Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Рятувальники Ладижина нагадують: обігріваючи оселі будьте обачними!

Рятувальники Ладижина нагадують: обігріваючи оселі будьте обачними!

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1092_101.jpg
У зв'язку з холодною порою року оперативно-рятувальна служба м. Ладижина звертається до всіх громадян проханням не залишати без нагляду розпалені опалювальні печі, ввімкнені в електромережу каміни та інші електронагрівальні побутові прилади. Про це повідомляє Ладижинська міська рада.
Будьте обачні обігріваючи свої ослелі, суворо дотримуйтесь правил пожежної безпеки.
Рятувальники Ладижина нагадують, що через нехтування правилами пожежної безпеки в зимовий період значна кількість жителів області позбулася своїх домоволодінь, надвірних будівель та особистого майна. Несправна опалювальна піч або залишена без нагляду газова плита чи електрокамін можуть призвести не просто до виникнення пожежі, а й до трагічних наслідків.
Оперативно-рятувальна служба застерігає - використання саморобних електронагрівальних приладів або сушіння на обігрівачах легкозаймистих речей рано чи пізно призведе до пожежі.
В зимовий період, через порушення правил пожежної безпеки, вірогідність пожеж збільшується, нерідко такі випадки супроводжуються людськими жертвами. Тож, не забувайте про це й бережіть особисте життя та майно від вогню!

Оперативно-рятувальна служба м.Ладижин


25 вересня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 510 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль