Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада, Топ-5 Родини мобілізованих ладижинців отримуватимуть по 800 гривень матеріальної допомоги

Родини мобілізованих ладижинців отримуватимуть по 800 гривень матеріальної допомоги

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6943_img_1308.jpg
На минулій позачерговій 34 сесії Ладижинської міської ради депутати підтримали пропозицію щодо звільнення учасників АТО та членів їх сімей від сплати комунальних послуг.
Але, як виявилося, втілити у життя таку пропозицію було неможливо з юридичних підстав, про це заявив міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев, у вівторок 30 вересня під час наступної 35 сесії.
Крім того, Валерій Коломєйцев зауважив, що сім’ї мобілізованих живуть в різних умовах – хтось у приватному секторі, хтось у гостинці, а хтось має трикімнатну квартиру.
- То де ж тут справедливість? Де ж тут мораль? – запитав міський голова.
- Ми закладаємо в бюджеті додатково 200 тис грн. на матеріальну допомогу. Сьогодні, 58 призовників і добровольцві будуть отримувати до кінця року однакову суму 800 грн. на руки. І нехай вони платять за комунальні послуги. Хто за газ, хто за дрова.
Також, користуючись нагодою, Валерій Коломєйцев звернувся до громади Ладижина з проханням з розумінням поставитися до сьогоднішніх реалій.
- Сьогодні я звертаюсь до громади міста і хочу сказати, підтримайте мене в тому, що час незвичайний в Україні. Нам треба вжатися сьогодні в спорті, вжатися в купівлі парт та іншого обладнання для шкіл, вжатися десь, в якихось ремонтах у наших комунальних підприємств, бо наразі ми потребуємо коштів на вирішення проблем які пов’язані з війною.
1 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 626 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль