Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Рятувальники Ладижина нагадують: обігріваючи оселі будьте обачними!

Рятувальники Ладижина нагадують: обігріваючи оселі будьте обачними!

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1092_101.jpg
У зв'язку з холодною порою року оперативно-рятувальна служба м. Ладижина звертається до всіх громадян проханням не залишати без нагляду розпалені опалювальні печі, ввімкнені в електромережу каміни та інші електронагрівальні побутові прилади. Про це повідомляє Ладижинська міська рада.
Будьте обачні обігріваючи свої ослелі, суворо дотримуйтесь правил пожежної безпеки.
Рятувальники Ладижина нагадують, що через нехтування правилами пожежної безпеки в зимовий період значна кількість жителів області позбулася своїх домоволодінь, надвірних будівель та особистого майна. Несправна опалювальна піч або залишена без нагляду газова плита чи електрокамін можуть призвести не просто до виникнення пожежі, а й до трагічних наслідків.
Оперативно-рятувальна служба застерігає - використання саморобних електронагрівальних приладів або сушіння на обігрівачах легкозаймистих речей рано чи пізно призведе до пожежі.
В зимовий період, через порушення правил пожежної безпеки, вірогідність пожеж збільшується, нерідко такі випадки супроводжуються людськими жертвами. Тож, не забувайте про це й бережіть особисте життя та майно від вогню!

Оперативно-рятувальна служба м.Ладижин


25 вересня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 537 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль