Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Топ-5 Самооборона Ладижина забарикодувала кабінет заступника міського голови

Самооборона Ладижина забарикодувала кабінет заступника міського голови

26 вересня між самообороною міста Ладижина і місцевою владою стався неприємний інцендент.
Як відомо, ладижинські самооборонівці займаються збором теплих речей, гуманітарної та фінансової допомоги для військових, які несуть свою службу у зоні АТО. Протягом всього часу доставкою допомоги на Схід країни займалися представники самооборони, використовуючи для цього свої власні автівки, або координувалися з тульчинською і тростянецькою самообороною.
Цього разу, активісти вирішили звернутися до міської влади, щоб та забезпечила доставку зібраних теплих речей нашим воякам надавши відповідний автомобіль. Місцева влада, в особі заступника міського голови Олександра Ткачука, пообіцяла вирішити це питання. Але, коли авто від мерії Ладижина прибуло до штабу Народної самооборони то на самооборонівців чекав неприємний сюрприз, бо водій зажадав отримати солярку на поїздку, та ще й 2, 5 тисячі гривень за роботу.
Обурені представники самооборони направилися до міської ради, але застати чиновників на місці не вдалося, оскільки вже був кінець робочого дня.
Тож, хлопці з самооборони склали зібрані для солдат речі під міською радою. Пізніше, за вказівкою Олександра Ткачука, на місце прийшов сторож, який відчинив двері установи, щоб речі можна було занести всередину.
Зібрану допомогу було вирішено скласти під двері кабінету заступника міського голови Олександра Ткачука, повністю заклавши прохід чиновнику до його робочого місця.
Самооборонівці сподіваються, що таким чином місцева влада скоріше зверне увагу на проблему, оскільки в час коли в країні іде війна, саме представники влади, у першу чергу, повинні потурбуватися про те, щоб наші українські вояки були всім забезпечені.
Варто зазначити, що у телефонному режимі, Олександр Ткачук пообіцяв надати машину для доставки теплих речей в зону АТО в найкоротшій термін і на цей раз безкоштовно.
9664_dscn3308.jpg (99.29 Kb)7789_dscn3315.jpg (63.44 Kb)4282_dscn3316.jpg (61.58 Kb)1028_dscn3321.jpg (61.12 Kb)2323_dscn3323.jpg (38.73 Kb)
26 вересня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 858 Коментарів: 11
aleksandr
Написав: aleksandr 26.09.2014 - 22:20
ТКАЧУКУ ТЕПЛО Ж В КРІСЛІ...НАЩО НАПРЯГАТИСЬ...
Написав: Pyatkovskiy 26.09.2014 - 22:48
Не понимаю почему они пошли к Ткачуку, почему не сдали в военкомат. Кормить и одевать солдат должна армия. Милиционеров милиция. Каждый должен заниматься своим делом. Ткачук должен садить цветы, рыть котлованы, прокладывать теплотрассы , стелить асфальт, лить бетон, вкручивать лампочки. Почему он должен возить продукты и вещи в армию?
Почему все стали делать не свою работу? Давайте сантехники будут лечить людей, а электрики разводить рыбу,учителя будут делать мебель, сторожа водить машины и автобусы, воевать пойдут нянечки и воспитатели, ракеты запускать будут продавцы ...
Что делают тыловые службы? Ну если не чего возить, то хоть транспортом они могут помочь? Почему самообороне с ними не связаться и сказать есть то и то приедьте и заберите.
Или это очередная пиар акция?
aleksandr
Написав: aleksandr 27.09.2014 - 01:19
[color=#cd3600][/color][b][/b]Водитель , что таксист ? ЕХАТЬ В АТО И ЗА ЕТО ЕЩЕ 2,5 тысячи !!! ДА УЖ... Фейс нада за одну просьбу ему начистить... Кому война , а кому мать родная... ОПУБЛИКУЙТЕ ЕГО Ф.И.О. ПУСТЬ ГОРОД ЗНАЕТ СВОИХ "ГЕРОЕВ" (КРАХОБОРОВ)...
Написав: nina 27.09.2014 - 10:52
Влад, ты наверное не в курсе. Я думаю к Ткачуку пошли, потому что не было в городе, как всегда, головы. А в его отсутствие его обязанности выполняют заместители. Это первое. А второе, нужно читать и слушать местные СМИ. Ладыжинский городской голова по радио и в своей газете приплюсовывает себе собранное для АТО самообороновцами. Даже забрал у них наличные деньги ( конкретную сумму не могу назвать, но слышала про 17 тысяч). То и собранные вещи также должен был забрать и доставить по адресу.Или деньги проще забрать сплюсовать с теми которые собрали на предприятиях и разделить между армией и террористами? И там и там будешь своим? Вы же тут кричите и не "фильтруете базар". Совершенно не следите за жизнью города. А только кричите и кто громче и обливаете неугодную вам идеологию грязью. Я уже точно разобралась, кто приготовил караваи на расшитых рушниках для встречи руськой армии. Могу назвать, если это интересно.
aleksandr
Написав: aleksandr 27.09.2014 - 11:23
Із неаргументованими звинуваченнями конкретних осіб у злочинах зверніться краще до суду. Видаляемо (v)
Написав: Protcenko 27.09.2014 - 12:02
А я вже звернувся !!! Чекайте повістки!

Справа не в повістці, а - щоб Ладижин в Інтернеті був предтавлений не бидлотою та покидьками (v)
aleksandr
Написав: aleksandr 27.09.2014 - 13:00
А кого це я звинуватив - КЕРІВНИЦТВО КАТІВНІ , РЯБІВСЬКУ "ЕЛІТУ" ЧИ В ПРОКУРАТУРІ І СУДІ НАШОМУ ВСІ ЧЕСНІ І ПОРЯДНІ... ЗАРАЗ ОПУБЛІКУЮ КОНКРЕТНУ УХВАЛУ ЛАДИЖИНСЬКОЇ "СТАЛІНСЬКОЇ ТРІЙКИ",ДЕ ЗАОЧНО СУДЯТЬ...СЛАВА БОГУ , ЩО ЩЕ НЕ РОЗСТРІЛЯЛИ ЗАОЧНО...
Написав: Protcenko 27.09.2014 - 14:22
victoria, Вимагаю заблокувати OstapBender, цього хулігана! Він загрожує людині фізичною розправою !!
aleksandr
Написав: aleksandr 27.09.2014 - 14:43
OstapBender, В МЕНЕ З КАТАМИ ВСЕ ЖИТТЯ ПРАКТИЧНО НЕПРИЕМНОСТІ - ЦЕ ВИ ЇМ СЛУЖИТЕ - Я НІ !!! МЕНЕ ВИ МОЖЕТЕ КАТУВАТИ , ЛОМАТИ ... АЛЕ ВИ НІКОЛИ МЕНЕ НЕ ЗЛОМАЕТЕ... ВИ НЕ ЗМОЖЕТЕ ВБИТИ МОЇ ДУМКИ ПРО ВАС СР-КОЛИЗИ , ХАПУГИ , КАЗНОКРАДИ , ХАБАРНИКИ , ВАШ ЧАС ЗАКІНЧИВСЯ - В КРАЇНІ ІДЕ РЕВОЛЮЦІЯ ,РЕВОЛЮЦІЯ ГІДНОСТІ .Я МАЮ ГІДНІСТЬ , Я ЛЮДИНА , А ВИ ШАКАЛЬЧИКИ ,ЯКИМ З БАРСЬКОГО (ПАНСЬКОГО)СТОЛУ КІСТОЧКИ КИДАЮТЬ... ВАМ ЦЬОГО НЕ ЗРОЗУМІТИ... ВИ ПРИВИКЛИ БУТИ РАБАМИ СИСТЕМИ... ПРИЗВИЩЕ СВОЕ ПИШІТЬ. ХОЧ БУДУ ЗНАТИ ,КОГО ПЕРШОГО В ПРИЦІЛ БРАТИ КОЛИ МАЙДАН ТРИ (НЕ ДАЙ БОГ) ПОЧНЕЦЯ... ВАША ВЛАДА ЗАКІНЧИЛАСЬ... БЕСІТЬСЯ ТЕПЕР І КРАЩЕ ТІКАЙТЕ ВІД ЛЮДСЬКОГО ГНІВУ ДО ПАХАНА В РАШУ БО СМІТЕВИЙ БАК - ЦЕ ДЛЯ ВАС ЗАМАЛО . ВИ ЩЕ НЕ ЩОДАВНО МОЛИЛИСЯ ТРИЧІ СУДИМОМУ БАНДЮКУ, ЯКИЙ З ЖІНОК ЗРИВАВ ШАПКИ ,ГВАЛТУВАВ ... ЙОГО НАПЕВНЕ ЧЕКАЕТЕ , ЩОБ ЗНОВУ ЖИТИ ПО-ПОНЯТІЯМ...ШАКАЛЬЕ ПРОРЯБІВСЬКЕ...
Написав: Pyatkovskiy 27.09.2014 - 21:34
Малайзия считает, что именно правительство Украины виновно в том, что международные следователи не могут получить доступ к месту крушений малазийского «Боинга-777».

Об этом сообщил в субботу, 27 сентября, министр транспорта Малайзии Лиоу Тионг Лай, передает Зеркало недели.

В связи с этим он заверил, что Малайзия обратится в ООН с требованием отправить миротворцев организации на место падения самолета.

«Позиция украинского правительства вызывает у нас сожаление. Я буду просить ООН провести скорейшие консультации по поводу отправки в регион миротворцев», – заявил представитель правительства Малайзии.

«Голубые каски», по его словам, должны гарантировать, что международная группа следователей получит доступ к месту крушения, чего до сих пор не смогла обеспечить украинская сторона.

Отметим, согласно информации Deutsche Welle, в кулуарах Генеральной ассамблеи ООН премьер-министр Украины Арсений Яценюк проинформировал малайзийскую сторону о том, что власти Украины, несмотря на объявленное перемирие, не могут обеспечить безопасность на месте падения лайнера, так как этот регион до сих пор обстреливается пророссийскими боевиками.

Самолет авиакомпании «Малазийские авиалинии», летевший из Амстердама в Куала-Лумпура, потерпел крушение 17 июля на востоке Украины, погибли 298 человек.
Написав: Protcenko 28.09.2014 - 18:51
Сказочке конец.

Люди не хотят жить в скучной реальности. Вокруг - проза жизни, а люди хотят поэзии. Жанра, сюжета

Дорожка кокса не ведет к храму. Жизнь проходит мимо. Изменчивый мир прогибаться под них не желает. И что же делать? Выключить сплин (в обоих смыслах). Недаром класс - креативный.
Они очень злятся, когда им мешают смотреть их собственное кино. Жить в их собственном мире. Скучные, тупые ватники не понимают, что цивилизация давно плюнула на банальную реальность. Виртуал - вот песнь песней нового века.
Зачем вы дергаете Латынину за ту веревку, на которой она повесила Геббельса? Зачем тычете ей в глаз стрелкой осцилографа? Бьете челябинским метеоритом, стреляете в голову семнадцать раз из «Града» Она ж ясно сказала: не ракетчик, а филолог. Она поэт, она так видит.
Вот есть Путин, могущественный и злой властелин, поработивший эльфов, для чего он настрогал 84% колорадов в шахтах Кузбасса.
Есть мудрый Обама, который вот-вот из серого мага превратится в суперсерого - его никогда, казалось бы, нет, но он всегда приходит на помощь в самый плачевный момент и заявляет, что.
Есть веселые бесхитростные, милые и добродушные укропчики, трусоватые, но в суровый момент берущие в ручки оружие и защищающие храбро свой Укроппитон.
Есть фольколорный персонаж - ведьма Мизулина, ворующая детей у португальцев.
Это не жизнь, а сказка: сначала страшно, и дух замирает - а конец счастливый.
А вы лезете вечно со своими криками о фейках, о фактчекинге. Смотрите, участвуйте, это интересно. Куда там Стрелкову с его реконструкциями.
Беда лишь в том, что умиление волшебной сказкой закончилось второго мая, в Одессе.
Навсегда.
А заигравшиеся не поняли. До сих пор. Не поняли, что они больше не эльфы, не клоуны, а подонки.
А так-то ничего не изменилось. Небо все точно такое же.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль