Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Топ-5 Самооборона Ладижина та місцева влада досягли консенсусу

Самооборона Ладижина та місцева влада досягли консенсусу

Як ми вже повідомляли, 26 вересня стався неприємний інцендент між самообороною міста Ладижина і місцевою владою.
Самооборонівці, які розраховували на підтримку мерії у перевезенні теплого одягу для вояків АТО, не дочекавшись обіцяного безкоштовного автомобіля на ці цілі, склали зібрані для воїнів АТО речі під кабінетом заступника міського голови Олександра Ткачука.
Оскільки вищезгадані події відбувались у п’ятницю ввечері, і чиновників на робочих місцях вже не було, то вирішення конфлікту було відкладено на понеділок.
Тож, у понеділок 29 вересня в кабінеті мера Ладижина відбулась зустріч-нарада на якій були присутні міський голова Валерій Коломєйцев та його заступники, а також Народна самооборона, представники Правого сектору та ГО «Ладижинська громадська рада».
Активісти міста Ладижина прийшли на зустріч з однією ціллю – вирішити конфліктну ситуацію що сталася, нарешті достукатися до влади і з’ясувати можливість подальшої співпраці заради досягнення єдиної мети – допомоги нашим українським солдатам.
Так, за словами самооборонівців, міська влада протягом декількох днів обіцяла надати автомобіль для поїздки у гарячу точку, але, коли автівка нарешті приїхала, виявилося, що за неї потрібно викласти чималеньку суму.
Валерій Коломєйцев відкинув всі звинувачення, зазначивши що завжди готовий до співпраці і що хоча міська рада відповідного автомобіля не має, самооборона, у разі потреби, завжди може отримати кошти на солярку та найму потрібного автомобіля. (До речі, карта техогляду тепер можна купити он-лайн техосмотр для осаго)
Зокрема, мер пообіцяв, що першу матеріальну допомогу самооборонівці можуть отримати безпосередньо у цей день.
Отже, самообороні міста Ладижина та місцевій владі вдалося досягти консенсусу щодо об’єднання зусиль задля допомоги нашим українським хлопцям, які зараз боронять суверенітет та цілісність нашої держави. Адже, у час коли йде війна та гинуть люди, не час з’ясовувати стосунки.
9528_dscn3324.jpg (108.54 Kb)3467_dscn3331.jpg (103.87 Kb)2652_dscn3335.jpg (103.94 Kb)1593_dscn3336.jpg (84.45 Kb)2316_dscn3340.jpg (96.42 Kb)7943_dscn3342.jpg (75.27 Kb)_dscn3343.jpg (91.61 Kb)
29 вересня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 673 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль