54.36 Kb)3003_dscn3297.jpg (50.96 Kb)6066_dscn3299.jpg (63.62 Kb)5426_dscn3304.jpg (56.63 Kb)66_dscn3301.jpg (54.91 Kb)
21 вересня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 531 Коментарів: 1
aleksandr
Написав: aleksandr 22.09.2014 - 01:11

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль