Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Рятувальники Ладижина нагадують: обігріваючи оселі будьте обачними!

Рятувальники Ладижина нагадують: обігріваючи оселі будьте обачними!

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1092_101.jpg
У зв'язку з холодною порою року оперативно-рятувальна служба м. Ладижина звертається до всіх громадян проханням не залишати без нагляду розпалені опалювальні печі, ввімкнені в електромережу каміни та інші електронагрівальні побутові прилади. Про це повідомляє Ладижинська міська рада.
Будьте обачні обігріваючи свої ослелі, суворо дотримуйтесь правил пожежної безпеки.
Рятувальники Ладижина нагадують, що через нехтування правилами пожежної безпеки в зимовий період значна кількість жителів області позбулася своїх домоволодінь, надвірних будівель та особистого майна. Несправна опалювальна піч або залишена без нагляду газова плита чи електрокамін можуть призвести не просто до виникнення пожежі, а й до трагічних наслідків.
Оперативно-рятувальна служба застерігає - використання саморобних електронагрівальних приладів або сушіння на обігрівачах легкозаймистих речей рано чи пізно призведе до пожежі.
В зимовий період, через порушення правил пожежної безпеки, вірогідність пожеж збільшується, нерідко такі випадки супроводжуються людськими жертвами. Тож, не забувайте про це й бережіть особисте життя та майно від вогню!

Оперативно-рятувальна служба м.Ладижин


25 вересня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 554 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль