Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада, Топ-5 Родини мобілізованих ладижинців отримуватимуть по 800 гривень матеріальної допомоги

Родини мобілізованих ладижинців отримуватимуть по 800 гривень матеріальної допомоги

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6943_img_1308.jpg
На минулій позачерговій 34 сесії Ладижинської міської ради депутати підтримали пропозицію щодо звільнення учасників АТО та членів їх сімей від сплати комунальних послуг.
Але, як виявилося, втілити у життя таку пропозицію було неможливо з юридичних підстав, про це заявив міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев, у вівторок 30 вересня під час наступної 35 сесії.
Крім того, Валерій Коломєйцев зауважив, що сім’ї мобілізованих живуть в різних умовах – хтось у приватному секторі, хтось у гостинці, а хтось має трикімнатну квартиру.
- То де ж тут справедливість? Де ж тут мораль? – запитав міський голова.
- Ми закладаємо в бюджеті додатково 200 тис грн. на матеріальну допомогу. Сьогодні, 58 призовників і добровольцві будуть отримувати до кінця року однакову суму 800 грн. на руки. І нехай вони платять за комунальні послуги. Хто за газ, хто за дрова.
Також, користуючись нагодою, Валерій Коломєйцев звернувся до громади Ладижина з проханням з розумінням поставитися до сьогоднішніх реалій.
- Сьогодні я звертаюсь до громади міста і хочу сказати, підтримайте мене в тому, що час незвичайний в Україні. Нам треба вжатися сьогодні в спорті, вжатися в купівлі парт та іншого обладнання для шкіл, вжатися десь, в якихось ремонтах у наших комунальних підприємств, бо наразі ми потребуємо коштів на вирішення проблем які пов’язані з війною.
1 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 594 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль