Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Топ-5 Самооборона Ладижина та місцева влада досягли консенсусу

Самооборона Ладижина та місцева влада досягли консенсусу

Як ми вже повідомляли, 26 вересня стався неприємний інцендент між самообороною міста Ладижина і місцевою владою.
Самооборонівці, які розраховували на підтримку мерії у перевезенні теплого одягу для вояків АТО, не дочекавшись обіцяного безкоштовного автомобіля на ці цілі, склали зібрані для воїнів АТО речі під кабінетом заступника міського голови Олександра Ткачука.
Оскільки вищезгадані події відбувались у п’ятницю ввечері, і чиновників на робочих місцях вже не було, то вирішення конфлікту було відкладено на понеділок.
Тож, у понеділок 29 вересня в кабінеті мера Ладижина відбулась зустріч-нарада на якій були присутні міський голова Валерій Коломєйцев та його заступники, а також Народна самооборона, представники Правого сектору та ГО «Ладижинська громадська рада».
Активісти міста Ладижина прийшли на зустріч з однією ціллю – вирішити конфліктну ситуацію що сталася, нарешті достукатися до влади і з’ясувати можливість подальшої співпраці заради досягнення єдиної мети – допомоги нашим українським солдатам.
Так, за словами самооборонівців, міська влада протягом декількох днів обіцяла надати автомобіль для поїздки у гарячу точку, але, коли автівка нарешті приїхала, виявилося, що за неї потрібно викласти чималеньку суму.
Валерій Коломєйцев відкинув всі звинувачення, зазначивши що завжди готовий до співпраці і що хоча міська рада відповідного автомобіля не має, самооборона, у разі потреби, завжди може отримати кошти на солярку та найму потрібного автомобіля. (До речі, карта техогляду тепер можна купити он-лайн техосмотр для осаго)
Зокрема, мер пообіцяв, що першу матеріальну допомогу самооборонівці можуть отримати безпосередньо у цей день.
Отже, самообороні міста Ладижина та місцевій владі вдалося досягти консенсусу щодо об’єднання зусиль задля допомоги нашим українським хлопцям, які зараз боронять суверенітет та цілісність нашої держави. Адже, у час коли йде війна та гинуть люди, не час з’ясовувати стосунки.
9528_dscn3324.jpg (108.54 Kb)3467_dscn3331.jpg (103.87 Kb)2652_dscn3335.jpg (103.94 Kb)1593_dscn3336.jpg (84.45 Kb)2316_dscn3340.jpg (96.42 Kb)7943_dscn3342.jpg (75.27 Kb)_dscn3343.jpg (91.61 Kb)
29 вересня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 697 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль